Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inbouwkast op maat in Sint-Michielsgestel

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in, van muur tot muur. In Sint-Michielsgestel en Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode.

Hoeveel ruimte een huis in Sint-Michielsgestel heeft

Volgens het CBS is een eengezinswoning in de gemeente Sint-Michielsgestel gemiddeld 171 m² en een appartement 99 m². De kleinste eengezinswoningen zijn hier die gebouwd 1985 tot 1995: gemiddeld 150 m². In een kleiner huis levert een kast die tot het plafond doorloopt de meeste bergruimte op, want de ruimte boven een losse kast blijft anders leeg.

Woningen in de gemeente Sint-Michielsgestel op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1965 tot 197522%156 m²
1995 tot 201518%191 m²
1945 tot 196514%159 m²
1985 tot 199514%150 m²
1975 tot 198512%170 m²
vóór 194511%220 m²
vanaf 20159%176 m²

Wijken in Sint-Michielsgestel

De WOZ-waarde loopt per wijk uiteen: gemiddeld € 571.000 in Gemonde tegen € 458.000 in Sint-Michielsgestel. In beide bouwen we dezelfde kast, de keuze voor deuren en decor maakt het verschil in prijs.

Alle wijken van de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsWOZ gem.
Sint-Michielsgestel4.72483%€ 458.000
Berlicum3.54781%€ 488.000
Den Dungen2.72291%€ 511.000
Gemonde88497%€ 571.000
Middelrode80797%€ 552.000

Buurten met veel appartementen in Sint-Michielsgestel

De meeste appartementen staan in Sint-Michielsgestel, Berlicum en Venkant, Beekkant en Beekvliet. In een appartement is geen zolder, dus moet de bergruimte uit kasten in de kamers komen: daar loont een inbouwkast tot het plafond.

21 van de 23 buurten in de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementWOZ gem.
Sint-MichielsgestelSint-Michielsgestel1.40730%€ 426.000
BerlicumBerlicum2.07726%€ 470.000
Venkant, Beekkant en BeekvlietSint-Michielsgestel1.21713%€ 409.000
TheereheideSint-Michielsgestel1.73212%€ 462.000
Den DungenDen Dungen1.66511%€ 475.000
Westerbroek en BeekveldBerlicum1.00110%€ 437.000
Verspr.h. ten noorden van BerlicumBerlicum2858%€ 691.000
Verspreide huizen PoeldonkDen Dungen1588%€ 636.000
Verspreide huizen ten westen van GemondeGemonde1357%€ 681.000
WestakkersBerlicum1117%€ 606.000
Verspr.h. Theereheide en ZegenwerpSint-Michielsgestel617%€ 863.000
MaaskantjeDen Dungen6636%€ 503.000
Verspreide huizen MiddelrodeMiddelrode1365%€ 701.000
Verspreide huizen GenenbergSint-Michielsgestel1584%€ 706.000
GemondeGemonde6013%€ 500.000
MiddelrodeMiddelrode5803%€ 500.000
Verspreide huizen ten oosten van GemondeGemonde1483%€ 758.000
Verspr.h. Sint-Michielsgestelse poldersSint-Michielsgestel1173%€ 721.000
Verspreide huizen Heikantse HoeveMiddelrode912%€ 667.000
Verspreide huizen Spurk en 't WoudDen Dungen1911%€ 711.000
Verspreide huizen Beekveld-HersendBerlicum730%€ 726.000

Rijtjeshuizen in Sint-Michielsgestel

In Theereheide, Venkant, Beekkant en Beekvliet en Westerbroek en Beekveld staan naar verhouding de meeste tussenwoningen. Daar zit vaak een nis naast de schoorsteen of een trapkast die we kunnen benutten.

15 van de 23 buurten in de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningEengezins
TheereheideSint-Michielsgestel1.73241%88%
Venkant, Beekkant en BeekvlietSint-Michielsgestel1.21738%87%
Westerbroek en BeekveldBerlicum1.00135%90%
MaaskantjeDen Dungen66326%94%
Den DungenDen Dungen1.66525%89%
Sint-MichielsgestelSint-Michielsgestel1.40724%70%
BerlicumBerlicum2.07719%74%
MiddelrodeMiddelrode58017%97%
Verspreide huizen GenenbergSint-Michielsgestel15817%96%
GemondeGemonde60111%97%
Verspreide huizen PoeldonkDen Dungen15810%92%
Verspreide huizen Beekveld-HersendBerlicum737%100%
Verspr.h. Sint-Michielsgestelse poldersSint-Michielsgestel1174%97%
WestakkersBerlicum1112%93%
Verspr.h. Theereheide en ZegenwerpSint-Michielsgestel612%93%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Sint-Michielsgestel en Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. Ook kijken we waar stopcontacten, plinten en leidingen zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, werken de kieren tegen muur en plafond weg met passtukken en hangen de deuren af.

Wat inbouwkast op maat in Sint-Michielsgestel kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Waarom de ene inbouwkast meer kost dan de andere: schuifdeuren, lades en houtdecor zijn duurder dan draaideuren, legplanken en wit; een scheef plafond vraagt meer passtukken.

Wat we niet doen

  • Elektra aanleggen voor verlichting in de kast: dat laten we doen door een erkend installateur.
  • Schilderen van gegrond MDF. Dat kan een schilder doen, of je doet het zelf.

Parkeren voor de bus in Sint-Michielsgestel

In het centrum zijn ruim 250 openbare parkeerplaatsen rond het winkelgebied (Petrus Dondersplein, Adrianusplein, Hof van Overkerk), met op vrijdag en zaterdag parkeerschijfzones (blauwe zones). Bewoners van huurappartementen kunnen een ontheffing voor die zones aanvragen. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Zero-emissiezone

Sint-Michielsgestel staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,2 km rijden naar Sint-Michielsgestel, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Den Bosch, Boxtel, Oisterwijk, Drunen en Veghel.

De gemeente Sint-Michielsgestel telt 5 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Sint-Michielsgestel (4.724 woningen), Berlicum (3.547 woningen), Den Dungen (2.722 woningen), Gemonde (884 woningen) en Middelrode (807 woningen). Behalve in Sint-Michielsgestel zelf werken we ook in Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode.

We komen in alle 23 buurten van de gemeente. De grootste zijn Berlicum, Theereheide, Den Dungen, Sint-Michielsgestel, Venkant, Beekkant en Beekvliet, Westerbroek en Beekveld, Maaskantje, Gemonde, Middelrode, Verspr.h. ten noorden van Berlicum, Verspreide huizen Spurk en 't Woud, Verspreide huizen Genenberg, Verspreide huizen Poeldonk, Verspreide huizen ten oosten van Gemonde, Verspreide huizen Middelrode en Verspreide huizen ten westen van Gemonde.

  • Sint-Michielsgestel: Theereheide, Sint-Michielsgestel, Venkant, Beekkant en Beekvliet, Verspreide huizen Genenberg, Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders, Verspr.h. Theereheide en Zegenwerp en Halder
  • Berlicum: Berlicum, Westerbroek en Beekveld, Verspr.h. ten noorden van Berlicum, Westakkers en Verspreide huizen Beekveld-Hersend
  • Den Dungen: Den Dungen, Maaskantje, Verspreide huizen Spurk en 't Woud, Verspreide huizen Poeldonk en Verspreide huizen Maaskantje
  • Gemonde: Gemonde, Verspreide huizen ten oosten van Gemonde en Verspreide huizen ten westen van Gemonde
  • Middelrode: Middelrode, Verspreide huizen Middelrode en Verspreide huizen Heikantse Hoeve

Vragen over inbouwkast op maat in Sint-Michielsgestel

Hoe snel kunnen jullie in Sint-Michielsgestel komen inmeten?

Meestal binnen twee werkdagen nemen we contact op voor een afspraak. Vanaf Tilburg is het ongeveer 36 minuten rijden.

Kan de kast tot aan een schuin plafond doorlopen?

Ja. We meten de helling op en zagen de bovenkant mee, zodat de kast netjes aansluit.

Komen jullie ook in Den Dungen, Gemonde en Berlicum?

Ja, in de hele gemeente Sint-Michielsgestel.

Werken jullie in alle buurten van Sint-Michielsgestel, ook in Berlicum en Theereheide?

Ja, in alle 23 buurten van de gemeente Sint-Michielsgestel, waaronder Berlicum, Theereheide, Den Dungen, Sint-Michielsgestel, Venkant, Beekkant en Beekvliet, Westerbroek en Beekveld, Maaskantje, Gemonde, Middelrode en Verspr.h. ten noorden van Berlicum.

Inbouwkast op maat in de buurt van Sint-Michielsgestel

Inbouwkast op maat in Sint-Michielsgestel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten