Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Boekenkast op maat in Sint-Michielsgestel

Een boekenkast of kastenwand van wand tot wand, met planken die niet doorbuigen. In Sint-Michielsgestel en Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode.

Woningen en waarde in Sint-Michielsgestel

De gemiddelde WOZ-waarde in de gemeente Sint-Michielsgestel is € 492.000. Dat is meer dan het gemiddelde van 409.000 euro in de 25 plaatsen waar we het meest werken. 27% van de woningen is vrijstaand en 19% twee-onder-een-kap. In die huizen is vaak een werkkamer of een lange wand in de woonkamer, waar een kastenwand de plek is voor boeken en een bureau.

Alle wijken van de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenVrijstaandWOZ gem.
Gemonde88448%€ 571.000
Middelrode80749%€ 552.000
Den Dungen2.72231%€ 511.000
Berlicum3.54724%€ 488.000
Sint-Michielsgestel4.72420%€ 458.000

Oudere huizen in Sint-Michielsgestel

11% van de woningen in de gemeente is gebouwd vóór 1945. Oudere huizen zijn hier in de minderheid; in jongere huizen zijn de muren rechter, wat het inbouwen sneller maakt.

27% is van 1995 of later. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 29% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Buurten met de hoogste WOZ-waarde in Sint-Michielsgestel

De hoogste gemiddelde WOZ-waarde heeft Verspr.h. Theereheide en Zegenwerp, Verspreide huizen ten oosten van Gemonde en Verspreide huizen Beekveld-Hersend. Daar staan vaker ruime huizen met een werkkamer of een lange wand voor een kastenwand.

21 van de 23 buurten in de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenWOZ gem.Vrijstaand
Verspr.h. Theereheide en ZegenwerpSint-Michielsgestel61€ 863.00062%
Verspreide huizen ten oosten van GemondeGemonde148€ 758.00072%
Verspreide huizen Beekveld-HersendBerlicum73€ 726.00055%
Verspr.h. Sint-Michielsgestelse poldersSint-Michielsgestel117€ 721.00067%
Verspreide huizen Spurk en 't WoudDen Dungen191€ 711.00068%
Verspreide huizen GenenbergSint-Michielsgestel158€ 706.00042%
Verspreide huizen MiddelrodeMiddelrode136€ 701.00067%
Verspr.h. ten noorden van BerlicumBerlicum285€ 691.00069%
Verspreide huizen ten westen van GemondeGemonde135€ 681.00072%
Verspreide huizen Heikantse HoeveMiddelrode91€ 667.00074%
Verspreide huizen PoeldonkDen Dungen158€ 636.00050%
WestakkersBerlicum111€ 606.00072%
MaaskantjeDen Dungen663€ 503.00033%
GemondeGemonde601€ 500.00037%
MiddelrodeMiddelrode580€ 500.00041%
Den DungenDen Dungen1.665€ 475.00023%
BerlicumBerlicum2.077€ 470.00019%
TheereheideSint-Michielsgestel1.732€ 462.00017%
Westerbroek en BeekveldBerlicum1.001€ 437.00015%
Sint-MichielsgestelSint-Michielsgestel1.407€ 426.00014%
Venkant, Beekkant en BeekvlietSint-Michielsgestel1.217€ 409.00020%

Twee-onder-een-kap per buurt in Sint-Michielsgestel

De meeste twee-onder-een-kapwoningen staan in Gemonde, Verspreide huizen Spurk en 't Woud en Middelrode. Daar is de woonkamer vaak breed genoeg voor een kastenwand met een bureau.

15 van de 23 buurten in de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTwee-onder-een-kapKoop
GemondeGemonde60139%82%
Verspreide huizen Spurk en 't WoudDen Dungen19129%90%
MiddelrodeMiddelrode58027%86%
Verspreide huizen PoeldonkDen Dungen15826%85%
Verspreide huizen Beekveld-HersendBerlicum7326%90%
Verspr.h. Theereheide en ZegenwerpSint-Michielsgestel6126%80%
Verspreide huizen GenenbergSint-Michielsgestel15825%92%
Verspreide huizen ten oosten van GemondeGemonde14824%91%
Verspreide huizen MiddelrodeMiddelrode13624%88%
Verspreide huizen Heikantse HoeveMiddelrode9124%90%
BerlicumBerlicum2.07723%74%
Den DungenDen Dungen1.66523%76%
Verspr.h. Sint-Michielsgestelse poldersSint-Michielsgestel11722%82%
Verspr.h. ten noorden van BerlicumBerlicum28521%80%
Verspreide huizen ten westen van GemondeGemonde13521%85%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Sint-Michielsgestel en Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken hoe de muur is opgebouwd, zodat we de kast goed kunnen bevestigen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, bevestigen hem aan de muur en werken de aansluiting op plafond en vloer af.

Wat boekenkast op maat in Sint-Michielsgestel kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Boekenkast of open kastenwand€ 700 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Open vakken zijn de vanafprijs; dichte kasten onder, een bureau of een brug over een deur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een hoge kast los tegen de muur zetten.
  • Planken met een te grote overspanning maken omdat het er strakker uitziet.

Zero-emissiezone

Sint-Michielsgestel staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Parkeren voor de bus in Sint-Michielsgestel

In het centrum zijn ruim 250 openbare parkeerplaatsen rond het winkelgebied (Petrus Dondersplein, Adrianusplein, Hof van Overkerk), met op vrijdag en zaterdag parkeerschijfzones (blauwe zones). Bewoners van huurappartementen kunnen een ontheffing voor die zones aanvragen. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,2 km rijden naar Sint-Michielsgestel, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Den Bosch, Boxtel, Oisterwijk, Drunen en Veghel.

De gemeente Sint-Michielsgestel telt 5 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Sint-Michielsgestel (4.724 woningen), Berlicum (3.547 woningen), Den Dungen (2.722 woningen), Gemonde (884 woningen) en Middelrode (807 woningen). Behalve in Sint-Michielsgestel zelf werken we ook in Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode.

We komen in alle 23 buurten van de gemeente. De grootste zijn Berlicum, Theereheide, Den Dungen, Sint-Michielsgestel, Venkant, Beekkant en Beekvliet, Westerbroek en Beekveld, Maaskantje, Gemonde, Middelrode, Verspr.h. ten noorden van Berlicum, Verspreide huizen Spurk en 't Woud, Verspreide huizen Genenberg, Verspreide huizen Poeldonk, Verspreide huizen ten oosten van Gemonde, Verspreide huizen Middelrode en Verspreide huizen ten westen van Gemonde.

  • Sint-Michielsgestel: Theereheide, Sint-Michielsgestel, Venkant, Beekkant en Beekvliet, Verspreide huizen Genenberg, Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders, Verspr.h. Theereheide en Zegenwerp en Halder
  • Berlicum: Berlicum, Westerbroek en Beekveld, Verspr.h. ten noorden van Berlicum, Westakkers en Verspreide huizen Beekveld-Hersend
  • Den Dungen: Den Dungen, Maaskantje, Verspreide huizen Spurk en 't Woud, Verspreide huizen Poeldonk en Verspreide huizen Maaskantje
  • Gemonde: Gemonde, Verspreide huizen ten oosten van Gemonde en Verspreide huizen ten westen van Gemonde
  • Middelrode: Middelrode, Verspreide huizen Middelrode en Verspreide huizen Heikantse Hoeve

Vragen over boekenkast op maat in Sint-Michielsgestel

Kan een kastenwand om een deur heen?

Ja. Boven de deur komt dan een brug met vakken, en de kast loopt aan beide kanten door.

Werken jullie ook in monumenten in Sint-Michielsgestel?

Een kast binnen in een woning raakt meestal niets aan het monument. Is je huis een rijksmonument, overleg dan vooraf met de gemeente of er iets aan de binnenkant beschermd is.

Komen jullie ook in Den Dungen, Gemonde en Berlicum?

Ja, in de hele gemeente Sint-Michielsgestel.

Werken jullie in alle buurten van Sint-Michielsgestel, ook in Berlicum en Theereheide?

Ja, in alle 23 buurten van de gemeente Sint-Michielsgestel, waaronder Berlicum, Theereheide, Den Dungen, Sint-Michielsgestel, Venkant, Beekkant en Beekvliet, Westerbroek en Beekveld, Maaskantje, Gemonde, Middelrode en Verspr.h. ten noorden van Berlicum.

Boekenkast op maat in de buurt van Sint-Michielsgestel

Boekenkast op maat in Sint-Michielsgestel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten