Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast onder trap in Sint-Michielsgestel

Uittrekbare lades, deurtjes of een garderobe in de ruimte onder je trap, op maat gemaakt. In Sint-Michielsgestel en Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode.

Trappen in Sint-Michielsgestel

Een eengezinswoning heeft een trap, een appartement meestal niet. In de gemeente Sint-Michielsgestel gaat het om 86% van de woningen. Daarvan is 24% een tussenwoning, 15% een hoekwoning, 19% twee-onder-een-kap en 27% vrijstaand.

In vrijstaande en twee-onder-een-kapwoningen staat de trap vaker in een ruime hal, soms als open trap. Dan passen open vakken of een lage kast.

Alle wijken van de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningVrijstaand
Sint-Michielsgestel4.72433%20%
Berlicum3.54721%24%
Den Dungen2.72223%31%
Gemonde8848%48%
Middelrode80713%49%

Bouwjaar en trap in Sint-Michielsgestel

47% van de woningen in de gemeente is gebouwd vóór 1975, 27% in 1995 of later. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In oudere huizen is de ruimte onder de trap vaak al dichtgetimmerd met een deurtje.

Buurten met ruime hallen in Sint-Michielsgestel

Twee-onder-een-kapwoningen hebben vaak een trap in een eigen hal, met ruimte voor lades eronder. Die woningen staan vooral in Gemonde, Verspreide huizen Spurk en 't Woud en Middelrode.

21 van de 23 buurten in de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTwee-onder-een-kapVrijstaand
GemondeGemonde60139%37%
Verspreide huizen Spurk en 't WoudDen Dungen19129%68%
MiddelrodeMiddelrode58027%41%
Verspreide huizen PoeldonkDen Dungen15826%50%
Verspreide huizen Beekveld-HersendBerlicum7326%55%
Verspr.h. Theereheide en ZegenwerpSint-Michielsgestel6126%62%
Verspreide huizen GenenbergSint-Michielsgestel15825%42%
Verspreide huizen ten oosten van GemondeGemonde14824%72%
Verspreide huizen MiddelrodeMiddelrode13624%67%
Verspreide huizen Heikantse HoeveMiddelrode9124%74%
BerlicumBerlicum2.07723%19%
Den DungenDen Dungen1.66523%23%
Verspr.h. Sint-Michielsgestelse poldersSint-Michielsgestel11722%67%
Verspr.h. ten noorden van BerlicumBerlicum28521%69%
Verspreide huizen ten westen van GemondeGemonde13521%72%
MaaskantjeDen Dungen66318%33%
Sint-MichielsgestelSint-Michielsgestel1.40717%14%
Westerbroek en BeekveldBerlicum1.00115%15%
WestakkersBerlicum11115%72%
TheereheideSint-Michielsgestel1.73210%17%
Venkant, Beekkant en BeekvlietSint-Michielsgestel1.21710%20%

Trappen in rijtjeshuizen in Sint-Michielsgestel

In Theereheide, Venkant, Beekkant en Beekvliet en Westerbroek en Beekveld is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Daar loopt de trap meestal langs de woonkamer, met een kast of de meterkast eronder.

15 van de 23 buurten in de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningKoop
TheereheideSint-Michielsgestel1.73241%80%
Venkant, Beekkant en BeekvlietSint-Michielsgestel1.21738%64%
Westerbroek en BeekveldBerlicum1.00135%72%
MaaskantjeDen Dungen66326%83%
Den DungenDen Dungen1.66525%76%
Sint-MichielsgestelSint-Michielsgestel1.40724%57%
BerlicumBerlicum2.07719%74%
MiddelrodeMiddelrode58017%86%
Verspreide huizen GenenbergSint-Michielsgestel15817%92%
GemondeGemonde60111%82%
Verspreide huizen PoeldonkDen Dungen15810%85%
Verspreide huizen Beekveld-HersendBerlicum737%90%
Verspr.h. Sint-Michielsgestelse poldersSint-Michielsgestel1174%82%
WestakkersBerlicum1112%83%
Verspr.h. Theereheide en ZegenwerpSint-Michielsgestel612%80%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Sint-Michielsgestel en Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We meten de hoek van de trap en kijken wat er onder de trap zit.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast of de lades in tegen de onderkant van de trap en hangen de fronten af.

Wat kast onder de trap in Sint-Michielsgestel kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kast onder een dichte trap€ 1.250 per trap

Deurtjes met legplanken zijn de vanafprijs; uittrekbare lades op geleiders maken de kast duurder, net als een open trap die van alle kanten netjes moet zijn.

Wat we niet doen

  • De meterkast verplaatsen of dichtbouwen: die moet bereikbaar blijven.
  • De trap zelf vernieuwen of bekleden.

Zero-emissiezone

Sint-Michielsgestel staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Parkeren voor de bus in Sint-Michielsgestel

In het centrum zijn ruim 250 openbare parkeerplaatsen rond het winkelgebied (Petrus Dondersplein, Adrianusplein, Hof van Overkerk), met op vrijdag en zaterdag parkeerschijfzones (blauwe zones). Bewoners van huurappartementen kunnen een ontheffing voor die zones aanvragen. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,2 km rijden naar Sint-Michielsgestel, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Den Bosch, Boxtel, Oisterwijk, Drunen en Veghel.

De gemeente Sint-Michielsgestel telt 5 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Sint-Michielsgestel (4.724 woningen), Berlicum (3.547 woningen), Den Dungen (2.722 woningen), Gemonde (884 woningen) en Middelrode (807 woningen). Behalve in Sint-Michielsgestel zelf werken we ook in Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode.

We komen in alle 23 buurten van de gemeente. De grootste zijn Berlicum, Theereheide, Den Dungen, Sint-Michielsgestel, Venkant, Beekkant en Beekvliet, Westerbroek en Beekveld, Maaskantje, Gemonde, Middelrode, Verspr.h. ten noorden van Berlicum, Verspreide huizen Spurk en 't Woud, Verspreide huizen Genenberg, Verspreide huizen Poeldonk, Verspreide huizen ten oosten van Gemonde, Verspreide huizen Middelrode en Verspreide huizen ten westen van Gemonde.

  • Sint-Michielsgestel: Theereheide, Sint-Michielsgestel, Venkant, Beekkant en Beekvliet, Verspreide huizen Genenberg, Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders, Verspr.h. Theereheide en Zegenwerp en Halder
  • Berlicum: Berlicum, Westerbroek en Beekveld, Verspr.h. ten noorden van Berlicum, Westakkers en Verspreide huizen Beekveld-Hersend
  • Den Dungen: Den Dungen, Maaskantje, Verspreide huizen Spurk en 't Woud, Verspreide huizen Poeldonk en Verspreide huizen Maaskantje
  • Gemonde: Gemonde, Verspreide huizen ten oosten van Gemonde en Verspreide huizen ten westen van Gemonde
  • Middelrode: Middelrode, Verspreide huizen Middelrode en Verspreide huizen Heikantse Hoeve

Vragen over kast onder de trap in Sint-Michielsgestel

Hebben jullie voorbeelden van trapkasten in Sint-Michielsgestel?

Nog niet op deze site: we laten alleen echte projecten zien, met toestemming. Bij het inmeten laten we tekeningen zien van wat er kan.

Kunnen de lades onder de trap echt helemaal uit?

Ja, met volledig uittrekbare geleiders of op wieltjes. Hoe lang ze kunnen zijn, hangt af van de ruimte voor de trap in de hal.

Komen jullie ook in Den Dungen, Gemonde en Berlicum?

Ja, in de hele gemeente Sint-Michielsgestel.

Werken jullie in alle buurten van Sint-Michielsgestel, ook in Berlicum en Theereheide?

Ja, in alle 23 buurten van de gemeente Sint-Michielsgestel, waaronder Berlicum, Theereheide, Den Dungen, Sint-Michielsgestel, Venkant, Beekkant en Beekvliet, Westerbroek en Beekveld, Maaskantje, Gemonde, Middelrode en Verspr.h. ten noorden van Berlicum.

Kast onder de trap in de buurt van Sint-Michielsgestel

Kast onder de trap in Sint-Michielsgestel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten