Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kledingkast op maat in Veghel

Een kledingkast die past bij wat jij ophangt en neerlegt, ingebouwd tot het plafond. In Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

Koop of huur in Veghel

In de gemeente Meierijstad is 69% van de woningen een koopwoning en huurt 21% van een woningcorporatie. Dat is meer dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Huur je? Vraag dan vooraf schriftelijke toestemming aan de verhuurder. Rijksoverheid

Alle wijken van de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopHuur corporatie
Schijndel10.61064%24%
Veghel15.18468%22%
Sint-Oedenrode8.01772%20%
Erp3.01279%14%

Slaapkamers in Veghel

De grootste groep woningen in Veghel is gebouwd 1995 tot 2015 (21%). In nieuwere huizen zijn de slaapkamers vaak strak en recht, wat een kast van wand tot wand makkelijk maakt.

20% van de woningen in de gemeente is een appartement. Daar is de slaapkamer vaak de enige plek voor een grote kast, dus telt elke centimeter tot het plafond.

Huurbuurten in Veghel

Het grootste deel huurwoningen van een corporatie staat in Hoevenbraak, Veghel Zuid 1 en Sint-Oedenrode Centrum Noord. Woon je daar, vraag dan eerst je verhuurder of een kast op maat mag blijven staan als je verhuist.

25 van de 93 buurten in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHuur corporatieKoop
HoevenbraakSchijndel94857%37%
Veghel Zuid 1Veghel71753%41%
Sint-Oedenrode Centrum NoordSint-Oedenrode1.10245%39%
Oranjewijk en DorsveldVeghel64745%41%
BloemenwijkVeghel65542%52%
GrevekeurSchijndel66439%55%
Veghel Zuid 2Veghel85535%58%
De Beemd 3Schijndel24335%47%
Schijndel Centrum 1Schijndel57934%34%
Veghel CentrumVeghel1.98232%40%
De Beemd 1Schijndel88732%66%
Boschweg ZuidwestSchijndel68730%62%
Koolenkampen en IepenlaanVeghel52730%65%
Cathalijne en KinderbosSint-Oedenrode53929%70%
Erp CentrumErp46428%64%
Boschweg NoordoostSchijndel1.01627%67%
Schijndel Centrum 3Schijndel33326%58%
Kienehoef NoordSint-Oedenrode28225%73%
HulzebraakSchijndel78323%70%
Plein 1Schijndel63723%63%
't Ven OostVeghel79922%73%
LeestVeghel78522%67%
De Borne 1Schijndel61422%68%
Bunderse Hoek ZuidVeghel45522%75%
HeibundersVeghel40422%75%

Buurten met grote slaapkamers in Veghel

In Leest, Bolst en Leest Noord is bijna elke woning een eengezinswoning. Daar heeft de grote slaapkamer vaak een hele wand vrij voor een kledingkast.

15 van de 93 buurten in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsVrijstaand
LeestVeghel785100%4%
BolstErp472100%25%
Leest NoordVeghel310100%0%
Plein 3Schijndel301100%10%
Plein 2Schijndel123100%60%
Buitengebied Sportpark en DorshoutVeghel93100%71%
Bunderse Hoek NoordVeghel68899%16%
Cathalijne en KinderbosSint-Oedenrode53999%19%
De ScheifelaarVeghel32699%74%
Kienehoef NoordSint-Oedenrode28299%23%
BusselbundersVeghel61398%7%
ArmenhoefSint-Oedenrode24398%9%
Erp ZuidErp14397%71%
Buitengebied OetelaarSchijndel11797%76%
Buitengebied JekschotVeghel6797%67%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We nemen ook door wat je ophangt en neerlegt.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast in, monteren roedes, planken en lades en stellen de deuren af.

Wat kledingkast op maat in Veghel kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kledingkast op maat met hang- en legdeel€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Het verschil zit vooral in het binnenwerk: een kast met alleen roedes en legplanken is de vanafprijs, lades, broekhouders en een spiegeldeur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een kast bouwen in een huurwoning zonder dat je weet of de verhuurder het goedvindt.
  • Spiegeldeuren van glas zelf maken: die bestellen we bij een glasleverancier.

Zero-emissiezone

Meierijstad staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Parkeren voor de bus in Veghel

In Veghel, Schijndel en Sint-Oedenrode is betaald parkeren niet ingevoerd; in de centra geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur waar bezoekers gratis met parkeerschijf staan (het plan wil de tijden gelijktrekken naar maandag tot en met zaterdag 10.00 tot 17.00 uur). Ontheffingen gaan vooral naar bewoners en bedrijven met een vestiging in de zone; voor bedrijfsvoertuigen heeft het plan geen aparte regels. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Best, Boxtel, Vught, Oirschot en Eindhoven.

De gemeente Meierijstad telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veghel (15.184 woningen), Schijndel (10.610 woningen), Sint-Oedenrode (8.017 woningen) en Erp (3.012 woningen). Behalve in Veghel zelf werken we ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

We komen in alle 93 buurten van de gemeente. De grootste zijn Veghel Centrum, Sint-Oedenrode Centrum Noord, Boschweg Noordoost, Kienehoef Zuid, Laarbunders, Eerschot, Hoevenbraak, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, De Beemd 1, 't Ven West, Veghel Zuid 2, 't Ven Oost, Leest, Hulzebraak, Veghel Zuid 1 en Bunderse Hoek Noord.

  • Veghel: Veghel Centrum, Laarbunders, 't Ven West, Veghel Zuid 2, 't Ven Oost, Leest, Veghel Zuid 1, Bunderse Hoek Noord, Bloemenwijk, Oranjewijk en Dorsveld, Erpseweg Zuid, Busselbunders, Koolenkampen en Iepenlaan en Mariaheide
  • Schijndel: Boschweg Noordoost, Hoevenbraak, De Beemd 1, Hulzebraak, Boschweg Zuidwest, Grevekeur, Plein 1, De Borne 1, Schijndel Centrum 1, Wijbosch, Schijndel Centrum 2, Hopstraat, Schijndel Centrum 3 en Plein 3
  • Sint-Oedenrode: Sint-Oedenrode Centrum Noord, Kienehoef Zuid, Eerschot, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, Nijnsel, Cathalijne en Kinderbos, Boskant, Heikant en Sluitappel, Buitengebied Vressel en Zwijnsbergen, Kienehoef Noord, Buitengebied Boskant, Armenhoef, Olland en Buitengebied Jekschotse Heide en Everse
  • Erp: Vlaskamp, Bolst, Erp Centrum, Keldonk, Empeldonk, Boerdonk, Erp Zuid, Buitengebied Kraanmeer en Veluwe, Buitengebied Keldonk, Buitengebied Erp, Buitengebied Hurkske en Hoek, Buitengebied Boerdonk en Buitengebied Geregt

Vragen over kledingkast op maat in Veghel

Werken jullie ook in appartementen in Veghel?

Ja. We nemen het plaatmateriaal in delen mee naar boven; een lift of een trap met een draai bekijken we bij het inmeten.

Kan ik mijn oude kast laten weghalen?

Ja, dat zetten we in de offerte. Afvoeren van de oude kast rekenen we apart.

Komen jullie ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp?

Ja, in de hele gemeente Meierijstad.

Werken jullie in alle buurten van Veghel, ook in Veghel Centrum en Sint-Oedenrode Centrum Noord?

Ja, in alle 93 buurten van de gemeente Meierijstad, waaronder Veghel Centrum, Sint-Oedenrode Centrum Noord, Boschweg Noordoost, Kienehoef Zuid, Laarbunders, Eerschot, Hoevenbraak, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, De Beemd 1 en 't Ven West.

Kledingkast op maat in de buurt van Veghel

Kledingkast op maat in Veghel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten