Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Schuifdeurkast op maat in Veghel

Deuren die opzij schuiven, dus geen ruimte nodig voor de kast. Wij maken ze op maat in Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

Tussenwoningen en smalle kamers in Veghel

Van de woningen in de gemeente Meierijstad is 31% een tussenwoning en 16% een hoekwoning. Dat is minder dan het gemiddelde van 36% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In een rijtjeshuis is de tweede en derde slaapkamer vaak smal: daar is een schuifdeur de enige deur die open kan zonder dat het bed in de weg staat.

Per wijk scheelt het veel: in Veghel is 35% een tussenwoning, in Erp 15%.

Alle wijken van de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Veghel15.18435%16%
Schijndel10.61030%17%
Sint-Oedenrode8.01730%16%
Erp3.01215%12%

Appartementen in Veghel

20% van de woningen in de gemeente is een appartement, gemiddeld 91 m². In een appartement staat de kast vaak in de gang of naast de slaapkamerdeur; met schuifdeuren blijft de doorgang vrij.

Buurten met de meeste tussenwoningen in Veghel

In Leest Noord, Leest en Veghel Zuid 2 is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Juist in de smalle slaapkamers van rijtjeshuizen kiezen we vaak voor schuifdeuren.

25 van de 93 buurten in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Leest NoordVeghel31071%29%
LeestVeghel78570%21%
Veghel Zuid 2Veghel85565%27%
BusselbundersVeghel61365%23%
Kienehoef ZuidSint-Oedenrode1.00959%21%
HeibundersVeghel40456%27%
Bunderse Hoek NoordVeghel68855%22%
ArmenhoefSint-Oedenrode24355%28%
Plein 1Schijndel63754%21%
LaarbundersVeghel99049%20%
Boschweg NoordoostSchijndel1.01646%29%
BloemenwijkVeghel65546%23%
Plein 3Schijndel30146%23%
EerschotSint-Oedenrode96245%23%
't Ven WestVeghel88744%16%
HulzebraakSchijndel78344%14%
GrevekeurSchijndel66444%27%
De Beemd 1Schijndel88743%24%
Cathalijne en KinderbosSint-Oedenrode53942%30%
't Ven OostVeghel79941%17%
Bunderse Hoek ZuidVeghel45541%17%
Heikant en SluitappelSint-Oedenrode42239%17%
Oranjewijk en DorsveldVeghel64738%17%
Erpseweg ZuidVeghel62037%28%
Sint-Oedenrode Centrum ZuidSint-Oedenrode93335%19%

Appartementen per buurt in Veghel

Veel appartementen staan in Veghel Centrum, Schijndel Centrum 1 en Sint-Oedenrode Centrum Noord. Een schuifdeurkast in de gang houdt daar de doorgang vrij.

15 van de 93 buurten in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementHuur corporatie
Veghel CentrumVeghel1.98279%32%
Schijndel Centrum 1Schijndel57977%34%
Sint-Oedenrode Centrum NoordSint-Oedenrode1.10271%45%
Schijndel Centrum 2Schijndel49170%8%
Veghel Zuid 1Veghel71744%53%
Buitengebied RooiseheideSchijndel25243%0%
VijverwijkVeghel29839%0%
HoogeindeVeghel22635%12%
Koolenkampen en IepenlaanVeghel52734%30%
Erp CentrumErp46432%28%
Oranjewijk en DorsveldVeghel64731%45%
Schijndel Centrum 3Schijndel33328%26%
Schijndel Centrum 4Schijndel21527%1%
MolendijkSchijndel6624%0%
't Ven OostVeghel79923%22%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We controleren of het plafond de bovenrail kan dragen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Rails en deuren. We bouwen de kast in, monteren de rails en stellen de deuren af tot ze licht en recht lopen.

Wat schuifdeurkast in Veghel kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Schuifdeuren kosten meer dan draaideuren door het railsysteem; spiegel- of glasdeuren zijn duurder dan deuren in decor.

Wat we niet doen

  • Een bovenrail rechtstreeks in een gipsplafond schroeven zonder regel erachter.
  • Schuifdeuren voor een bestaande kast van een ander merk vervangen: we maken de kast en de deuren samen.

Parkeren voor de bus in Veghel

In Veghel, Schijndel en Sint-Oedenrode is betaald parkeren niet ingevoerd; in de centra geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur waar bezoekers gratis met parkeerschijf staan (het plan wil de tijden gelijktrekken naar maandag tot en met zaterdag 10.00 tot 17.00 uur). Ontheffingen gaan vooral naar bewoners en bedrijven met een vestiging in de zone; voor bedrijfsvoertuigen heeft het plan geen aparte regels. Bron

Zero-emissiezone

Meierijstad staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Best, Boxtel, Vught, Oirschot en Eindhoven.

De gemeente Meierijstad telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veghel (15.184 woningen), Schijndel (10.610 woningen), Sint-Oedenrode (8.017 woningen) en Erp (3.012 woningen). Behalve in Veghel zelf werken we ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

We komen in alle 93 buurten van de gemeente. De grootste zijn Veghel Centrum, Sint-Oedenrode Centrum Noord, Boschweg Noordoost, Kienehoef Zuid, Laarbunders, Eerschot, Hoevenbraak, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, De Beemd 1, 't Ven West, Veghel Zuid 2, 't Ven Oost, Leest, Hulzebraak, Veghel Zuid 1 en Bunderse Hoek Noord.

  • Veghel: Veghel Centrum, Laarbunders, 't Ven West, Veghel Zuid 2, 't Ven Oost, Leest, Veghel Zuid 1, Bunderse Hoek Noord, Bloemenwijk, Oranjewijk en Dorsveld, Erpseweg Zuid, Busselbunders, Koolenkampen en Iepenlaan en Mariaheide
  • Schijndel: Boschweg Noordoost, Hoevenbraak, De Beemd 1, Hulzebraak, Boschweg Zuidwest, Grevekeur, Plein 1, De Borne 1, Schijndel Centrum 1, Wijbosch, Schijndel Centrum 2, Hopstraat, Schijndel Centrum 3 en Plein 3
  • Sint-Oedenrode: Sint-Oedenrode Centrum Noord, Kienehoef Zuid, Eerschot, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, Nijnsel, Cathalijne en Kinderbos, Boskant, Heikant en Sluitappel, Buitengebied Vressel en Zwijnsbergen, Kienehoef Noord, Buitengebied Boskant, Armenhoef, Olland en Buitengebied Jekschotse Heide en Everse
  • Erp: Vlaskamp, Bolst, Erp Centrum, Keldonk, Empeldonk, Boerdonk, Erp Zuid, Buitengebied Kraanmeer en Veluwe, Buitengebied Keldonk, Buitengebied Erp, Buitengebied Hurkske en Hoek, Buitengebied Boerdonk en Buitengebied Geregt

Vragen over schuifdeurkast in Veghel

Past een schuifdeurkast in een tussenwoning in Veghel?

Meestal wel. Juist in de smalle slaapkamers van een tussenwoning is een schuifdeur vaak handiger dan een draaideur.

Lopen schuifdeuren na een paar jaar nog goed?

Met een bovenrail en een geleider onder blijven ze recht lopen. Houd de rail onder vrij van stof en kleding.

Komen jullie ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp?

Ja, in de hele gemeente Meierijstad.

Werken jullie in alle buurten van Veghel, ook in Veghel Centrum en Sint-Oedenrode Centrum Noord?

Ja, in alle 93 buurten van de gemeente Meierijstad, waaronder Veghel Centrum, Sint-Oedenrode Centrum Noord, Boschweg Noordoost, Kienehoef Zuid, Laarbunders, Eerschot, Hoevenbraak, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, De Beemd 1 en 't Ven West.

Schuifdeurkast in de buurt van Veghel

Schuifdeurkast in Veghel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten