Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast onder trap in Veghel

Uittrekbare lades, deurtjes of een garderobe in de ruimte onder je trap, op maat gemaakt. In Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

Trappen in Veghel

Een eengezinswoning heeft een trap, een appartement meestal niet. In de gemeente Meierijstad gaat het om 80% van de woningen. Daarvan is 31% een tussenwoning, 16% een hoekwoning, 13% twee-onder-een-kap en 21% vrijstaand.

In een tussenwoning zit onder de trap vaak een kast of de meterkast.

Alle wijken van de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningVrijstaand
Veghel15.18435%18%
Schijndel10.61030%17%
Sint-Oedenrode8.01730%24%
Erp3.01215%43%

Bouwjaar en trap in Veghel

38% van de woningen in de gemeente is gebouwd vóór 1975, 31% in 1995 of later. Dat is minder dan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In oudere huizen is de ruimte onder de trap vaak al dichtgetimmerd met een deurtje.

Buurten met ruime hallen in Veghel

Twee-onder-een-kapwoningen hebben vaak een trap in een eigen hal, met ruimte voor lades eronder. Die woningen staan vooral in Amert en Binnenveld, Buitengebied Geregt en Wijbosch.

25 van de 93 buurten in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTwee-onder-een-kapVrijstaand
Amert en BinnenveldVeghel6540%43%
Buitengebied GeregtErp6139%49%
WijboschSchijndel51532%26%
BoskantSint-Oedenrode42331%17%
De Borne 2Schijndel10730%24%
Buitengebied JekschotVeghel6730%67%
Buitengebied MolendijkSchijndel25929%63%
HoevenbraakSchijndel94827%6%
ZijtaartVeghel40127%36%
EmpeldonkErp32127%31%
De Beemd 3Schijndel24327%12%
EerdeVeghel48425%39%
HopstraatSchijndel39025%27%
Schijndel Centrum 3Schijndel33325%24%
OllandSint-Oedenrode22825%47%
Buitengebied EerdeVeghel12225%68%
Buitengebied Kraanmeer en VeluweErp12025%68%
NijnselSint-Oedenrode58824%15%
Plein 2Schijndel12324%60%
Buitengebied KeldonkErp11024%71%
KeldonkErp32523%46%
Kienehoef NoordSint-Oedenrode28223%23%
Oude ontginningVeghel15423%73%
Buitengebied BoerdonkErp8423%73%
MariaheideVeghel48922%42%

Trappen in rijtjeshuizen in Veghel

In Leest Noord, Leest en Veghel Zuid 2 is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Daar loopt de trap meestal langs de woonkamer, met een kast of de meterkast eronder.

15 van de 93 buurten in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningKoop
Leest NoordVeghel31071%95%
LeestVeghel78570%67%
Veghel Zuid 2Veghel85565%58%
BusselbundersVeghel61365%79%
Kienehoef ZuidSint-Oedenrode1.00959%79%
HeibundersVeghel40456%75%
Bunderse Hoek NoordVeghel68855%81%
ArmenhoefSint-Oedenrode24355%85%
Plein 1Schijndel63754%63%
LaarbundersVeghel99049%79%
Boschweg NoordoostSchijndel1.01646%67%
BloemenwijkVeghel65546%52%
Plein 3Schijndel30146%97%
EerschotSint-Oedenrode96245%71%
't Ven WestVeghel88744%83%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We meten de hoek van de trap en kijken wat er onder de trap zit.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast of de lades in tegen de onderkant van de trap en hangen de fronten af.

Wat kast onder de trap in Veghel kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kast onder een dichte trap€ 1.250 per trap

Deurtjes met legplanken zijn de vanafprijs; uittrekbare lades op geleiders maken de kast duurder, net als een open trap die van alle kanten netjes moet zijn.

Wat we niet doen

  • De meterkast verplaatsen of dichtbouwen: die moet bereikbaar blijven.
  • De trap zelf vernieuwen of bekleden.

Zero-emissiezone

Meierijstad staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Parkeren voor de bus in Veghel

In Veghel, Schijndel en Sint-Oedenrode is betaald parkeren niet ingevoerd; in de centra geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur waar bezoekers gratis met parkeerschijf staan (het plan wil de tijden gelijktrekken naar maandag tot en met zaterdag 10.00 tot 17.00 uur). Ontheffingen gaan vooral naar bewoners en bedrijven met een vestiging in de zone; voor bedrijfsvoertuigen heeft het plan geen aparte regels. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Best, Boxtel, Vught, Oirschot en Eindhoven.

De gemeente Meierijstad telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veghel (15.184 woningen), Schijndel (10.610 woningen), Sint-Oedenrode (8.017 woningen) en Erp (3.012 woningen). Behalve in Veghel zelf werken we ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

We komen in alle 93 buurten van de gemeente. De grootste zijn Veghel Centrum, Sint-Oedenrode Centrum Noord, Boschweg Noordoost, Kienehoef Zuid, Laarbunders, Eerschot, Hoevenbraak, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, De Beemd 1, 't Ven West, Veghel Zuid 2, 't Ven Oost, Leest, Hulzebraak, Veghel Zuid 1 en Bunderse Hoek Noord.

  • Veghel: Veghel Centrum, Laarbunders, 't Ven West, Veghel Zuid 2, 't Ven Oost, Leest, Veghel Zuid 1, Bunderse Hoek Noord, Bloemenwijk, Oranjewijk en Dorsveld, Erpseweg Zuid, Busselbunders, Koolenkampen en Iepenlaan en Mariaheide
  • Schijndel: Boschweg Noordoost, Hoevenbraak, De Beemd 1, Hulzebraak, Boschweg Zuidwest, Grevekeur, Plein 1, De Borne 1, Schijndel Centrum 1, Wijbosch, Schijndel Centrum 2, Hopstraat, Schijndel Centrum 3 en Plein 3
  • Sint-Oedenrode: Sint-Oedenrode Centrum Noord, Kienehoef Zuid, Eerschot, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, Nijnsel, Cathalijne en Kinderbos, Boskant, Heikant en Sluitappel, Buitengebied Vressel en Zwijnsbergen, Kienehoef Noord, Buitengebied Boskant, Armenhoef, Olland en Buitengebied Jekschotse Heide en Everse
  • Erp: Vlaskamp, Bolst, Erp Centrum, Keldonk, Empeldonk, Boerdonk, Erp Zuid, Buitengebied Kraanmeer en Veluwe, Buitengebied Keldonk, Buitengebied Erp, Buitengebied Hurkske en Hoek, Buitengebied Boerdonk en Buitengebied Geregt

Vragen over kast onder de trap in Veghel

Hebben jullie voorbeelden van trapkasten in Veghel?

Nog niet op deze site: we laten alleen echte projecten zien, met toestemming. Bij het inmeten laten we tekeningen zien van wat er kan.

Kunnen de lades onder de trap echt helemaal uit?

Ja, met volledig uittrekbare geleiders of op wieltjes. Hoe lang ze kunnen zijn, hangt af van de ruimte voor de trap in de hal.

Komen jullie ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp?

Ja, in de hele gemeente Meierijstad.

Werken jullie in alle buurten van Veghel, ook in Veghel Centrum en Sint-Oedenrode Centrum Noord?

Ja, in alle 93 buurten van de gemeente Meierijstad, waaronder Veghel Centrum, Sint-Oedenrode Centrum Noord, Boschweg Noordoost, Kienehoef Zuid, Laarbunders, Eerschot, Hoevenbraak, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, De Beemd 1 en 't Ven West.

Kast onder de trap in de buurt van Veghel

Kast onder de trap in Veghel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten