Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kledingkast op maat in Eindhoven

Een kledingkast die past bij wat jij ophangt en neerlegt, ingebouwd tot het plafond. In Eindhoven.

Koop of huur in Eindhoven

In de gemeente Eindhoven is 44% van de woningen een koopwoning en huurt 36% van een woningcorporatie. Dat is minder dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Huur je? Vraag dan vooraf schriftelijke toestemming aan de verhuurder. Rijksoverheid

12 van de 20 wijken van de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopHuur corporatie
Ontginning7.83742%51%
Halve Maan5.40238%51%
Oud-Gestel6.95833%50%
Doornakkers4.05642%48%
Erp9.21532%46%
Oud-Tongelre4.32946%46%
Dommelbeemd6.10851%44%
Oud-Woensel6.48417%42%
Putten6.97246%41%
Begijnenbroek6.00348%39%
Gestelse Ontginning3.69462%33%
De Laak2.83045%33%

Slaapkamers in Eindhoven

De grootste groep woningen in Eindhoven is gebouwd 1945 tot 1965 (20%). In oudere huizen zitten vaak nissen naast de schoorsteen of onder de trap naar zolder: daar past een kast op maat precies in.

42% van de woningen in de gemeente is een appartement. Daar is de slaapkamer vaak de enige plek voor een grote kast, dus telt elke centimeter tot het plafond.

Huurbuurten in Eindhoven

Het grootste deel huurwoningen van een corporatie staat in Tivoli, Drents Dorp en Doornakkers-Oost. Woon je daar, vraag dan eerst je verhuurder of een kast op maat mag blijven staan als je verhuist.

25 van de 112 buurten in de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHuur corporatieKoop
TivoliPutten82192%6%
Drents DorpHalve Maan1.33475%20%
Doornakkers-OostDoornakkers1.46272%22%
GenderdalOud-Gestel1.56669%26%
HagenkampRozenknopje80566%17%
't HoolOntginning1.03465%32%
CastiliëlaanAanschot38864%5%
JagershoefOntginning1.76863%35%
EckartDommelbeemd2.06062%33%
Nieuwe ErvenPutten62561%16%
TU-terreinCentrum1.10360%0%
HondsheuvelsBegijnenbroek11960%34%
't HofkeOud-Tongelre1.95958%34%
Woensel-WestErp2.57157%25%
VlokhovenOntginning1.71756%35%
VaartbroekDommelbeemd2.49855%37%
HemelrijkenOud-Woensel2.09155%14%
LievendaalHalve Maan1.58655%35%
TempelAanschot2.34753%45%
BlaarthemOud-Gestel1.33152%34%
Bennekel-OostOud-Gestel1.63951%39%
KerstroospleinKortonjo91851%34%
Limbeek-NoordOud-Woensel1.61850%16%
Limbeek-ZuidOud-Woensel99650%16%
Woenselse HeideAanschot2.19649%45%

Buurten met grote slaapkamers in Eindhoven

In Heesterakker, Blixembosch-West en Oude Gracht-Oost is bijna elke woning een eengezinswoning. Daar heeft de grote slaapkamer vaak een hele wand vrij voor een kledingkast.

15 van de 112 buurten in de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsVrijstaand
HeesterakkerDommelbeemd1.078100%3%
Blixembosch-WestAanschot772100%17%
Oude Gracht-OostBegijnenbroek561100%13%
LuytelaerDommelbeemd428100%25%
SchuttersboschPutten323100%83%
RoostenKortonjo264100%41%
KoudenhovenOud-Tongelre222100%41%
OoievaarsnestGestelse Ontginning36699%33%
GijzenrooiPutten73198%19%
Achtse Barrier-SpaaihoefAchtse Molen1.88896%7%
Puttense DreefPutten52593%28%
Blixembosch-OostAanschot2.87192%17%
Achtse Barrier-GunterslaerAchtse Molen1.59092%1%
VredeoordErp5491%30%
Kerkdorp AchtAchtse Molen1.48190%35%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Eindhoven, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We nemen ook door wat je ophangt en neerlegt.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast in, monteren roedes, planken en lades en stellen de deuren af.

Wat kledingkast op maat in Eindhoven kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kledingkast op maat met hang- en legdeel€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Het verschil zit vooral in het binnenwerk: een kast met alleen roedes en legplanken is de vanafprijs, lades, broekhouders en een spiegeldeur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een kast bouwen in een huurwoning zonder dat je weet of de verhuurder het goedvindt.
  • Spiegeldeuren van glas zelf maken: die bestellen we bij een glasleverancier.

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 geldt binnen de Ring een zero-emissiezone voor vracht- en bestelvoertuigen. Euro 5 bestelbussen zijn vanaf 1 januari 2027 niet meer toegestaan; voor emissieklasse 6 geldt de landelijke overgangsregeling. Daarnaast komt er per 1 januari 2027 een milieuzone, maar die geldt alleen voor dieselpersonenauto's van emissieklasse 4 en lager. Bron

Parkeren voor de bus in Eindhoven

Eindhoven heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijfsvergunning (30,33 euro per maand in betaald parkeergebied) krijg je alleen als je bedrijf in dat gebied gevestigd is. Voor andere bedrijven bestaat een 7-daagse vergunning voor een toegewezen parkeergebied: 86,47 euro per maand in de schil en 185,30 euro in het centrum, aan te vragen via het P-loket met eHerkenning. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 35,6 km rijden naar Eindhoven, ongeveer 35 minuten. Op dezelfde rit werken we in Veldhoven, Best, Oirschot, Boxtel, Veghel en Oisterwijk.

De gemeente Eindhoven telt 20 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Oud-Strijp (9.354 woningen), Erp (9.215 woningen), Aanschot (8.574 woningen), Ontginning (7.837 woningen), Putten (6.972 woningen), Oud-Gestel (6.958 woningen), Centrum (6.952 woningen), Achtse Molen (6.739 woningen), Oud-Woensel (6.484 woningen), Oud-Stratum (6.476 woningen), Dommelbeemd (6.108 woningen) en Begijnenbroek (6.003 woningen).

We komen in alle 112 buurten van de gemeente. De grootste zijn Blixembosch-Oost, Kronehoef, Generalenbuurt, Woensel-West, Vaartbroek, Prinsejagt, Binnenstad, Tempel, Strijp S, Grasrijk, Philipsdorp, Woenselse Heide, Schoot, Hemelrijken, Eckart en 't Hofke.

  • Oud-Strijp: Strijp S, Philipsdorp, Schoot, Eliasterrein, Vonderkwartier, Schouwbroek en Engelsbergen
  • Erp: Kronehoef, Woensel-West, Mensfort, Rapenland, Barrier en Vredeoord
  • Aanschot: Blixembosch-Oost, Tempel, Woenselse Heide, Blixembosch-West en Castiliëlaan
  • Ontginning: Prinsejagt, Jagershoef, Vlokhoven, 't Hool, Winkelcentrum en Driehoeksbos
  • Putten: Burghplan, Kruidenbuurt, Sintenbuurt, Tivoli, Gijzenrooi, Nieuwe Erven, Puttense Dreef, Schuttersbosch en Riel
  • Oud-Gestel: Bennekel-West, Gagelbosch, Bennekel-Oost, Genderdal, Blaarthem, Rapelenburg en Gennep
  • Centrum: Binnenstad, Bergen, Witte Dame, TU-terrein en Fellenoord
  • Achtse Molen: Achtse Barrier-Spaaihoef, Achtse Barrier-Hoeven, Achtse Barrier-Gunterslaer, Kerkdorp Acht en Kapelbeemd
  • Oud-Woensel: Hemelrijken, Limbeek-Noord, Limbeek-Zuid, Gildebuurt en Woenselse Watermolen
  • Oud-Stratum: Irisbuurt, Tuindorp, Rochusbuurt, Bloemenplein, Joriskwartier, Elzent-Noord, Looiakkers en Elzent-Zuid

Vragen over kledingkast op maat in Eindhoven

Werken jullie ook in appartementen in Eindhoven?

Ja. We nemen het plaatmateriaal in delen mee naar boven; een lift of een trap met een draai bekijken we bij het inmeten.

Kan ik mijn oude kast laten weghalen?

Ja, dat zetten we in de offerte. Afvoeren van de oude kast rekenen we apart.

Komen jullie ook in Veldhoven, Best en Oirschot?

Ja, in de hele gemeente Eindhoven.

Werken jullie in alle buurten van Eindhoven, ook in Blixembosch-Oost en Kronehoef?

Ja, in alle 112 buurten van de gemeente Eindhoven, waaronder Blixembosch-Oost, Kronehoef, Generalenbuurt, Woensel-West, Vaartbroek, Prinsejagt, Binnenstad, Tempel, Strijp S en Grasrijk.

Kledingkast op maat in de buurt van Eindhoven

Kledingkast op maat in Eindhoven?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten