Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Schuifdeurkast op maat in Eindhoven

Deuren die opzij schuiven, dus geen ruimte nodig voor de kast. Wij maken ze op maat in Eindhoven.

Tussenwoningen en smalle kamers in Eindhoven

Van de woningen in de gemeente Eindhoven is 39% een tussenwoning en 13% een hoekwoning. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 36% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In een rijtjeshuis is de tweede en derde slaapkamer vaak smal: daar is een schuifdeur de enige deur die open kan zonder dat het bed in de weg staat.

Per wijk scheelt het veel: in Aanschot is 56% een tussenwoning, in Centrum 4%.

12 van de 20 wijken van de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Aanschot8.57456%19%
Gestelse Ontginning3.69456%21%
Achtse Molen6.73955%21%
Halve Maan5.40252%19%
Putten6.97251%15%
Dommelbeemd6.10851%17%
Meerhoven5.32549%12%
Doornakkers4.05649%17%
Kortonjo4.13247%11%
Ontginning7.83742%12%
Oud-Tongelre4.32941%13%
Erp9.21539%12%

Appartementen in Eindhoven

42% van de woningen in de gemeente is een appartement, gemiddeld 71 m². In een appartement staat de kast vaak in de gang of naast de slaapkamerdeur; met schuifdeuren blijft de doorgang vrij.

Buurten met de meeste tussenwoningen in Eindhoven

In Heesterakker, Kruidenbuurt en Kerstroosplein is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Juist in de smalle slaapkamers van rijtjeshuizen kiezen we vaak voor schuifdeuren.

25 van de 112 buurten in de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
HeesterakkerDommelbeemd1.07871%25%
KruidenbuurtPutten1.42769%12%
KerstroospleinKortonjo91869%15%
Achtse Barrier-SpaaihoefAchtse Molen1.88866%20%
Woenselse HeideAanschot2.19664%17%
HanevoetGestelse Ontginning1.67463%22%
BarrierErp91263%17%
TempelAanschot2.34762%22%
Achtse Barrier-GunterslaerAchtse Molen1.59062%27%
GerarduspleinKortonjo1.47760%11%
TivoliPutten82160%17%
Drents DorpHalve Maan1.33459%21%
GrasrijkMeerhoven2.27658%14%
ZandrijkMeerhoven1.14358%15%
Muschberg, GeestenbergOud-Tongelre1.89857%14%
Achtse Barrier-HoevenAchtse Molen1.74257%21%
Oude Gracht-OostBegijnenbroek56156%23%
Doornakkers-WestDoornakkers1.71654%16%
SintenbuurtPutten98054%18%
Woensel-WestErp2.57152%14%
Het VenHalve Maan1.91952%17%
GenderbeemdGestelse Ontginning1.65452%20%
LievendaalHalve Maan1.58652%18%
Blixembosch-WestAanschot77252%22%
Blixembosch-OostAanschot2.87151%18%

Appartementen per buurt in Eindhoven

Veel appartementen staan in Strijp S, Witte Dame en TU-terrein. Een schuifdeurkast in de gang houdt daar de doorgang vrij.

15 van de 112 buurten in de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementHuur corporatie
Strijp SOud-Strijp2.285100%46%
Witte DameCentrum1.645100%15%
TU-terreinCentrum1.103100%60%
WinkelcentrumOntginning475100%0%
FellenoordCentrum160100%0%
HondsheuvelsBegijnenbroek11998%60%
BinnenstadCentrum2.38293%21%
MeerrijkMeerhoven70088%19%
LooiakkersOud-Stratum41888%9%
BergenCentrum1.66286%7%
Limbeek-NoordOud-Woensel1.61883%50%
GildebuurtOud-Woensel91780%20%
Oude TorenBegijnenbroek1.04776%46%
Woenselse WatermolenOud-Woensel86275%8%
HagenkampRozenknopje80574%66%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Eindhoven, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We controleren of het plafond de bovenrail kan dragen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Rails en deuren. We bouwen de kast in, monteren de rails en stellen de deuren af tot ze licht en recht lopen.

Wat schuifdeurkast in Eindhoven kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Schuifdeuren kosten meer dan draaideuren door het railsysteem; spiegel- of glasdeuren zijn duurder dan deuren in decor.

Wat we niet doen

  • Een bovenrail rechtstreeks in een gipsplafond schroeven zonder regel erachter.
  • Schuifdeuren voor een bestaande kast van een ander merk vervangen: we maken de kast en de deuren samen.

Parkeren voor de bus in Eindhoven

Eindhoven heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijfsvergunning (30,33 euro per maand in betaald parkeergebied) krijg je alleen als je bedrijf in dat gebied gevestigd is. Voor andere bedrijven bestaat een 7-daagse vergunning voor een toegewezen parkeergebied: 86,47 euro per maand in de schil en 185,30 euro in het centrum, aan te vragen via het P-loket met eHerkenning. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 geldt binnen de Ring een zero-emissiezone voor vracht- en bestelvoertuigen. Euro 5 bestelbussen zijn vanaf 1 januari 2027 niet meer toegestaan; voor emissieklasse 6 geldt de landelijke overgangsregeling. Daarnaast komt er per 1 januari 2027 een milieuzone, maar die geldt alleen voor dieselpersonenauto's van emissieklasse 4 en lager. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 35,6 km rijden naar Eindhoven, ongeveer 35 minuten. Op dezelfde rit werken we in Veldhoven, Best, Oirschot, Boxtel, Veghel en Oisterwijk.

De gemeente Eindhoven telt 20 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Oud-Strijp (9.354 woningen), Erp (9.215 woningen), Aanschot (8.574 woningen), Ontginning (7.837 woningen), Putten (6.972 woningen), Oud-Gestel (6.958 woningen), Centrum (6.952 woningen), Achtse Molen (6.739 woningen), Oud-Woensel (6.484 woningen), Oud-Stratum (6.476 woningen), Dommelbeemd (6.108 woningen) en Begijnenbroek (6.003 woningen).

We komen in alle 112 buurten van de gemeente. De grootste zijn Blixembosch-Oost, Kronehoef, Generalenbuurt, Woensel-West, Vaartbroek, Prinsejagt, Binnenstad, Tempel, Strijp S, Grasrijk, Philipsdorp, Woenselse Heide, Schoot, Hemelrijken, Eckart en 't Hofke.

  • Oud-Strijp: Strijp S, Philipsdorp, Schoot, Eliasterrein, Vonderkwartier, Schouwbroek en Engelsbergen
  • Erp: Kronehoef, Woensel-West, Mensfort, Rapenland, Barrier en Vredeoord
  • Aanschot: Blixembosch-Oost, Tempel, Woenselse Heide, Blixembosch-West en Castiliëlaan
  • Ontginning: Prinsejagt, Jagershoef, Vlokhoven, 't Hool, Winkelcentrum en Driehoeksbos
  • Putten: Burghplan, Kruidenbuurt, Sintenbuurt, Tivoli, Gijzenrooi, Nieuwe Erven, Puttense Dreef, Schuttersbosch en Riel
  • Oud-Gestel: Bennekel-West, Gagelbosch, Bennekel-Oost, Genderdal, Blaarthem, Rapelenburg en Gennep
  • Centrum: Binnenstad, Bergen, Witte Dame, TU-terrein en Fellenoord
  • Achtse Molen: Achtse Barrier-Spaaihoef, Achtse Barrier-Hoeven, Achtse Barrier-Gunterslaer, Kerkdorp Acht en Kapelbeemd
  • Oud-Woensel: Hemelrijken, Limbeek-Noord, Limbeek-Zuid, Gildebuurt en Woenselse Watermolen
  • Oud-Stratum: Irisbuurt, Tuindorp, Rochusbuurt, Bloemenplein, Joriskwartier, Elzent-Noord, Looiakkers en Elzent-Zuid

Vragen over schuifdeurkast in Eindhoven

Past een schuifdeurkast in een tussenwoning in Eindhoven?

Meestal wel. Juist in de smalle slaapkamers van een tussenwoning is een schuifdeur vaak handiger dan een draaideur.

Lopen schuifdeuren na een paar jaar nog goed?

Met een bovenrail en een geleider onder blijven ze recht lopen. Houd de rail onder vrij van stof en kleding.

Komen jullie ook in Veldhoven, Best en Oirschot?

Ja, in de hele gemeente Eindhoven.

Werken jullie in alle buurten van Eindhoven, ook in Blixembosch-Oost en Kronehoef?

Ja, in alle 112 buurten van de gemeente Eindhoven, waaronder Blixembosch-Oost, Kronehoef, Generalenbuurt, Woensel-West, Vaartbroek, Prinsejagt, Binnenstad, Tempel, Strijp S en Grasrijk.

Schuifdeurkast in de buurt van Eindhoven

Schuifdeurkast in Eindhoven?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten