Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kledingkast op maat in Veldhoven

Een kledingkast die past bij wat jij ophangt en neerlegt, ingebouwd tot het plafond. In Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

Koop of huur in Veldhoven

In de gemeente Veldhoven is 67% van de woningen een koopwoning en huurt 24% van een woningcorporatie. Dat is meer dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Huur je? Vraag dan vooraf schriftelijke toestemming aan de verhuurder. Rijksoverheid

Alle wijken van de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopHuur corporatie
Veldhoven13.09664%28%
Noordelijk Woongebied5.53673%18%
Oerle2.50668%14%

Slaapkamers in Veldhoven

De grootste groep woningen in Veldhoven is gebouwd 1975 tot 1985 (21%). In huizen uit die jaren is de grote slaapkamer vaak net breed genoeg voor een bed met aan één kant een kast van 2 tot 2,5 meter.

21% van de woningen in de gemeente is een appartement. Daar is de slaapkamer vaak de enige plek voor een grote kast, dus telt elke centimeter tot het plafond.

Huurbuurten in Veldhoven

Het grootste deel huurwoningen van een corporatie staat in Zonderwijk, D'Ekker en Cobbeek en Centrum. Woon je daar, vraag dan eerst je verhuurder of een kast op maat mag blijven staan als je verhuist.

17 van de 17 buurten in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHuur corporatieKoop
ZonderwijkVeldhoven1.58645%51%
D'EkkerVeldhoven2.10440%51%
Cobbeek en CentrumVeldhoven2.12836%57%
MeerveldhovenVeldhoven1.19935%56%
't LookVeldhoven1.26430%65%
De PoldersNoordelijk Woongebied1.24925%71%
Verspreide huizen ZittardOerle78524%58%
Heikant-WestNoordelijk Woongebied1.58519%74%
De KelenNoordelijk Woongebied1.63318%78%
OerleOerle1.09912%75%
ZeelstVeldhoven2.35611%80%
VeldhovenVeldhoven2.34110%78%
Verspr.h. Scherpenering en LandsaardOerle4748%62%
Heikant-OostNoordelijk Woongebied1.0697%67%
Verspr.h. ten zuiden van de E3-wegVeldhoven1180%59%
Verspreide huizen Groote Aard en VlietOerle970%89%
ZandoerleOerle510%88%

Buurten met grote slaapkamers in Veldhoven

In Verspreide huizen Groote Aard en Vliet, Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg en Heikant-Oost is bijna elke woning een eengezinswoning. Daar heeft de grote slaapkamer vaak een hele wand vrij voor een kledingkast.

15 van de 17 buurten in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsVrijstaand
Verspreide huizen Groote Aard en VlietOerle9798%79%
Verspr.h. ten zuiden van de E3-wegVeldhoven11897%92%
Heikant-OostNoordelijk Woongebied1.06995%19%
Verspreide huizen ZittardOerle78595%19%
Heikant-WestNoordelijk Woongebied1.58594%6%
ZandoerleOerle5194%75%
De KelenNoordelijk Woongebied1.63390%12%
OerleOerle1.09987%33%
VeldhovenVeldhoven2.34184%23%
ZeelstVeldhoven2.35681%19%
ZonderwijkVeldhoven1.58679%6%
't LookVeldhoven1.26479%14%
Verspr.h. Scherpenering en LandsaardOerle47470%29%
MeerveldhovenVeldhoven1.19969%14%
D'EkkerVeldhoven2.10468%3%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We nemen ook door wat je ophangt en neerlegt.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast in, monteren roedes, planken en lades en stellen de deuren af.

Wat kledingkast op maat in Veldhoven kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kledingkast op maat met hang- en legdeel€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Het verschil zit vooral in het binnenwerk: een kast met alleen roedes en legplanken is de vanafprijs, lades, broekhouders en een spiegeldeur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een kast bouwen in een huurwoning zonder dat je weet of de verhuurder het goedvindt.
  • Spiegeldeuren van glas zelf maken: die bestellen we bij een glasleverancier.

Zero-emissiezone

Veldhoven staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Parkeren voor de bus in Veldhoven

In het Citycentrum parkeer je de eerste twee uur gratis op de terreinen in en om het centrum; daarna kost het 1,30 euro per uur bij Repel, Bree en parkeergarage Geer, en op Lei, Braak, Meent en Meiveld geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur. Betaald parkeren en blauwe zone gelden maandag tot en met zaterdag (vrijdag tot 21.00 uur); in een groot deel van Veldhoven is parkeren gratis. Bron

Goed om te weten in Veldhoven

De woningen in 't Look, de eerste wijk van de gemeentelijke aardgasvrij-aanpak, zijn volgens de gemeente voornamelijk rond 1970 gebouwd. Daar zet de gemeente in op isolatie en een subsidie tot 1.500 euro. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best, Oirschot, Oisterwijk, Hilvarenbeek en Boxtel.

De gemeente Veldhoven telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veldhoven (13.096 woningen), Noordelijk Woongebied (5.536 woningen) en Oerle (2.506 woningen). Behalve in Veldhoven zelf werken we ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

We komen in alle 17 buurten van de gemeente. De grootste zijn Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, De Kelen, Zonderwijk, Heikant-West, 't Look, De Polders, Meerveldhoven, Oerle, Heikant-Oost, Verspreide huizen Zittard, Verspr.h. Scherpenering en Landsaard, Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg en Verspreide huizen Groote Aard en Vliet.

  • Veldhoven: Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, Zonderwijk, 't Look, Meerveldhoven en Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg
  • Noordelijk Woongebied: De Kelen, Heikant-West, De Polders en Heikant-Oost
  • Oerle: Oerle, Verspreide huizen Zittard, Verspr.h. Scherpenering en Landsaard, Verspreide huizen Groote Aard en Vliet en Zandoerle

Vragen over kledingkast op maat in Veldhoven

Werken jullie ook in appartementen in Veldhoven?

Ja. We nemen het plaatmateriaal in delen mee naar boven; een lift of een trap met een draai bekijken we bij het inmeten.

Kan ik mijn oude kast laten weghalen?

Ja, dat zetten we in de offerte. Afvoeren van de oude kast rekenen we apart.

Komen jullie ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven?

Ja, in de hele gemeente Veldhoven.

Werken jullie in alle buurten van Veldhoven, ook in Zeelst en Veldhoven?

Ja, in alle 17 buurten van de gemeente Veldhoven, waaronder Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, De Kelen, Zonderwijk, Heikant-West, 't Look, De Polders en Meerveldhoven.

Kledingkast op maat in de buurt van Veldhoven

Kledingkast op maat in Veldhoven?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten