Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Zolder afwerken in Veldhoven

Wij betimmeren schuine wanden en plafond, zetten knieschotten en bouwen de kasten in. Op zolders in Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

Zolders per bouwjaar in Veldhoven

Vóór 1975 is 35% van de woningen in de gemeente Veldhoven gebouwd. Dat is minder dan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Een groot deel van de huizen is jonger. Daar is het dak meestal al geïsoleerd en gaat het om afwerken en indelen.

Woningen in de gemeente Veldhoven op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
1975 tot 198521%
1995 tot 201520%
1945 tot 196518%
1985 tot 199515%
1965 tot 197513%
vanaf 201510%
vóór 19454%

Eigenaren en huurders in Veldhoven

67% van de woningen in de gemeente is een koopwoning. Als huurder heb je voor het afwerken van de zolder toestemming van de verhuurder nodig.

In Noordelijk Woongebied is 73% van de woningen een koopwoning, in Veldhoven 64%.

Alle wijken van de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Noordelijk Woongebied5.53673%86%
Oerle2.50668%87%
Veldhoven13.09664%74%

Koopwoningen per buurt in Veldhoven

Het hoogste aandeel koopwoningen heeft Verspreide huizen Groote Aard en Vliet, Zandoerle en Zeelst. Als eigenaar beslis je zelf over het afwerken van je zolder.

17 van de 17 buurten in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenKoopEengezins
Verspreide huizen Groote Aard en VlietOerle9789%98%
ZandoerleOerle5188%94%
ZeelstVeldhoven2.35680%81%
VeldhovenVeldhoven2.34178%84%
De KelenNoordelijk Woongebied1.63378%90%
OerleOerle1.09975%87%
Heikant-WestNoordelijk Woongebied1.58574%94%
De PoldersNoordelijk Woongebied1.24971%61%
Heikant-OostNoordelijk Woongebied1.06967%95%
't LookVeldhoven1.26465%79%
Verspr.h. Scherpenering en LandsaardOerle47462%70%
Verspr.h. ten zuiden van de E3-wegVeldhoven11859%97%
Verspreide huizen ZittardOerle78558%95%
Cobbeek en CentrumVeldhoven2.12857%56%
MeerveldhovenVeldhoven1.19956%69%
D'EkkerVeldhoven2.10451%68%
ZonderwijkVeldhoven1.58651%79%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We meten de zolder op en kijken hoe het dak geïsoleerd is.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Betimmeren. Regelwerk op het dak en tegen de knieschotten, daarna de gipsplaten.
  4. Kasten en afwerken. Knieschotten met deurtjes, kasten onder het dak, naden gevuld en klaar voor de schilder.

Wat zolder afwerken in Veldhoven kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Zolder afwerken met gipsplaten€ 45 per m²
Knieschot maken met deurtjes, zonder kast€ 175 per strekkende meter
Kast onder schuin dak of tegen een schuine wand€ 850 per strekkende meter

Een rechte zolder met weinig onderbrekingen is per m² goedkoper dan een zolder met dakramen, een dakkapel of veel hoeken.

Wat we niet doen

  • Dakisolatie aanbrengen, stucwerk en schilderwerk.
  • Een dakkapel plaatsen of een dakraam maken.

Isoleren met een regeling van Veldhoven

De Subsidieregeling woningisolatie (geldend vanaf 28-02-2026) geeft eigenaar-bewoners van een grondgebonden koopwoning tot maximaal 1.500 euro per woning, voor onder meer vloer- of bodemisolatie. Voorwaarden: WOZ onder 435.000 euro (peiljaar 2022) en energielabel D t/m G of minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen; tranche 1 loopt tot 31-12-2026, de regeling uiterlijk tot 31-12-2030. Bron

Zero-emissiezone

Veldhoven staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Parkeren voor de bus in Veldhoven

In het Citycentrum parkeer je de eerste twee uur gratis op de terreinen in en om het centrum; daarna kost het 1,30 euro per uur bij Repel, Bree en parkeergarage Geer, en op Lei, Braak, Meent en Meiveld geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur. Betaald parkeren en blauwe zone gelden maandag tot en met zaterdag (vrijdag tot 21.00 uur); in een groot deel van Veldhoven is parkeren gratis. Bron

Goed om te weten in Veldhoven

De woningen in 't Look, de eerste wijk van de gemeentelijke aardgasvrij-aanpak, zijn volgens de gemeente voornamelijk rond 1970 gebouwd. Daar zet de gemeente in op isolatie en een subsidie tot 1.500 euro. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best, Oirschot, Oisterwijk, Hilvarenbeek en Boxtel.

De gemeente Veldhoven telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veldhoven (13.096 woningen), Noordelijk Woongebied (5.536 woningen) en Oerle (2.506 woningen). Behalve in Veldhoven zelf werken we ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

We komen in alle 17 buurten van de gemeente. De grootste zijn Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, De Kelen, Zonderwijk, Heikant-West, 't Look, De Polders, Meerveldhoven, Oerle, Heikant-Oost, Verspreide huizen Zittard, Verspr.h. Scherpenering en Landsaard, Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg en Verspreide huizen Groote Aard en Vliet.

  • Veldhoven: Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, Zonderwijk, 't Look, Meerveldhoven en Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg
  • Noordelijk Woongebied: De Kelen, Heikant-West, De Polders en Heikant-Oost
  • Oerle: Oerle, Verspreide huizen Zittard, Verspr.h. Scherpenering en Landsaard, Verspreide huizen Groote Aard en Vliet en Zandoerle

Vragen over zolder afwerken in Veldhoven

Hoe lang duurt het afwerken van een zolder in Veldhoven?

Een gemiddelde zolder van een rijtjeshuis betimmeren we meestal in twee tot drie dagen; kasten komen daar bij.

Kunnen jullie ook de isolatie regelen?

Nee, dat doet een isolatiebedrijf. Wij stemmen af hoe dik de isolatie wordt.

Komen jullie ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven?

Ja, in de hele gemeente Veldhoven.

Werken jullie in alle buurten van Veldhoven, ook in Zeelst en Veldhoven?

Ja, in alle 17 buurten van de gemeente Veldhoven, waaronder Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, De Kelen, Zonderwijk, Heikant-West, 't Look, De Polders en Meerveldhoven.

Zolder afwerken in de buurt van Veldhoven

Zolder afwerken in Veldhoven?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten