Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Schuifdeurkast op maat in Veldhoven

Deuren die opzij schuiven, dus geen ruimte nodig voor de kast. Wij maken ze op maat in Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

Tussenwoningen en smalle kamers in Veldhoven

Van de woningen in de gemeente Veldhoven is 37% een tussenwoning en 16% een hoekwoning. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 36% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In een rijtjeshuis is de tweede en derde slaapkamer vaak smal: daar is een schuifdeur de enige deur die open kan zonder dat het bed in de weg staat.

Per wijk scheelt het veel: in Noordelijk Woongebied is 43% een tussenwoning, in Oerle 31%.

Alle wijken van de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Noordelijk Woongebied5.53643%19%
Veldhoven13.09635%14%
Oerle2.50631%15%

Appartementen in Veldhoven

21% van de woningen in de gemeente is een appartement, gemiddeld 84 m². In een appartement staat de kast vaak in de gang of naast de slaapkamerdeur; met schuifdeuren blijft de doorgang vrij.

Buurten met de meeste tussenwoningen in Veldhoven

In Heikant-West, De Kelen en D'Ekker is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Juist in de smalle slaapkamers van rijtjeshuizen kiezen we vaak voor schuifdeuren.

17 van de 17 buurten in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Heikant-WestNoordelijk Woongebied1.58554%29%
De KelenNoordelijk Woongebied1.63351%20%
D'EkkerVeldhoven2.10448%16%
ZonderwijkVeldhoven1.58647%14%
Verspreide huizen ZittardOerle78545%22%
Heikant-OostNoordelijk Woongebied1.06944%18%
't LookVeldhoven1.26442%17%
Cobbeek en CentrumVeldhoven2.12836%15%
Verspr.h. Scherpenering en LandsaardOerle47431%9%
VeldhovenVeldhoven2.34129%13%
ZeelstVeldhoven2.35627%14%
OerleOerle1.09925%14%
MeerveldhovenVeldhoven1.19922%12%
De PoldersNoordelijk Woongebied1.24919%8%
Verspr.h. ten zuiden van de E3-wegVeldhoven1180%0%
Verspreide huizen Groote Aard en VlietOerle970%1%
ZandoerleOerle510%0%

Appartementen per buurt in Veldhoven

Veel appartementen staan in Cobbeek en Centrum, De Polders en D'Ekker. Een schuifdeurkast in de gang houdt daar de doorgang vrij.

15 van de 17 buurten in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementHuur corporatie
Cobbeek en CentrumVeldhoven2.12844%36%
De PoldersNoordelijk Woongebied1.24939%25%
D'EkkerVeldhoven2.10432%40%
MeerveldhovenVeldhoven1.19931%35%
Verspr.h. Scherpenering en LandsaardOerle47430%8%
ZonderwijkVeldhoven1.58621%45%
't LookVeldhoven1.26421%30%
ZeelstVeldhoven2.35619%11%
VeldhovenVeldhoven2.34116%10%
OerleOerle1.09913%12%
De KelenNoordelijk Woongebied1.63310%18%
Heikant-WestNoordelijk Woongebied1.5856%19%
ZandoerleOerle516%0%
Heikant-OostNoordelijk Woongebied1.0695%7%
Verspreide huizen ZittardOerle7855%24%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We controleren of het plafond de bovenrail kan dragen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Rails en deuren. We bouwen de kast in, monteren de rails en stellen de deuren af tot ze licht en recht lopen.

Wat schuifdeurkast in Veldhoven kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Schuifdeuren kosten meer dan draaideuren door het railsysteem; spiegel- of glasdeuren zijn duurder dan deuren in decor.

Wat we niet doen

  • Een bovenrail rechtstreeks in een gipsplafond schroeven zonder regel erachter.
  • Schuifdeuren voor een bestaande kast van een ander merk vervangen: we maken de kast en de deuren samen.

Parkeren voor de bus in Veldhoven

In het Citycentrum parkeer je de eerste twee uur gratis op de terreinen in en om het centrum; daarna kost het 1,30 euro per uur bij Repel, Bree en parkeergarage Geer, en op Lei, Braak, Meent en Meiveld geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur. Betaald parkeren en blauwe zone gelden maandag tot en met zaterdag (vrijdag tot 21.00 uur); in een groot deel van Veldhoven is parkeren gratis. Bron

Zero-emissiezone

Veldhoven staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Goed om te weten in Veldhoven

De woningen in 't Look, de eerste wijk van de gemeentelijke aardgasvrij-aanpak, zijn volgens de gemeente voornamelijk rond 1970 gebouwd. Daar zet de gemeente in op isolatie en een subsidie tot 1.500 euro. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best, Oirschot, Oisterwijk, Hilvarenbeek en Boxtel.

De gemeente Veldhoven telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veldhoven (13.096 woningen), Noordelijk Woongebied (5.536 woningen) en Oerle (2.506 woningen). Behalve in Veldhoven zelf werken we ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

We komen in alle 17 buurten van de gemeente. De grootste zijn Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, De Kelen, Zonderwijk, Heikant-West, 't Look, De Polders, Meerveldhoven, Oerle, Heikant-Oost, Verspreide huizen Zittard, Verspr.h. Scherpenering en Landsaard, Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg en Verspreide huizen Groote Aard en Vliet.

  • Veldhoven: Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, Zonderwijk, 't Look, Meerveldhoven en Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg
  • Noordelijk Woongebied: De Kelen, Heikant-West, De Polders en Heikant-Oost
  • Oerle: Oerle, Verspreide huizen Zittard, Verspr.h. Scherpenering en Landsaard, Verspreide huizen Groote Aard en Vliet en Zandoerle

Vragen over schuifdeurkast in Veldhoven

Past een schuifdeurkast in een tussenwoning in Veldhoven?

Meestal wel. Juist in de smalle slaapkamers van een tussenwoning is een schuifdeur vaak handiger dan een draaideur.

Lopen schuifdeuren na een paar jaar nog goed?

Met een bovenrail en een geleider onder blijven ze recht lopen. Houd de rail onder vrij van stof en kleding.

Komen jullie ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven?

Ja, in de hele gemeente Veldhoven.

Werken jullie in alle buurten van Veldhoven, ook in Zeelst en Veldhoven?

Ja, in alle 17 buurten van de gemeente Veldhoven, waaronder Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, De Kelen, Zonderwijk, Heikant-West, 't Look, De Polders en Meerveldhoven.

Schuifdeurkast in de buurt van Veldhoven

Schuifdeurkast in Veldhoven?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten