Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast onder trap in Den Bosch

Uittrekbare lades, deurtjes of een garderobe in de ruimte onder je trap, op maat gemaakt. In Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Trappen in Den Bosch

Een eengezinswoning heeft een trap, een appartement meestal niet. In de gemeente 's-Hertogenbosch gaat het om 59% van de woningen. Daarvan is 34% een tussenwoning, 13% een hoekwoning, 5% twee-onder-een-kap en 8% vrijstaand.

In een tussenwoning zit onder de trap vaak een kast of de meterkast.

12 van de 14 wijken van de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningVrijstaand
West11.88128%2%
Noord9.20650%2%
Binnenstad8.90610%1%
Maaspoort7.38247%6%
Graafsepoort7.00337%4%
Zuidoost6.95230%2%
Rosmalen-Noord5.65535%17%
De Groote Wielen4.27148%5%
Rosmalen-Zuid4.05535%22%
Muntel / Vliert3.63233%1%
Empel2.48347%17%
Engelen2.38536%21%

Bouwjaar en trap in Den Bosch

43% van de woningen in de gemeente is gebouwd vóór 1975, 30% in 1995 of later. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In oudere huizen is de ruimte onder de trap vaak al dichtgetimmerd met een deurtje.

Buurten met ruime hallen in Den Bosch

Twee-onder-een-kapwoningen hebben vaak een trap in een eigen hal, met ruimte voor lades eronder. Die woningen staan vooral in Vughterpoort, Maliskamp oost en Bokhoven.

25 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTwee-onder-een-kapVrijstaand
VughterpoortBinnenstad13950%9%
Maliskamp oostRosmalen-Zuid49434%36%
BokhovenEngelen12629%67%
Kom EmpelEmpel50927%37%
Kom NulandNuland1.51526%33%
Landelijk gebied VinkelVinkel31825%64%
De LanenDe Groote Wielen77020%6%
Kom VinkelVinkel60520%47%
Kom EngelenEngelen1.10918%31%
KruisstraatRosmalen-Noord21117%70%
A2 zone Rosmalen zuidRosmalen-Zuid7117%79%
Hintham noordGraafsepoort95416%11%
De WatertuinenDe Groote Wielen56415%10%
De HervenNoord51715%12%
't VenRosmalen-Noord1.03013%14%
HeeseindNuland25613%46%
De StekDe Groote Wielen12313%2%
ErtveldWest12313%23%
BroeklandDe Groote Wielen1.26612%6%
HondsbergRosmalen-Noord1.09911%21%
OrthenNoord76911%5%
MolenhoekRosmalen-Zuid1.77510%25%
De Italiaanse buurtMaaspoort25410%16%
De Overlaet westRosmalen-Noord1.0439%19%
MaasakkerEmpel8989%15%

Trappen in rijtjeshuizen in Den Bosch

In De Haren, De Hoven en De Staatsliedenbuurt is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Daar loopt de trap meestal langs de woonkamer, met een kast of de meterkast eronder.

15 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningKoop
De HarenNoord49471%19%
De HovenDe Groote Wielen98463%68%
De StaatsliedenbuurtMaaspoort77563%78%
De MuziekinstrumentenbuurtNoord47762%23%
MaasstroomMaaspoort88461%53%
Empel oostEmpel1.03659%77%
De WatertuinenDe Groote Wielen56459%89%
De DonkNoord85457%38%
De HambakenNoord64156%27%
SparrenburgRosmalen-Zuid1.42455%73%
De Overlaet oostRosmalen-Noord1.17754%69%
De EdelstenenbuurtNoord49353%36%
Het ZilverparkMaaspoort88552%82%
De HaverleijEngelen1.09051%91%
MaasakkerEmpel89851%83%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We meten de hoek van de trap en kijken wat er onder de trap zit.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast of de lades in tegen de onderkant van de trap en hangen de fronten af.

Wat kast onder de trap in Den Bosch kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kast onder een dichte trap€ 1.250 per trap

Deurtjes met legplanken zijn de vanafprijs; uittrekbare lades op geleiders maken de kast duurder, net als een open trap die van alle kanten netjes moet zijn.

Wat we niet doen

  • De meterkast verplaatsen of dichtbouwen: die moet bereikbaar blijven.
  • De trap zelf vernieuwen of bekleden.

Zero-emissiezone

Sinds 1 maart 2025 geldt een zero-emissiezone in de binnenstad voor bestel- en vrachtauto's. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in; voor emissieklasse 6 noemt de gemeente 1 januari 2029, terwijl de landelijke regel nog 1 januari 2028 is met een voorgenomen verlenging. De boete voor een bestelauto is 130 euro en ontheffingen vraag je aan bij de RDW. Bron

Parkeren voor de bus in Den Bosch

Aannemers met KvK-inschrijving en een opdracht met plaats, duur en werk kunnen een tijdelijke parkeervergunning nemen voor betaalde plekken. In de woonwijken kost die 51,92 euro per week of 129,79 euro per maand, en in de binnenstad 89,51 euro per week of 223,78 euro per maand. Je vraagt hem aan via het digitaal parkeerloket nadat je een inlogcode voor bedrijven hebt aangevraagd. Bron

Goed om te weten in Den Bosch

Voor particuliere eigenaren in De Haren is er een subsidie voor energiebesparende maatregelen die samenvallen met de grootschalige renovatie van corporatiewoningen in die wijk. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel, Drunen, Boxtel, Waalwijk en Kaatsheuvel.

De gemeente 's-Hertogenbosch telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn West (11.881 woningen), Noord (9.206 woningen), Binnenstad (8.906 woningen), Maaspoort (7.382 woningen), Graafsepoort (7.003 woningen), Zuidoost (6.952 woningen), Rosmalen-Noord (5.655 woningen), De Groote Wielen (4.271 woningen), Rosmalen-Zuid (4.055 woningen), Muntel / Vliert (3.632 woningen), Empel (2.483 woningen) en Engelen (2.385 woningen). Behalve in Den Bosch zelf werken we ook in Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

We komen in alle 106 buurten van de gemeente. De grootste zijn Binnenstad centrum, De Kruiskamp, De Schutskamp, Zuid, Paleiskwartier, Aawijk Zuid, Hintham zuid, Molenhoek, Boschveld, De Muntel, De Vliert, Het Zand, Kom Nuland, Sparrenburg, Broekland en Binnenstad oost.

  • West: De Kruiskamp, De Schutskamp, Paleiskwartier, Boschveld, Deuteren, Willemspoort, Ertveld, De Moerputten, De Rietvelden oost, De Rietvelden west en Veemarktkwartier
  • Noord: De Rompert, De Buitenpepers, De Donk, De Reit, De Slagen, Orthen, De Sprookjesbuurt, De Hambaken, De Herven, De Haren, De Edelstenenbuurt, De Muziekinstrumentenbuurt, Orthen west en Bedrijventerrein De Herven
  • Binnenstad: Binnenstad centrum, Het Zand, Binnenstad oost, Binnenstad noord, De Hofstad en Vughterpoort
  • Maaspoort: Maasdal, Maasoever, Maasvallei, Het Zilverpark, Maasstroom, De Staatsliedenbuurt, Lokeren, Abdijenbuurt, De Italiaanse buurt, Oud Empel en Bedrijventerrein Maaspoort
  • Graafsepoort: Hintham zuid, De Hinthamerpoort, Graafsebuurt noord, Hintham noord, Aawijk noord en Graafsebuurt zuid
  • Zuidoost: Zuid, Aawijk Zuid, Bazeldonk, Grevelingen, De Gestelse Buurt, De Bossche Pad, De Meerendonk, Bedrijventerrein Zuid en Kloosterstraat
  • Rosmalen-Noord: De Overlaet oost, Hondsberg, De Overlaet west, 't Ven, Rosmalen centrum, Kruisstraat, Bedrijventerrein Kruisstraat, Rosmalense Polder en A2 zone Rosmalen noord
  • De Groote Wielen: Broekland, De Hoven, De Lanen, De Watertuinen, Vlietdijk, Centrum De Groote Wielen, De Stek, De Groote Vliet, Overig landelijk gebied De Groote Wielen, Brabantpoort en De Beemden
  • Rosmalen-Zuid: Molenhoek, Sparrenburg, Maliskamp oost, Binckhorst, A2 zone Rosmalen zuid, Het Vinkel en Maliskamp west
  • Muntel / Vliert: De Muntel, De Vliert en Orthenpoort

Vragen over kast onder de trap in Den Bosch

Hebben jullie voorbeelden van trapkasten in Den Bosch?

Nog niet op deze site: we laten alleen echte projecten zien, met toestemming. Bij het inmeten laten we tekeningen zien van wat er kan.

Kunnen de lades onder de trap echt helemaal uit?

Ja, met volledig uittrekbare geleiders of op wieltjes. Hoe lang ze kunnen zijn, hangt af van de ruimte voor de trap in de hal.

Komen jullie ook in Rosmalen, Empel en Nuland?

Ja, in de hele gemeente 's-Hertogenbosch.

Werken jullie in alle buurten van Den Bosch, ook in Binnenstad centrum en De Kruiskamp?

Ja, in alle 106 buurten van de gemeente 's-Hertogenbosch, waaronder Binnenstad centrum, De Kruiskamp, De Schutskamp, Zuid, Paleiskwartier, Aawijk Zuid, Hintham zuid, Molenhoek, Boschveld en De Muntel.

Kast onder de trap in de buurt van Den Bosch

Kast onder de trap in Den Bosch?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten