Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Boekenkast op maat in Den Bosch

Een boekenkast of kastenwand van wand tot wand, met planken die niet doorbuigen. In Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Woningen en waarde in Den Bosch

De gemiddelde WOZ-waarde in de gemeente 's-Hertogenbosch is € 417.000. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 409.000 euro in de 25 plaatsen waar we het meest werken. 8% van de woningen is vrijstaand en 5% twee-onder-een-kap. In die huizen is vaak een werkkamer of een lange wand in de woonkamer, waar een kastenwand de plek is voor boeken en een bureau.

12 van de 14 wijken van de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenVrijstaandWOZ gem.
Rosmalen-Zuid4.05522%€ 575.000
Engelen2.38521%€ 527.000
Empel2.48317%€ 523.000
Vinkel1.09060%€ 503.000
De Groote Wielen4.2715%€ 491.000
Nuland1.94438%€ 472.000
Rosmalen-Noord5.65517%€ 466.000
Binnenstad8.9061%€ 435.000
Muntel / Vliert3.6321%€ 415.000
Maaspoort7.3826%€ 400.000
Zuidoost6.9522%€ 396.000
Graafsepoort7.0034%€ 381.000

Oudere huizen in Den Bosch

11% van de woningen in de gemeente is gebouwd vóór 1945. Oudere huizen zijn hier in de minderheid; in jongere huizen zijn de muren rechter, wat het inbouwen sneller maakt.

30% is van 1995 of later. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 29% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Buurten met de hoogste WOZ-waarde in Den Bosch

De hoogste gemiddelde WOZ-waarde heeft Vughterpoort, A2 zone Rosmalen zuid en Het Vinkel. Daar staan vaker ruime huizen met een werkkamer of een lange wand voor een kastenwand.

25 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenWOZ gem.Vrijstaand
VughterpoortBinnenstad139€ 1.145.0009%
A2 zone Rosmalen zuidRosmalen-Zuid71€ 942.00079%
Het VinkelRosmalen-Zuid52€ 850.00088%
De HervenNoord517€ 741.00012%
De Lage KantNuland86€ 734.00077%
Maliskamp oostRosmalen-Zuid494€ 692.00036%
KruisstraatRosmalen-Noord211€ 656.00070%
BokhovenEngelen126€ 645.00067%
MolenhoekRosmalen-Zuid1.775€ 644.00025%
Landelijk gebied VinkelVinkel318€ 584.00064%
De LanenDe Groote Wielen770€ 563.0006%
De HovenDe Groote Wielen984€ 550.0004%
MaasakkerEmpel898€ 549.00015%
De WatertuinenDe Groote Wielen564€ 542.00010%
Kom EngelenEngelen1.109€ 541.00031%
Kom EmpelEmpel509€ 527.00037%
ZuidZuidoost2.322€ 507.0003%
Kom VinkelVinkel605€ 503.00047%
Empel oostEmpel1.036€ 496.0007%
MaasoeverMaaspoort1.148€ 495.00010%
De Overlaet westRosmalen-Noord1.043€ 494.00019%
De HaverleijEngelen1.090€ 493.0002%
Hintham noordGraafsepoort954€ 491.00011%
De Italiaanse buurtMaaspoort254€ 486.00016%
WillemspoortWest301€ 485.0000%

Twee-onder-een-kap per buurt in Den Bosch

De meeste twee-onder-een-kapwoningen staan in Vughterpoort, Maliskamp oost en Bokhoven. Daar is de woonkamer vaak breed genoeg voor een kastenwand met een bureau.

15 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTwee-onder-een-kapKoop
VughterpoortBinnenstad13950%98%
Maliskamp oostRosmalen-Zuid49434%87%
BokhovenEngelen12629%95%
Kom EmpelEmpel50927%74%
Kom NulandNuland1.51526%71%
Landelijk gebied VinkelVinkel31825%81%
De LanenDe Groote Wielen77020%75%
Kom VinkelVinkel60520%79%
Kom EngelenEngelen1.10918%87%
KruisstraatRosmalen-Noord21117%86%
A2 zone Rosmalen zuidRosmalen-Zuid7117%87%
Hintham noordGraafsepoort95416%76%
De WatertuinenDe Groote Wielen56415%89%
De HervenNoord51715%91%
't VenRosmalen-Noord1.03013%74%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken hoe de muur is opgebouwd, zodat we de kast goed kunnen bevestigen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, bevestigen hem aan de muur en werken de aansluiting op plafond en vloer af.

Wat boekenkast op maat in Den Bosch kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Boekenkast of open kastenwand€ 700 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Open vakken zijn de vanafprijs; dichte kasten onder, een bureau of een brug over een deur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een hoge kast los tegen de muur zetten.
  • Planken met een te grote overspanning maken omdat het er strakker uitziet.

Zero-emissiezone

Sinds 1 maart 2025 geldt een zero-emissiezone in de binnenstad voor bestel- en vrachtauto's. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in; voor emissieklasse 6 noemt de gemeente 1 januari 2029, terwijl de landelijke regel nog 1 januari 2028 is met een voorgenomen verlenging. De boete voor een bestelauto is 130 euro en ontheffingen vraag je aan bij de RDW. Bron

Parkeren voor de bus in Den Bosch

Aannemers met KvK-inschrijving en een opdracht met plaats, duur en werk kunnen een tijdelijke parkeervergunning nemen voor betaalde plekken. In de woonwijken kost die 51,92 euro per week of 129,79 euro per maand, en in de binnenstad 89,51 euro per week of 223,78 euro per maand. Je vraagt hem aan via het digitaal parkeerloket nadat je een inlogcode voor bedrijven hebt aangevraagd. Bron

Goed om te weten in Den Bosch

Voor particuliere eigenaren in De Haren is er een subsidie voor energiebesparende maatregelen die samenvallen met de grootschalige renovatie van corporatiewoningen in die wijk. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel, Drunen, Boxtel, Waalwijk en Kaatsheuvel.

De gemeente 's-Hertogenbosch telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn West (11.881 woningen), Noord (9.206 woningen), Binnenstad (8.906 woningen), Maaspoort (7.382 woningen), Graafsepoort (7.003 woningen), Zuidoost (6.952 woningen), Rosmalen-Noord (5.655 woningen), De Groote Wielen (4.271 woningen), Rosmalen-Zuid (4.055 woningen), Muntel / Vliert (3.632 woningen), Empel (2.483 woningen) en Engelen (2.385 woningen). Behalve in Den Bosch zelf werken we ook in Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

We komen in alle 106 buurten van de gemeente. De grootste zijn Binnenstad centrum, De Kruiskamp, De Schutskamp, Zuid, Paleiskwartier, Aawijk Zuid, Hintham zuid, Molenhoek, Boschveld, De Muntel, De Vliert, Het Zand, Kom Nuland, Sparrenburg, Broekland en Binnenstad oost.

  • West: De Kruiskamp, De Schutskamp, Paleiskwartier, Boschveld, Deuteren, Willemspoort, Ertveld, De Moerputten, De Rietvelden oost, De Rietvelden west en Veemarktkwartier
  • Noord: De Rompert, De Buitenpepers, De Donk, De Reit, De Slagen, Orthen, De Sprookjesbuurt, De Hambaken, De Herven, De Haren, De Edelstenenbuurt, De Muziekinstrumentenbuurt, Orthen west en Bedrijventerrein De Herven
  • Binnenstad: Binnenstad centrum, Het Zand, Binnenstad oost, Binnenstad noord, De Hofstad en Vughterpoort
  • Maaspoort: Maasdal, Maasoever, Maasvallei, Het Zilverpark, Maasstroom, De Staatsliedenbuurt, Lokeren, Abdijenbuurt, De Italiaanse buurt, Oud Empel en Bedrijventerrein Maaspoort
  • Graafsepoort: Hintham zuid, De Hinthamerpoort, Graafsebuurt noord, Hintham noord, Aawijk noord en Graafsebuurt zuid
  • Zuidoost: Zuid, Aawijk Zuid, Bazeldonk, Grevelingen, De Gestelse Buurt, De Bossche Pad, De Meerendonk, Bedrijventerrein Zuid en Kloosterstraat
  • Rosmalen-Noord: De Overlaet oost, Hondsberg, De Overlaet west, 't Ven, Rosmalen centrum, Kruisstraat, Bedrijventerrein Kruisstraat, Rosmalense Polder en A2 zone Rosmalen noord
  • De Groote Wielen: Broekland, De Hoven, De Lanen, De Watertuinen, Vlietdijk, Centrum De Groote Wielen, De Stek, De Groote Vliet, Overig landelijk gebied De Groote Wielen, Brabantpoort en De Beemden
  • Rosmalen-Zuid: Molenhoek, Sparrenburg, Maliskamp oost, Binckhorst, A2 zone Rosmalen zuid, Het Vinkel en Maliskamp west
  • Muntel / Vliert: De Muntel, De Vliert en Orthenpoort

Vragen over boekenkast op maat in Den Bosch

Kan een kastenwand om een deur heen?

Ja. Boven de deur komt dan een brug met vakken, en de kast loopt aan beide kanten door.

Werken jullie ook in monumenten in Den Bosch?

Een kast binnen in een woning raakt meestal niets aan het monument. Is je huis een rijksmonument, overleg dan vooraf met de gemeente of er iets aan de binnenkant beschermd is.

Komen jullie ook in Rosmalen, Empel en Nuland?

Ja, in de hele gemeente 's-Hertogenbosch.

Werken jullie in alle buurten van Den Bosch, ook in Binnenstad centrum en De Kruiskamp?

Ja, in alle 106 buurten van de gemeente 's-Hertogenbosch, waaronder Binnenstad centrum, De Kruiskamp, De Schutskamp, Zuid, Paleiskwartier, Aawijk Zuid, Hintham zuid, Molenhoek, Boschveld en De Muntel.

Boekenkast op maat in de buurt van Den Bosch

Boekenkast op maat in Den Bosch?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten