Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inbouwkast op maat in Den Bosch

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in, van muur tot muur. In Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Hoeveel ruimte een huis in Den Bosch heeft

Volgens het CBS is een eengezinswoning in de gemeente 's-Hertogenbosch gemiddeld 139 m² en een appartement 79 m². De kleinste eengezinswoningen zijn hier die gebouwd 1945 tot 1965: gemiddeld 127 m². In een kleiner huis levert een kast die tot het plafond doorloopt de meeste bergruimte op, want de ruimte boven een losse kast blijft anders leeg.

Woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201520%157 m²
1965 tot 197517%131 m²
1945 tot 196515%127 m²
1975 tot 198514%134 m²
1985 tot 199513%137 m²
vóór 194511%152 m²
vanaf 201510%147 m²

Wijken in Den Bosch

De WOZ-waarde loopt per wijk uiteen: gemiddeld € 575.000 in Rosmalen-Zuid tegen € 335.000 in West. In beide bouwen we dezelfde kast, de keuze voor deuren en decor maakt het verschil in prijs.

12 van de 14 wijken van de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsWOZ gem.
West11.88142%€ 335.000
Noord9.20673%€ 348.000
Binnenstad8.90614%€ 435.000
Maaspoort7.38274%€ 400.000
Graafsepoort7.00357%€ 381.000
Zuidoost6.95244%€ 396.000
Rosmalen-Noord5.65580%€ 466.000
De Groote Wielen4.27182%€ 491.000
Rosmalen-Zuid4.05584%€ 575.000
Muntel / Vliert3.63243%€ 415.000
Empel2.48392%€ 523.000
Engelen2.38581%€ 527.000

Buurten met veel appartementen in Den Bosch

De meeste appartementen staan in Paleiskwartier, Grevelingen en Willemspoort. In een appartement is geen zolder, dus moet de bergruimte uit kasten in de kamers komen: daar loont een inbouwkast tot het plafond.

25 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementWOZ gem.
PaleiskwartierWest2.305100%€ 425.000
GrevelingenZuidoost591100%€ 252.000
WillemspoortWest301100%€ 485.000
Binnenstad noordBinnenstad70194%€ 321.000
Het ZandBinnenstad1.57392%€ 382.000
De HofstadBinnenstad66289%€ 328.000
VlietdijkDe Groote Wielen38088%€ 317.000
Binnenstad centrumBinnenstad4.58087%€ 454.000
Binnenstad oostBinnenstad1.25179%€ 475.000
BinckhorstRosmalen-Zuid20970%€ 453.000
BazeldonkZuidoost96867%€ 347.000
De MuntelMuntel / Vliert1.65465%€ 386.000
ZuidZuidoost2.32263%€ 507.000
BoschveldWest1.65661%€ 335.000
Centrum De Groote WielenDe Groote Wielen14361%€ 444.000
OrthenpoortMuntel / Vliert35460%€ 309.000
De SchutskampWest2.72058%€ 272.000
Rosmalen centrumRosmalen-Noord1.01258%€ 425.000
De HinthamerpoortGraafsepoort1.16057%€ 335.000
De SprookjesbuurtNoord76857%€ 253.000
Hintham zuidGraafsepoort1.93052%€ 372.000
De VliertMuntel / Vliert1.62449%€ 467.000
MaasdalMaaspoort1.22347%€ 328.000
DeuterenWest85046%€ 352.000
De Bossche PadZuidoost28544%€ 369.000

Rijtjeshuizen in Den Bosch

In De Haren, De Hoven en De Staatsliedenbuurt staan naar verhouding de meeste tussenwoningen. Daar zit vaak een nis naast de schoorsteen of een trapkast die we kunnen benutten.

15 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningEengezins
De HarenNoord49471%100%
De HovenDe Groote Wielen98463%93%
De StaatsliedenbuurtMaaspoort77563%91%
De MuziekinstrumentenbuurtNoord47762%95%
MaasstroomMaaspoort88461%95%
Empel oostEmpel1.03659%90%
De WatertuinenDe Groote Wielen56459%100%
De DonkNoord85457%86%
De HambakenNoord64156%78%
SparrenburgRosmalen-Zuid1.42455%95%
De Overlaet oostRosmalen-Noord1.17754%93%
De EdelstenenbuurtNoord49353%76%
Het ZilverparkMaaspoort88552%88%
De HaverleijEngelen1.09051%69%
MaasakkerEmpel89851%95%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. Ook kijken we waar stopcontacten, plinten en leidingen zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, werken de kieren tegen muur en plafond weg met passtukken en hangen de deuren af.

Wat inbouwkast op maat in Den Bosch kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Waarom de ene inbouwkast meer kost dan de andere: schuifdeuren, lades en houtdecor zijn duurder dan draaideuren, legplanken en wit; een scheef plafond vraagt meer passtukken.

Wat we niet doen

  • Elektra aanleggen voor verlichting in de kast: dat laten we doen door een erkend installateur.
  • Schilderen van gegrond MDF. Dat kan een schilder doen, of je doet het zelf.

Parkeren voor de bus in Den Bosch

Aannemers met KvK-inschrijving en een opdracht met plaats, duur en werk kunnen een tijdelijke parkeervergunning nemen voor betaalde plekken. In de woonwijken kost die 51,92 euro per week of 129,79 euro per maand, en in de binnenstad 89,51 euro per week of 223,78 euro per maand. Je vraagt hem aan via het digitaal parkeerloket nadat je een inlogcode voor bedrijven hebt aangevraagd. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 maart 2025 geldt een zero-emissiezone in de binnenstad voor bestel- en vrachtauto's. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in; voor emissieklasse 6 noemt de gemeente 1 januari 2029, terwijl de landelijke regel nog 1 januari 2028 is met een voorgenomen verlenging. De boete voor een bestelauto is 130 euro en ontheffingen vraag je aan bij de RDW. Bron

Goed om te weten in Den Bosch

Voor particuliere eigenaren in De Haren is er een subsidie voor energiebesparende maatregelen die samenvallen met de grootschalige renovatie van corporatiewoningen in die wijk. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel, Drunen, Boxtel, Waalwijk en Kaatsheuvel.

De gemeente 's-Hertogenbosch telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn West (11.881 woningen), Noord (9.206 woningen), Binnenstad (8.906 woningen), Maaspoort (7.382 woningen), Graafsepoort (7.003 woningen), Zuidoost (6.952 woningen), Rosmalen-Noord (5.655 woningen), De Groote Wielen (4.271 woningen), Rosmalen-Zuid (4.055 woningen), Muntel / Vliert (3.632 woningen), Empel (2.483 woningen) en Engelen (2.385 woningen). Behalve in Den Bosch zelf werken we ook in Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

We komen in alle 106 buurten van de gemeente. De grootste zijn Binnenstad centrum, De Kruiskamp, De Schutskamp, Zuid, Paleiskwartier, Aawijk Zuid, Hintham zuid, Molenhoek, Boschveld, De Muntel, De Vliert, Het Zand, Kom Nuland, Sparrenburg, Broekland en Binnenstad oost.

  • West: De Kruiskamp, De Schutskamp, Paleiskwartier, Boschveld, Deuteren, Willemspoort, Ertveld, De Moerputten, De Rietvelden oost, De Rietvelden west en Veemarktkwartier
  • Noord: De Rompert, De Buitenpepers, De Donk, De Reit, De Slagen, Orthen, De Sprookjesbuurt, De Hambaken, De Herven, De Haren, De Edelstenenbuurt, De Muziekinstrumentenbuurt, Orthen west en Bedrijventerrein De Herven
  • Binnenstad: Binnenstad centrum, Het Zand, Binnenstad oost, Binnenstad noord, De Hofstad en Vughterpoort
  • Maaspoort: Maasdal, Maasoever, Maasvallei, Het Zilverpark, Maasstroom, De Staatsliedenbuurt, Lokeren, Abdijenbuurt, De Italiaanse buurt, Oud Empel en Bedrijventerrein Maaspoort
  • Graafsepoort: Hintham zuid, De Hinthamerpoort, Graafsebuurt noord, Hintham noord, Aawijk noord en Graafsebuurt zuid
  • Zuidoost: Zuid, Aawijk Zuid, Bazeldonk, Grevelingen, De Gestelse Buurt, De Bossche Pad, De Meerendonk, Bedrijventerrein Zuid en Kloosterstraat
  • Rosmalen-Noord: De Overlaet oost, Hondsberg, De Overlaet west, 't Ven, Rosmalen centrum, Kruisstraat, Bedrijventerrein Kruisstraat, Rosmalense Polder en A2 zone Rosmalen noord
  • De Groote Wielen: Broekland, De Hoven, De Lanen, De Watertuinen, Vlietdijk, Centrum De Groote Wielen, De Stek, De Groote Vliet, Overig landelijk gebied De Groote Wielen, Brabantpoort en De Beemden
  • Rosmalen-Zuid: Molenhoek, Sparrenburg, Maliskamp oost, Binckhorst, A2 zone Rosmalen zuid, Het Vinkel en Maliskamp west
  • Muntel / Vliert: De Muntel, De Vliert en Orthenpoort

Vragen over inbouwkast op maat in Den Bosch

Hoe snel kunnen jullie in Den Bosch komen inmeten?

Meestal binnen twee werkdagen nemen we contact op voor een afspraak. Vanaf Tilburg is het ongeveer 39 minuten rijden.

Kan de kast tot aan een schuin plafond doorlopen?

Ja. We meten de helling op en zagen de bovenkant mee, zodat de kast netjes aansluit.

Komen jullie ook in Rosmalen, Empel en Nuland?

Ja, in de hele gemeente 's-Hertogenbosch.

Werken jullie in alle buurten van Den Bosch, ook in Binnenstad centrum en De Kruiskamp?

Ja, in alle 106 buurten van de gemeente 's-Hertogenbosch, waaronder Binnenstad centrum, De Kruiskamp, De Schutskamp, Zuid, Paleiskwartier, Aawijk Zuid, Hintham zuid, Molenhoek, Boschveld en De Muntel.

Inbouwkast op maat in de buurt van Den Bosch

Inbouwkast op maat in Den Bosch?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten