Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kledingkast op maat in Den Bosch

Een kledingkast die past bij wat jij ophangt en neerlegt, ingebouwd tot het plafond. In Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Koop of huur in Den Bosch

In de gemeente 's-Hertogenbosch is 53% van de woningen een koopwoning en huurt 33% van een woningcorporatie. Dat is minder dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Huur je? Vraag dan vooraf schriftelijke toestemming aan de verhuurder. Rijksoverheid

12 van de 14 wijken van de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopHuur corporatie
Noord9.20642%53%
West11.88138%43%
Graafsepoort7.00346%43%
Zuidoost6.95244%43%
Muntel / Vliert3.63244%41%
Binnenstad8.90632%32%
De Groote Wielen4.27164%26%
Maaspoort7.38269%20%
Rosmalen-Noord5.65570%19%
Empel2.48378%18%
Nuland1.94470%17%
Rosmalen-Zuid4.05578%15%

Slaapkamers in Den Bosch

De grootste groep woningen in Den Bosch is gebouwd 1995 tot 2015 (20%). In nieuwere huizen zijn de slaapkamers vaak strak en recht, wat een kast van wand tot wand makkelijk maakt.

41% van de woningen in de gemeente is een appartement. Daar is de slaapkamer vaak de enige plek voor een grote kast, dus telt elke centimeter tot het plafond.

Huurbuurten in Den Bosch

Het grootste deel huurwoningen van een corporatie staat in De Stek, De Sprookjesbuurt en Grevelingen. Woon je daar, vraag dan eerst je verhuurder of een kast op maat mag blijven staan als je verhuist.

25 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHuur corporatieKoop
De StekDe Groote Wielen12399%1%
De SprookjesbuurtNoord76895%4%
GrevelingenZuidoost59191%0%
De SlagenNoord80986%12%
De Gestelse BuurtZuidoost49581%15%
De HarenNoord49481%19%
De MuziekinstrumentenbuurtNoord47774%23%
Binnenstad noordBinnenstad70171%17%
De HambakenNoord64171%27%
BazeldonkZuidoost96870%22%
VlietdijkDe Groote Wielen38069%28%
De ReitNoord81268%31%
DeuterenWest85065%33%
Aawijk noordGraafsepoort94462%31%
De DonkNoord85461%38%
BoschveldWest1.65659%30%
De Bossche PadZuidoost28559%28%
De HinthamerpoortGraafsepoort1.16058%27%
De SchutskampWest2.72054%27%
Graafsebuurt noordGraafsepoort1.09751%37%
De MuntelMuntel / Vliert1.65450%35%
De HofstadBinnenstad66250%27%
De KruiskampWest3.75346%44%
De EdelstenenbuurtNoord49346%36%
Orthen westNoord36344%39%

Buurten met grote slaapkamers in Den Bosch

In De Watertuinen, De Haren en De Stek is bijna elke woning een eengezinswoning. Daar heeft de grote slaapkamer vaak een hele wand vrij voor een kledingkast.

15 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsVrijstaand
De WatertuinenDe Groote Wielen564100%10%
De HarenNoord494100%0%
De StekDe Groote Wielen123100%2%
Maliskamp oostRosmalen-Zuid49498%36%
VinkeloordVinkel16798%96%
BokhovenEngelen12698%67%
De LanenDe Groote Wielen77097%6%
VughterpoortBinnenstad13997%9%
A2 zone Rosmalen zuidRosmalen-Zuid7197%79%
De MoerputtenWest11196%94%
Het VinkelRosmalen-Zuid5296%88%
SparrenburgRosmalen-Zuid1.42495%7%
MaasakkerEmpel89895%15%
MaasstroomMaaspoort88495%6%
De MuziekinstrumentenbuurtNoord47795%4%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We nemen ook door wat je ophangt en neerlegt.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast in, monteren roedes, planken en lades en stellen de deuren af.

Wat kledingkast op maat in Den Bosch kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kledingkast op maat met hang- en legdeel€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Het verschil zit vooral in het binnenwerk: een kast met alleen roedes en legplanken is de vanafprijs, lades, broekhouders en een spiegeldeur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een kast bouwen in een huurwoning zonder dat je weet of de verhuurder het goedvindt.
  • Spiegeldeuren van glas zelf maken: die bestellen we bij een glasleverancier.

Zero-emissiezone

Sinds 1 maart 2025 geldt een zero-emissiezone in de binnenstad voor bestel- en vrachtauto's. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in; voor emissieklasse 6 noemt de gemeente 1 januari 2029, terwijl de landelijke regel nog 1 januari 2028 is met een voorgenomen verlenging. De boete voor een bestelauto is 130 euro en ontheffingen vraag je aan bij de RDW. Bron

Parkeren voor de bus in Den Bosch

Aannemers met KvK-inschrijving en een opdracht met plaats, duur en werk kunnen een tijdelijke parkeervergunning nemen voor betaalde plekken. In de woonwijken kost die 51,92 euro per week of 129,79 euro per maand, en in de binnenstad 89,51 euro per week of 223,78 euro per maand. Je vraagt hem aan via het digitaal parkeerloket nadat je een inlogcode voor bedrijven hebt aangevraagd. Bron

Goed om te weten in Den Bosch

Voor particuliere eigenaren in De Haren is er een subsidie voor energiebesparende maatregelen die samenvallen met de grootschalige renovatie van corporatiewoningen in die wijk. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel, Drunen, Boxtel, Waalwijk en Kaatsheuvel.

De gemeente 's-Hertogenbosch telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn West (11.881 woningen), Noord (9.206 woningen), Binnenstad (8.906 woningen), Maaspoort (7.382 woningen), Graafsepoort (7.003 woningen), Zuidoost (6.952 woningen), Rosmalen-Noord (5.655 woningen), De Groote Wielen (4.271 woningen), Rosmalen-Zuid (4.055 woningen), Muntel / Vliert (3.632 woningen), Empel (2.483 woningen) en Engelen (2.385 woningen). Behalve in Den Bosch zelf werken we ook in Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

We komen in alle 106 buurten van de gemeente. De grootste zijn Binnenstad centrum, De Kruiskamp, De Schutskamp, Zuid, Paleiskwartier, Aawijk Zuid, Hintham zuid, Molenhoek, Boschveld, De Muntel, De Vliert, Het Zand, Kom Nuland, Sparrenburg, Broekland en Binnenstad oost.

  • West: De Kruiskamp, De Schutskamp, Paleiskwartier, Boschveld, Deuteren, Willemspoort, Ertveld, De Moerputten, De Rietvelden oost, De Rietvelden west en Veemarktkwartier
  • Noord: De Rompert, De Buitenpepers, De Donk, De Reit, De Slagen, Orthen, De Sprookjesbuurt, De Hambaken, De Herven, De Haren, De Edelstenenbuurt, De Muziekinstrumentenbuurt, Orthen west en Bedrijventerrein De Herven
  • Binnenstad: Binnenstad centrum, Het Zand, Binnenstad oost, Binnenstad noord, De Hofstad en Vughterpoort
  • Maaspoort: Maasdal, Maasoever, Maasvallei, Het Zilverpark, Maasstroom, De Staatsliedenbuurt, Lokeren, Abdijenbuurt, De Italiaanse buurt, Oud Empel en Bedrijventerrein Maaspoort
  • Graafsepoort: Hintham zuid, De Hinthamerpoort, Graafsebuurt noord, Hintham noord, Aawijk noord en Graafsebuurt zuid
  • Zuidoost: Zuid, Aawijk Zuid, Bazeldonk, Grevelingen, De Gestelse Buurt, De Bossche Pad, De Meerendonk, Bedrijventerrein Zuid en Kloosterstraat
  • Rosmalen-Noord: De Overlaet oost, Hondsberg, De Overlaet west, 't Ven, Rosmalen centrum, Kruisstraat, Bedrijventerrein Kruisstraat, Rosmalense Polder en A2 zone Rosmalen noord
  • De Groote Wielen: Broekland, De Hoven, De Lanen, De Watertuinen, Vlietdijk, Centrum De Groote Wielen, De Stek, De Groote Vliet, Overig landelijk gebied De Groote Wielen, Brabantpoort en De Beemden
  • Rosmalen-Zuid: Molenhoek, Sparrenburg, Maliskamp oost, Binckhorst, A2 zone Rosmalen zuid, Het Vinkel en Maliskamp west
  • Muntel / Vliert: De Muntel, De Vliert en Orthenpoort

Vragen over kledingkast op maat in Den Bosch

Werken jullie ook in appartementen in Den Bosch?

Ja. We nemen het plaatmateriaal in delen mee naar boven; een lift of een trap met een draai bekijken we bij het inmeten.

Kan ik mijn oude kast laten weghalen?

Ja, dat zetten we in de offerte. Afvoeren van de oude kast rekenen we apart.

Komen jullie ook in Rosmalen, Empel en Nuland?

Ja, in de hele gemeente 's-Hertogenbosch.

Werken jullie in alle buurten van Den Bosch, ook in Binnenstad centrum en De Kruiskamp?

Ja, in alle 106 buurten van de gemeente 's-Hertogenbosch, waaronder Binnenstad centrum, De Kruiskamp, De Schutskamp, Zuid, Paleiskwartier, Aawijk Zuid, Hintham zuid, Molenhoek, Boschveld en De Muntel.

Kledingkast op maat in de buurt van Den Bosch

Kledingkast op maat in Den Bosch?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten