Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Tv meubel op maat in Den Bosch

Een zwevend tv-meubel of een hele wandkast rond de tv, op maat. In Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Woonkamers in Den Bosch

Gemiddeld is een woning in de gemeente 's-Hertogenbosch 114 m². Een eengezinswoning uit 1965 tot 1975 is hier gemiddeld 131 m², een uit 1995 tot 2015 157 m². In een doorzonwoning staat de tv vaak tegen de enige dichte muur van de kamer; daar past een meubel van wand tot wand.

De meeste huizen hier zijn gebouwd 1995 tot 2015 (20%). Woonkamers uit die tijd hebben meestal rechte, stenen muren, waaraan een zwevend meubel goed hangt.

Adressen per km² in Den Bosch

De gemeente 's-Hertogenbosch telt gemiddeld 2.064 adressen per km². Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 1.984 in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Hoe dichter de bebouwing, hoe vaker de woonkamer aan een smalle straat ligt en hoe belangrijker het is waar wij de bus kwijt kunnen.

12 van de 14 wijken van de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAdressen per km²Appartement
Binnenstad8.9064.13586%
Muntel / Vliert3.6323.55257%
Zuidoost6.9522.50556%
Graafsepoort7.0032.40543%
West11.8812.09358%
Noord9.2061.84227%
Maaspoort7.3821.48926%
Rosmalen-Noord5.6551.48420%
De Groote Wielen4.2711.01118%
Rosmalen-Zuid4.05598316%
Empel2.4839208%
Nuland1.94443414%

De grootste buurten van Den Bosch

De meeste woningen staan in Binnenstad centrum, De Kruiskamp en De Schutskamp. Daar zie je van alles: doorzonwoningen met een lange woonkamerwand en appartementen waar het tv-meubel ook bergruimte moet zijn.

25 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsAppartement
Binnenstad centrumBinnenstad4.58013%87%
De KruiskampWest3.75367%33%
De SchutskampWest2.72042%58%
ZuidZuidoost2.32237%63%
PaleiskwartierWest2.3050%100%
Aawijk ZuidZuidoost2.03460%40%
Hintham zuidGraafsepoort1.93048%52%
MolenhoekRosmalen-Zuid1.77578%22%
BoschveldWest1.65639%61%
De MuntelMuntel / Vliert1.65435%65%
De VliertMuntel / Vliert1.62451%49%
Het ZandBinnenstad1.5738%92%
Kom NulandNuland1.51591%9%
SparrenburgRosmalen-Zuid1.42495%5%
BroeklandDe Groote Wielen1.26679%21%
Binnenstad oostBinnenstad1.25121%79%
MaasdalMaaspoort1.22353%47%
De Overlaet oostRosmalen-Noord1.17793%7%
De RompertNoord1.17772%28%
De HinthamerpoortGraafsepoort1.16043%57%
MaasoeverMaaspoort1.14864%36%
Kom EngelenEngelen1.10992%8%
HondsbergRosmalen-Noord1.09980%20%
Graafsebuurt noordGraafsepoort1.09760%40%
De HaverleijEngelen1.09069%31%

Hoekwoningen per buurt in Den Bosch

Veel hoekwoningen staan in De Stek, De Donk en De Haren. Een hoekwoning heeft vaak een raam in de zijgevel, en dus minder dichte wand voor een tv-meubel.

15 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHoekwoningTussenwoning
De StekDe Groote Wielen12342%43%
De DonkNoord85429%57%
De HarenNoord49429%71%
De MuziekinstrumentenbuurtNoord47729%62%
De Overlaet oostRosmalen-Noord1.17727%54%
SparrenburgRosmalen-Zuid1.42425%55%
MaasstroomMaaspoort88424%61%
De LanenDe Groote Wielen77024%47%
Het ZilverparkMaaspoort88523%52%
De EdelstenenbuurtNoord49323%53%
De Overlaet westRosmalen-Noord1.04322%40%
De HambakenNoord64122%56%
De HervenNoord51722%43%
Orthen westNoord36322%44%
Empel oostEmpel1.03621%59%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken waar stopcontacten en de antenne- of glasvezelaansluiting zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Ophangen. We hangen of zetten het meubel, werken de kabels weg en stellen kleppen en lades af.

Wat tv-meubel op maat in Den Bosch kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Tv-meubel of wandmeubel tot het plafond€ 900 per strekkende meter
Zwevend tv-meubel€ 450 per strekkende meter

Een zwevend meubel is per meter goedkoper dan een wandkast tot het plafond; kleppen, lades en open vakken met verlichting maken het verschil.

Wat we niet doen

  • Stopcontacten of bekabeling aanleggen in de muur: dat doet een erkend installateur.
  • Een zwevend meubel aan een gipswand hangen zonder regel erachter.

Parkeren voor de bus in Den Bosch

Aannemers met KvK-inschrijving en een opdracht met plaats, duur en werk kunnen een tijdelijke parkeervergunning nemen voor betaalde plekken. In de woonwijken kost die 51,92 euro per week of 129,79 euro per maand, en in de binnenstad 89,51 euro per week of 223,78 euro per maand. Je vraagt hem aan via het digitaal parkeerloket nadat je een inlogcode voor bedrijven hebt aangevraagd. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 maart 2025 geldt een zero-emissiezone in de binnenstad voor bestel- en vrachtauto's. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in; voor emissieklasse 6 noemt de gemeente 1 januari 2029, terwijl de landelijke regel nog 1 januari 2028 is met een voorgenomen verlenging. De boete voor een bestelauto is 130 euro en ontheffingen vraag je aan bij de RDW. Bron

Goed om te weten in Den Bosch

Voor particuliere eigenaren in De Haren is er een subsidie voor energiebesparende maatregelen die samenvallen met de grootschalige renovatie van corporatiewoningen in die wijk. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel, Drunen, Boxtel, Waalwijk en Kaatsheuvel.

De gemeente 's-Hertogenbosch telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn West (11.881 woningen), Noord (9.206 woningen), Binnenstad (8.906 woningen), Maaspoort (7.382 woningen), Graafsepoort (7.003 woningen), Zuidoost (6.952 woningen), Rosmalen-Noord (5.655 woningen), De Groote Wielen (4.271 woningen), Rosmalen-Zuid (4.055 woningen), Muntel / Vliert (3.632 woningen), Empel (2.483 woningen) en Engelen (2.385 woningen). Behalve in Den Bosch zelf werken we ook in Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

We komen in alle 106 buurten van de gemeente. De grootste zijn Binnenstad centrum, De Kruiskamp, De Schutskamp, Zuid, Paleiskwartier, Aawijk Zuid, Hintham zuid, Molenhoek, Boschveld, De Muntel, De Vliert, Het Zand, Kom Nuland, Sparrenburg, Broekland en Binnenstad oost.

  • West: De Kruiskamp, De Schutskamp, Paleiskwartier, Boschveld, Deuteren, Willemspoort, Ertveld, De Moerputten, De Rietvelden oost, De Rietvelden west en Veemarktkwartier
  • Noord: De Rompert, De Buitenpepers, De Donk, De Reit, De Slagen, Orthen, De Sprookjesbuurt, De Hambaken, De Herven, De Haren, De Edelstenenbuurt, De Muziekinstrumentenbuurt, Orthen west en Bedrijventerrein De Herven
  • Binnenstad: Binnenstad centrum, Het Zand, Binnenstad oost, Binnenstad noord, De Hofstad en Vughterpoort
  • Maaspoort: Maasdal, Maasoever, Maasvallei, Het Zilverpark, Maasstroom, De Staatsliedenbuurt, Lokeren, Abdijenbuurt, De Italiaanse buurt, Oud Empel en Bedrijventerrein Maaspoort
  • Graafsepoort: Hintham zuid, De Hinthamerpoort, Graafsebuurt noord, Hintham noord, Aawijk noord en Graafsebuurt zuid
  • Zuidoost: Zuid, Aawijk Zuid, Bazeldonk, Grevelingen, De Gestelse Buurt, De Bossche Pad, De Meerendonk, Bedrijventerrein Zuid en Kloosterstraat
  • Rosmalen-Noord: De Overlaet oost, Hondsberg, De Overlaet west, 't Ven, Rosmalen centrum, Kruisstraat, Bedrijventerrein Kruisstraat, Rosmalense Polder en A2 zone Rosmalen noord
  • De Groote Wielen: Broekland, De Hoven, De Lanen, De Watertuinen, Vlietdijk, Centrum De Groote Wielen, De Stek, De Groote Vliet, Overig landelijk gebied De Groote Wielen, Brabantpoort en De Beemden
  • Rosmalen-Zuid: Molenhoek, Sparrenburg, Maliskamp oost, Binckhorst, A2 zone Rosmalen zuid, Het Vinkel en Maliskamp west
  • Muntel / Vliert: De Muntel, De Vliert en Orthenpoort

Vragen over tv-meubel op maat in Den Bosch

Kunnen de kabels in de muur?

Wij werken ze weg achter het meubel. Kabels in de muur freest een installateur.

Hoe lang duurt het plaatsen in Den Bosch?

Een zwevend meubel hangen we meestal in een dag. Een wandkast tot het plafond duurt één tot twee dagen.

Komen jullie ook in Rosmalen, Empel en Nuland?

Ja, in de hele gemeente 's-Hertogenbosch.

Werken jullie in alle buurten van Den Bosch, ook in Binnenstad centrum en De Kruiskamp?

Ja, in alle 106 buurten van de gemeente 's-Hertogenbosch, waaronder Binnenstad centrum, De Kruiskamp, De Schutskamp, Zuid, Paleiskwartier, Aawijk Zuid, Hintham zuid, Molenhoek, Boschveld en De Muntel.

Tv-meubel op maat in de buurt van Den Bosch

Tv-meubel op maat in Den Bosch?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten