Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kledingkast op maat in Waalwijk

Een kledingkast die past bij wat jij ophangt en neerlegt, ingebouwd tot het plafond. In Waalwijk en Sprang-Capelle en Waspik.

Koop of huur in Waalwijk

In de gemeente Waalwijk is 61% van de woningen een koopwoning en huurt 30% van een woningcorporatie. Dat is meer dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Huur je? Vraag dan vooraf schriftelijke toestemming aan de verhuurder. Rijksoverheid

Alle wijken van de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopHuur corporatie
Waalwijk14.34358%32%
Sprang-Capelle6.14165%28%
Waspik2.29969%28%

Slaapkamers in Waalwijk

De grootste groep woningen in Waalwijk is gebouwd 1995 tot 2015 (19%). In nieuwere huizen zijn de slaapkamers vaak strak en recht, wat een kast van wand tot wand makkelijk maakt.

25% van de woningen in de gemeente is een appartement. Daar is de slaapkamer vaak de enige plek voor een grote kast, dus telt elke centimeter tot het plafond.

Huurbuurten in Waalwijk

Het grootste deel huurwoningen van een corporatie staat in Laageinde, De Hoef en Vrijhoeve. Woon je daar, vraag dan eerst je verhuurder of een kast op maat mag blijven staan als je verhuist.

16 van de 23 buurten in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHuur corporatieKoop
LaageindeWaalwijk1.69052%43%
De HoefWaalwijk94641%57%
VrijhoeveSprang-Capelle1.80740%55%
BaardwijkWaalwijk1.02040%53%
EikendonkWaalwijk11339%21%
ZanddonkWaalwijk2.07537%58%
BesoyenWaalwijk1.86630%61%
Waspik benedenWaspik1.71829%68%
CentrumWaalwijk2.72327%47%
BloemenoordWaalwijk1.39427%67%
SprangSprang-Capelle1.22325%71%
Waspik bovenWaspik54225%72%
Landgoed DriessenSprang-Capelle1.85024%65%
AntoniusparochieWaalwijk1.15420%68%
Capelle / Nieuwe VaartSprang-Capelle1.25318%74%
MeerdijkWaalwijk1.28611%85%

Buurten met grote slaapkamers in Waalwijk

In Waspik boven, Capelle / Nieuwe Vaart en Zanddonk is bijna elke woning een eengezinswoning. Daar heeft de grote slaapkamer vaak een hele wand vrij voor een kledingkast.

15 van de 23 buurten in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsVrijstaand
Waspik bovenWaspik54298%40%
Capelle / Nieuwe VaartSprang-Capelle1.25396%62%
ZanddonkWaalwijk2.07593%3%
SprangSprang-Capelle1.22393%33%
Waspik benedenWaspik1.71888%35%
AntoniusparochieWaalwijk1.15488%6%
VrijhoeveSprang-Capelle1.80787%15%
MeerdijkWaalwijk1.28685%31%
De HoefWaalwijk94680%5%
BloemenoordWaalwijk1.39475%3%
Landgoed DriessenSprang-Capelle1.85067%5%
LaageindeWaalwijk1.69064%1%
BaardwijkWaalwijk1.02064%15%
BesoyenWaalwijk1.86663%11%
CentrumWaalwijk2.72337%6%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Waalwijk en Sprang-Capelle en Waspik, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We nemen ook door wat je ophangt en neerlegt.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast in, monteren roedes, planken en lades en stellen de deuren af.

Wat kledingkast op maat in Waalwijk kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kledingkast op maat met hang- en legdeel€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Het verschil zit vooral in het binnenwerk: een kast met alleen roedes en legplanken is de vanafprijs, lades, broekhouders en een spiegeldeur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een kast bouwen in een huurwoning zonder dat je weet of de verhuurder het goedvindt.
  • Spiegeldeuren van glas zelf maken: die bestellen we bij een glasleverancier.

Zero-emissiezone

Waalwijk staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Parkeren voor de bus in Waalwijk

In het centrum van Waalwijk geldt betaald parkeren op maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur, en op vrijdagavond (koopavond) tot 21.00 uur. Bewoners, bedrijven en hun werknemers in het gebied net buiten de betaalde zone die geen eigen parkeergelegenheid hebben, kunnen in aanmerking komen voor een parkeervergunning. Bron

Goed om te weten in Waalwijk

De gemeente richt de intensieve isolatieaanpak op buurten met veel woningen uit de jaren 60, 70 en 80. Bijna 30 procent van de woningen (6000) heeft energielabel B en de overige 15.000 woningen moeten nog beter geïsoleerd worden. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19 km rijden naar Waalwijk, ongeveer 23 minuten. Op dezelfde rit werken we in Kaatsheuvel, Drunen, Dongen, Raamsdonksveer, Tilburg en Vught.

De gemeente Waalwijk telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Waalwijk (14.343 woningen), Sprang-Capelle (6.141 woningen) en Waspik (2.299 woningen). Behalve in Waalwijk zelf werken we ook in Sprang-Capelle en Waspik.

We komen in alle 23 buurten van de gemeente. De grootste zijn Centrum, Zanddonk, Besoyen, Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Waspik beneden, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk, Capelle / Nieuwe Vaart, Sprang, Antoniusparochie, Baardwijk, De Hoef, Waspik boven en Eikendonk.

  • Waalwijk: Centrum, Zanddonk, Besoyen, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk, Antoniusparochie, Baardwijk, De Hoef, Eikendonk, Industrieterrein Zanddonk, Buitengebied Waalwijk Noord, Industrieterrein Haven en Recreatieoord
  • Sprang-Capelle: Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Capelle / Nieuwe Vaart, Sprang en Buitengebied Capelle
  • Waspik: Waspik beneden, Waspik boven, Industrieterrein Waspik en Buitengebied Waspik

Vragen over kledingkast op maat in Waalwijk

Werken jullie ook in appartementen in Waalwijk?

Ja. We nemen het plaatmateriaal in delen mee naar boven; een lift of een trap met een draai bekijken we bij het inmeten.

Kan ik mijn oude kast laten weghalen?

Ja, dat zetten we in de offerte. Afvoeren van de oude kast rekenen we apart.

Komen jullie ook in Sprang-Capelle en Waspik?

Ja, in de hele gemeente Waalwijk.

Werken jullie in alle buurten van Waalwijk, ook in Centrum en Zanddonk?

Ja, in alle 23 buurten van de gemeente Waalwijk, waaronder Centrum, Zanddonk, Besoyen, Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Waspik beneden, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk en Capelle / Nieuwe Vaart.

Kledingkast op maat in de buurt van Waalwijk

Kledingkast op maat in Waalwijk?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten