Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Tv meubel op maat in Waalwijk

Een zwevend tv-meubel of een hele wandkast rond de tv, op maat. In Waalwijk en Sprang-Capelle en Waspik.

Woonkamers in Waalwijk

Gemiddeld is een woning in de gemeente Waalwijk 120 m². Een eengezinswoning uit 1965 tot 1975 is hier gemiddeld 124 m², een uit 1995 tot 2015 147 m². In een doorzonwoning staat de tv vaak tegen de enige dichte muur van de kamer; daar past een meubel van wand tot wand.

De meeste huizen hier zijn gebouwd 1995 tot 2015 (19%). Woonkamers uit die tijd hebben meestal rechte, stenen muren, waaraan een zwevend meubel goed hangt.

Adressen per km² in Waalwijk

De gemeente Waalwijk telt gemiddeld 1.354 adressen per km². Dat is minder dan het gemiddelde van 1.984 in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Hoe dichter de bebouwing, hoe vaker de woonkamer aan een smalle straat ligt en hoe belangrijker het is waar wij de bus kwijt kunnen.

Alle wijken van de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAdressen per km²Appartement
Waalwijk14.3431.68531%
Sprang-Capelle6.14185216%
Waspik2.2994329%

De grootste buurten van Waalwijk

De meeste woningen staan in Centrum, Zanddonk en Besoyen. Daar zie je van alles: doorzonwoningen met een lange woonkamerwand en appartementen waar het tv-meubel ook bergruimte moet zijn.

16 van de 23 buurten in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsAppartement
CentrumWaalwijk2.72337%63%
ZanddonkWaalwijk2.07593%7%
BesoyenWaalwijk1.86663%37%
Landgoed DriessenSprang-Capelle1.85067%33%
VrijhoeveSprang-Capelle1.80787%13%
Waspik benedenWaspik1.71888%12%
LaageindeWaalwijk1.69064%36%
BloemenoordWaalwijk1.39475%25%
MeerdijkWaalwijk1.28685%15%
Capelle / Nieuwe VaartSprang-Capelle1.25396%4%
SprangSprang-Capelle1.22393%7%
AntoniusparochieWaalwijk1.15488%12%
BaardwijkWaalwijk1.02064%36%
De HoefWaalwijk94680%20%
Waspik bovenWaspik54298%2%
EikendonkWaalwijk11319%81%

Hoekwoningen per buurt in Waalwijk

Veel hoekwoningen staan in Zanddonk, Antoniusparochie en Vrijhoeve. Een hoekwoning heeft vaak een raam in de zijgevel, en dus minder dichte wand voor een tv-meubel.

15 van de 23 buurten in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHoekwoningTussenwoning
ZanddonkWaalwijk2.07527%59%
AntoniusparochieWaalwijk1.15423%50%
VrijhoeveSprang-Capelle1.80722%39%
BloemenoordWaalwijk1.39422%46%
De HoefWaalwijk94618%54%
LaageindeWaalwijk1.69017%45%
Landgoed DriessenSprang-Capelle1.85016%39%
BesoyenWaalwijk1.86614%26%
SprangSprang-Capelle1.22314%21%
Waspik bovenWaspik54214%15%
MeerdijkWaalwijk1.28613%20%
Waspik benedenWaspik1.71812%17%
BaardwijkWaalwijk1.02012%22%
Capelle / Nieuwe VaartSprang-Capelle1.2539%12%
CentrumWaalwijk2.7237%18%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Waalwijk en Sprang-Capelle en Waspik, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken waar stopcontacten en de antenne- of glasvezelaansluiting zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Ophangen. We hangen of zetten het meubel, werken de kabels weg en stellen kleppen en lades af.

Wat tv-meubel op maat in Waalwijk kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Tv-meubel of wandmeubel tot het plafond€ 900 per strekkende meter
Zwevend tv-meubel€ 450 per strekkende meter

Een zwevend meubel is per meter goedkoper dan een wandkast tot het plafond; kleppen, lades en open vakken met verlichting maken het verschil.

Wat we niet doen

  • Stopcontacten of bekabeling aanleggen in de muur: dat doet een erkend installateur.
  • Een zwevend meubel aan een gipswand hangen zonder regel erachter.

Parkeren voor de bus in Waalwijk

In het centrum van Waalwijk geldt betaald parkeren op maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur, en op vrijdagavond (koopavond) tot 21.00 uur. Bewoners, bedrijven en hun werknemers in het gebied net buiten de betaalde zone die geen eigen parkeergelegenheid hebben, kunnen in aanmerking komen voor een parkeervergunning. Bron

Zero-emissiezone

Waalwijk staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Goed om te weten in Waalwijk

De gemeente richt de intensieve isolatieaanpak op buurten met veel woningen uit de jaren 60, 70 en 80. Bijna 30 procent van de woningen (6000) heeft energielabel B en de overige 15.000 woningen moeten nog beter geïsoleerd worden. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19 km rijden naar Waalwijk, ongeveer 23 minuten. Op dezelfde rit werken we in Kaatsheuvel, Drunen, Dongen, Raamsdonksveer, Tilburg en Vught.

De gemeente Waalwijk telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Waalwijk (14.343 woningen), Sprang-Capelle (6.141 woningen) en Waspik (2.299 woningen). Behalve in Waalwijk zelf werken we ook in Sprang-Capelle en Waspik.

We komen in alle 23 buurten van de gemeente. De grootste zijn Centrum, Zanddonk, Besoyen, Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Waspik beneden, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk, Capelle / Nieuwe Vaart, Sprang, Antoniusparochie, Baardwijk, De Hoef, Waspik boven en Eikendonk.

  • Waalwijk: Centrum, Zanddonk, Besoyen, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk, Antoniusparochie, Baardwijk, De Hoef, Eikendonk, Industrieterrein Zanddonk, Buitengebied Waalwijk Noord, Industrieterrein Haven en Recreatieoord
  • Sprang-Capelle: Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Capelle / Nieuwe Vaart, Sprang en Buitengebied Capelle
  • Waspik: Waspik beneden, Waspik boven, Industrieterrein Waspik en Buitengebied Waspik

Vragen over tv-meubel op maat in Waalwijk

Kunnen de kabels in de muur?

Wij werken ze weg achter het meubel. Kabels in de muur freest een installateur.

Hoe lang duurt het plaatsen in Waalwijk?

Een zwevend meubel hangen we meestal in een dag. Een wandkast tot het plafond duurt één tot twee dagen.

Komen jullie ook in Sprang-Capelle en Waspik?

Ja, in de hele gemeente Waalwijk.

Werken jullie in alle buurten van Waalwijk, ook in Centrum en Zanddonk?

Ja, in alle 23 buurten van de gemeente Waalwijk, waaronder Centrum, Zanddonk, Besoyen, Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Waspik beneden, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk en Capelle / Nieuwe Vaart.

Tv-meubel op maat in de buurt van Waalwijk

Tv-meubel op maat in Waalwijk?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten