Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Schuifdeurkast op maat in Oosterhout

Deuren die opzij schuiven, dus geen ruimte nodig voor de kast. Wij maken ze op maat in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind.

Tussenwoningen en smalle kamers in Oosterhout

Van de woningen in de gemeente Oosterhout is 39% een tussenwoning en 17% een hoekwoning. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 36% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In een rijtjeshuis is de tweede en derde slaapkamer vaak smal: daar is een schuifdeur de enige deur die open kan zonder dat het bed in de weg staat.

Per wijk scheelt het veel: in Dommelbergen is 60% een tussenwoning, in Oosteind 10%.

12 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Dommelbergen5.75460%23%
Strijen1.59858%23%
Oosterheide4.03441%17%
West1.44539%19%
Vrachelen3.13938%15%
Leijsenakkers62735%18%
Dorst1.26131%16%
Slotjes4.00227%14%
Industrieterrein Zuid5726%18%
Oosterhout-Centrum3.54120%8%
Den Hout48111%8%
Oosteind51310%8%

Appartementen in Oosterhout

27% van de woningen in de gemeente is een appartement, gemiddeld 83 m². In een appartement staat de kast vaak in de gang of naast de slaapkamerdeur; met schuifdeuren blijft de doorgang vrij.

Buurten met de meeste tussenwoningen in Oosterhout

In Donkenbuurt, Larenbuurt en Sterrenbuurt is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Juist in de smalle slaapkamers van rijtjeshuizen kiezen we vaak voor schuifdeuren.

25 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
DonkenbuurtDommelbergen57468%25%
LarenbuurtDommelbergen51168%26%
SterrenbuurtDommelbergen62066%33%
SchrijversbuurtOosterheide71065%25%
DammenbuurtDommelbergen56665%20%
VogelbuurtStrijen84362%21%
KruidenbuurtDommelbergen74361%24%
SchildersbuurtDommelbergen1.03759%23%
KastelenbuurtStrijen75553%25%
BeemdenbuurtDommelbergen86952%21%
StaatsliedenbuurtDommelbergen83451%17%
NatuurkundigenbuurtOosterheide82649%24%
ComponistenbuurtOosterheide79945%18%
BloemenbuurtOosterheide77745%20%
KanaleneilandWest53444%17%
Vrachelen-NoordVrachelen1.11143%15%
Vrachelen-NoordwestVrachelen66240%19%
Oud-WestWest91136%19%
LeijsenakkersLeijsenakkers34536%18%
Vrachelen-ZuidwestVrachelen83635%15%
DorstDorst1.09234%18%
MolenbuurtLeijsenakkers28234%17%
Slotjes-MiddenSlotjes2.28833%16%
Vrachelen-ZuidoostVrachelen53028%13%
Slotjes-OostSlotjes62727%17%

Appartementen per buurt in Oosterhout

Veel appartementen staan in Paterserf, Centrum en Slotjes-West. Een schuifdeurkast in de gang houdt daar de doorgang vrij.

15 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementHuur corporatie
PaterserfOosterheide71090%72%
CentrumOosterhout-Centrum3.54162%32%
Slotjes-WestSlotjes1.08749%14%
Slotjes-MiddenSlotjes2.28845%50%
BloemenbuurtOosterheide77734%64%
Vrachelen-ZuidoostVrachelen53031%18%
Vrachelen-ZuidwestVrachelen83629%15%
Vrachelen-NoordVrachelen1.11128%19%
NatuurkundigenbuurtOosterheide82625%45%
ComponistenbuurtOosterheide79925%21%
StaatsliedenbuurtDommelbergen83420%22%
Slotjes-OostSlotjes62720%52%
BeemdenbuurtDommelbergen86918%48%
Oud-WestWest91117%15%
KastelenbuurtStrijen75515%57%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We controleren of het plafond de bovenrail kan dragen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Rails en deuren. We bouwen de kast in, monteren de rails en stellen de deuren af tot ze licht en recht lopen.

Wat schuifdeurkast in Oosterhout kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Schuifdeuren kosten meer dan draaideuren door het railsysteem; spiegel- of glasdeuren zijn duurder dan deuren in decor.

Wat we niet doen

  • Een bovenrail rechtstreeks in een gipsplafond schroeven zonder regel erachter.
  • Schuifdeuren voor een bestaande kast van een ander merk vervangen: we maken de kast en de deuren samen.

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Goed om te weten in Oosterhout

De gemeente schrijft dat de jonge buurten in de analyse aanmerkelijk energiezuiniger zijn dan de oude buurten, en dat bouwjaren en bouwstijlen per stadsdeel sterk overeenkomen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer, Rijen, Breda en Kaatsheuvel.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen), Oosterhout-Centrum (3.541 woningen), Vrachelen (3.139 woningen), Strijen (1.598 woningen), West (1.445 woningen), Dorst (1.261 woningen), Leijsenakkers (627 woningen), Oosteind (513 woningen) en Den Hout (481 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

We komen in alle 43 buurten van de gemeente. De grootste zijn Centrum, Slotjes-Midden, Vrachelen-Noord, Dorst, Slotjes-West, Schildersbuurt, Oud-West, Beemdenbuurt, Vogelbuurt, Vrachelen-Zuidwest, Staatsliedenbuurt, Natuurkundigenbuurt, Componistenbuurt, Bloemenbuurt, Kastelenbuurt en Kruidenbuurt.

  • Dommelbergen: Schildersbuurt, Beemdenbuurt, Staatsliedenbuurt, Kruidenbuurt, Sterrenbuurt, Donkenbuurt, Dammenbuurt en Larenbuurt
  • Oosterheide: Natuurkundigenbuurt, Componistenbuurt, Bloemenbuurt, Schrijversbuurt, Paterserf en De Warande
  • Slotjes: Slotjes-Midden, Slotjes-West en Slotjes-Oost
  • Vrachelen: Vrachelen-Noord, Vrachelen-Zuidwest, Vrachelen-Noordwest en Vrachelen-Zuidoost
  • Strijen: Vogelbuurt en Kastelenbuurt
  • West: Oud-West en Kanaleneiland
  • Dorst: Dorst, Buitengebied Dorst-Zuid, Steenoven en Bosgebied Dorst
  • Leijsenakkers: Leijsenakkers en Molenbuurt
  • Oosteind: Oosteind, Buitengebied-Oosteind-Zuid en Willemspolder

Vragen over schuifdeurkast in Oosterhout

Past een schuifdeurkast in een tussenwoning in Oosterhout?

Meestal wel. Juist in de smalle slaapkamers van een tussenwoning is een schuifdeur vaak handiger dan een draaideur.

Lopen schuifdeuren na een paar jaar nog goed?

Met een bovenrail en een geleider onder blijven ze recht lopen. Houd de rail onder vrij van stof en kleding.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja, in de hele gemeente Oosterhout.

Werken jullie in alle buurten van Oosterhout, ook in Centrum en Slotjes-Midden?

Ja, in alle 43 buurten van de gemeente Oosterhout, waaronder Centrum, Slotjes-Midden, Vrachelen-Noord, Dorst, Slotjes-West, Schildersbuurt, Oud-West, Beemdenbuurt, Vogelbuurt en Vrachelen-Zuidwest.

Schuifdeurkast in de buurt van Oosterhout

Schuifdeurkast in Oosterhout?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten