Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Schuifdeurkast op maat in Waalwijk

Deuren die opzij schuiven, dus geen ruimte nodig voor de kast. Wij maken ze op maat in Waalwijk en Sprang-Capelle en Waspik.

Tussenwoningen en smalle kamers in Waalwijk

Van de woningen in de gemeente Waalwijk is 32% een tussenwoning en 16% een hoekwoning. Dat is minder dan het gemiddelde van 36% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In een rijtjeshuis is de tweede en derde slaapkamer vaak smal: daar is een schuifdeur de enige deur die open kan zonder dat het bed in de weg staat.

Per wijk scheelt het veel: in Waalwijk is 36% een tussenwoning, in Waspik 16%.

Alle wijken van de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Waalwijk14.34336%16%
Sprang-Capelle6.14130%16%
Waspik2.29916%13%

Appartementen in Waalwijk

25% van de woningen in de gemeente is een appartement, gemiddeld 80 m². In een appartement staat de kast vaak in de gang of naast de slaapkamerdeur; met schuifdeuren blijft de doorgang vrij.

Buurten met de meeste tussenwoningen in Waalwijk

In Zanddonk, De Hoef en Antoniusparochie is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Juist in de smalle slaapkamers van rijtjeshuizen kiezen we vaak voor schuifdeuren.

16 van de 23 buurten in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
ZanddonkWaalwijk2.07559%27%
De HoefWaalwijk94654%18%
AntoniusparochieWaalwijk1.15450%23%
BloemenoordWaalwijk1.39446%22%
LaageindeWaalwijk1.69045%17%
Landgoed DriessenSprang-Capelle1.85039%16%
VrijhoeveSprang-Capelle1.80739%22%
BesoyenWaalwijk1.86626%14%
BaardwijkWaalwijk1.02022%12%
SprangSprang-Capelle1.22321%14%
MeerdijkWaalwijk1.28620%13%
CentrumWaalwijk2.72318%7%
Waspik benedenWaspik1.71817%12%
Waspik bovenWaspik54215%14%
Capelle / Nieuwe VaartSprang-Capelle1.25312%9%
EikendonkWaalwijk1130%0%

Appartementen per buurt in Waalwijk

Veel appartementen staan in Eikendonk, Centrum en Besoyen. Een schuifdeurkast in de gang houdt daar de doorgang vrij.

15 van de 23 buurten in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementHuur corporatie
EikendonkWaalwijk11381%39%
CentrumWaalwijk2.72363%27%
BesoyenWaalwijk1.86637%30%
LaageindeWaalwijk1.69036%52%
BaardwijkWaalwijk1.02036%40%
Landgoed DriessenSprang-Capelle1.85033%24%
BloemenoordWaalwijk1.39425%27%
De HoefWaalwijk94620%41%
MeerdijkWaalwijk1.28615%11%
VrijhoeveSprang-Capelle1.80713%40%
Waspik benedenWaspik1.71812%29%
AntoniusparochieWaalwijk1.15412%20%
ZanddonkWaalwijk2.0757%37%
SprangSprang-Capelle1.2237%25%
Capelle / Nieuwe VaartSprang-Capelle1.2534%18%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Waalwijk en Sprang-Capelle en Waspik, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We controleren of het plafond de bovenrail kan dragen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Rails en deuren. We bouwen de kast in, monteren de rails en stellen de deuren af tot ze licht en recht lopen.

Wat schuifdeurkast in Waalwijk kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Schuifdeuren kosten meer dan draaideuren door het railsysteem; spiegel- of glasdeuren zijn duurder dan deuren in decor.

Wat we niet doen

  • Een bovenrail rechtstreeks in een gipsplafond schroeven zonder regel erachter.
  • Schuifdeuren voor een bestaande kast van een ander merk vervangen: we maken de kast en de deuren samen.

Parkeren voor de bus in Waalwijk

In het centrum van Waalwijk geldt betaald parkeren op maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur, en op vrijdagavond (koopavond) tot 21.00 uur. Bewoners, bedrijven en hun werknemers in het gebied net buiten de betaalde zone die geen eigen parkeergelegenheid hebben, kunnen in aanmerking komen voor een parkeervergunning. Bron

Zero-emissiezone

Waalwijk staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Goed om te weten in Waalwijk

De gemeente richt de intensieve isolatieaanpak op buurten met veel woningen uit de jaren 60, 70 en 80. Bijna 30 procent van de woningen (6000) heeft energielabel B en de overige 15.000 woningen moeten nog beter geïsoleerd worden. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19 km rijden naar Waalwijk, ongeveer 23 minuten. Op dezelfde rit werken we in Kaatsheuvel, Drunen, Dongen, Raamsdonksveer, Tilburg en Vught.

De gemeente Waalwijk telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Waalwijk (14.343 woningen), Sprang-Capelle (6.141 woningen) en Waspik (2.299 woningen). Behalve in Waalwijk zelf werken we ook in Sprang-Capelle en Waspik.

We komen in alle 23 buurten van de gemeente. De grootste zijn Centrum, Zanddonk, Besoyen, Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Waspik beneden, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk, Capelle / Nieuwe Vaart, Sprang, Antoniusparochie, Baardwijk, De Hoef, Waspik boven en Eikendonk.

  • Waalwijk: Centrum, Zanddonk, Besoyen, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk, Antoniusparochie, Baardwijk, De Hoef, Eikendonk, Industrieterrein Zanddonk, Buitengebied Waalwijk Noord, Industrieterrein Haven en Recreatieoord
  • Sprang-Capelle: Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Capelle / Nieuwe Vaart, Sprang en Buitengebied Capelle
  • Waspik: Waspik beneden, Waspik boven, Industrieterrein Waspik en Buitengebied Waspik

Vragen over schuifdeurkast in Waalwijk

Past een schuifdeurkast in een tussenwoning in Waalwijk?

Meestal wel. Juist in de smalle slaapkamers van een tussenwoning is een schuifdeur vaak handiger dan een draaideur.

Lopen schuifdeuren na een paar jaar nog goed?

Met een bovenrail en een geleider onder blijven ze recht lopen. Houd de rail onder vrij van stof en kleding.

Komen jullie ook in Sprang-Capelle en Waspik?

Ja, in de hele gemeente Waalwijk.

Werken jullie in alle buurten van Waalwijk, ook in Centrum en Zanddonk?

Ja, in alle 23 buurten van de gemeente Waalwijk, waaronder Centrum, Zanddonk, Besoyen, Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Waspik beneden, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk en Capelle / Nieuwe Vaart.

Schuifdeurkast in de buurt van Waalwijk

Schuifdeurkast in Waalwijk?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten