Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kledingkast op maat in Tilburg

Een kledingkast die past bij wat jij ophangt en neerlegt, ingebouwd tot het plafond. In Tilburg en Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel.

Koop of huur in Tilburg

In de gemeente Tilburg is 50% van de woningen een koopwoning en huurt 31% van een woningcorporatie. Dat is minder dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Huur je? Vraag dan vooraf schriftelijke toestemming aan de verhuurder. Rijksoverheid

12 van de 59 wijken van de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopHuur corporatie
Heyhoef2510%100%
Spoorzone Zuid1.0855%86%
Wandelbos Noord2.63818%79%
Stokhasselt2.94630%68%
Heikant5.42634%58%
Jeruzalem71041%57%
Groenewoud3.26140%53%
Spoorzone Noord3531%52%
Broekhoven2.31429%50%
Het Zand6.04537%45%
De Hasselt3.44740%44%
Oerle3.15139%44%

Slaapkamers in Tilburg

De grootste groep woningen in Tilburg is gebouwd 1995 tot 2015 (21%). In nieuwere huizen zijn de slaapkamers vaak strak en recht, wat een kast van wand tot wand makkelijk maakt.

38% van de woningen in de gemeente is een appartement. Daar is de slaapkamer vaak de enige plek voor een grote kast, dus telt elke centimeter tot het plafond.

Huurbuurten in Tilburg

Het grootste deel huurwoningen van een corporatie staat in Talentsquare, Heyhoef en Quirijnstokpark. Woon je daar, vraag dan eerst je verhuurder of een kast op maat mag blijven staan als je verhuist.

25 van de 236 buurten in de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHuur corporatieKoop
TalentsquareSpoorzone Zuid657100%0%
HeyhoefHeyhoef251100%0%
QuirijnstokparkQuirijnstok198100%0%
Spoorzone Noord-WestSpoorzone Noord19196%1%
Kruidenbuurt WestWandelbos Noord68192%6%
Kruidenbuurt ZuidWandelbos Noord62688%10%
LandbouwbuurtGroenewoud40188%6%
Stokhasselt Noord-WestStokhasselt23184%14%
Schildersbuurt NoordKorvel21082%14%
Stokhasselt OostStokhasselt68481%18%
Groenewoud MiddenGroenewoud72280%18%
Fatima OostFatima51580%13%
Universiteit CampusDe Reit62279%17%
VGL-terreinSpoorzone Zuid34379%14%
Stokhasselt Zuid-WestStokhasselt25177%23%
Heikant Zuid-OostHeikant1.03675%13%
Broekhoven II WestBroekhoven82875%17%
Heikant Zuid-WestHeikant69375%22%
Heikant Noord-WestHeikant63075%22%
Kleurenbuurt NoordWandelbos Noord54873%22%
Abdij- en TorenbuurtDe Reit82868%11%
Stokhasselt WestStokhasselt28568%32%
Stokhasselt Noord-OostStokhasselt88767%30%
Staatsliedenbuurt WestZorgvlied56767%26%
Luchthavenbuurt WestHet Zand56167%29%

Buurten met grote slaapkamers in Tilburg

In De Blaak Zuid-West, De Kievit Noord-Oost en Huibeven Oost is bijna elke woning een eengezinswoning. Daar heeft de grote slaapkamer vaak een hele wand vrij voor een kledingkast.

15 van de 236 buurten in de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsVrijstaand
De Blaak Zuid-WestDe Blaak873100%9%
De Kievit Noord-OostTuindorp De Kievit650100%3%
Huibeven OostHuibeven645100%4%
Leeuwerik ZuidLeeuwerik588100%3%
Dongewijk NoordDongewijk562100%7%
De Kievit Noord-WestTuindorp De Kievit550100%6%
Leeuwerik WestLeeuwerik550100%0%
Stappegoor ZuidStappegoor537100%6%
Leeuwerik OostLeeuwerik532100%4%
Heerevelden WestHeerevelden481100%2%
Huibeven MiddenHuibeven477100%2%
Leeuwerik MiddenLeeuwerik470100%7%
Heerevelden OostHeerevelden427100%1%
Witbrant OostWitbrant403100%5%
Dalem Noord IDalem Noord339100%3%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Tilburg en Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We nemen ook door wat je ophangt en neerlegt.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast in, monteren roedes, planken en lades en stellen de deuren af.

Wat kledingkast op maat in Tilburg kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kledingkast op maat met hang- en legdeel€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Het verschil zit vooral in het binnenwerk: een kast met alleen roedes en legplanken is de vanafprijs, lades, broekhouders en een spiegeldeur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een kast bouwen in een huurwoning zonder dat je weet of de verhuurder het goedvindt.
  • Spiegeldeuren van glas zelf maken: die bestellen we bij een glasleverancier.

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 geldt een zero-emissiezone binnen de ringbanen van Tilburg. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in, emissieklasse 6 (eerste toelating voor 2025) volgens de landelijke regel tot 1 januari 2028, met een voorstel om dat te verlengen tot 1 januari 2029. Vanaf 2030 mogen alleen bestelbussen zonder uitstoot erin, en een ontheffing vraag je aan bij de RDW. Bron

Parkeren voor de bus in Tilburg

Tilburg heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijf met KvK-inschrijving kan via het Digitaal Parkeerloket van P1 een maandvergunning nemen die een maand op alle betaalde plekken geldt; in de binnenstad kun je op straat alleen een dagticket van 25 euro kopen. Laden en lossen in de binnenstad mag dagelijks van 6.00 tot 11.00 uur, en voor onderhoud of reparatie buiten die tijden is een verkeersontheffing mogelijk (vanaf 26,55 euro voor maximaal 13 dagen). Bron

Waar we rijden

Tilburg is onze thuisbasis, dus we zijn snel ter plaatse. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Dongen, Rijen, Kaatsheuvel, Hilvarenbeek en Oisterwijk.

De gemeente Tilburg telt 59 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Het Zand (6.045 woningen), Berkel-Enschot (5.983 woningen), Heikant (5.426 woningen), Binnenstad (5.059 woningen), De Reit (4.186 woningen), Udenhout (3.700 woningen), De Hasselt (3.447 woningen), Groeseind-Hoefstraat (3.401 woningen), Hoogvenne (3.336 woningen), Groenewoud (3.261 woningen), Oerle (3.151 woningen) en Korvel (3.056 woningen). Behalve in Tilburg zelf werken we ook in Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel.

We komen in alle 236 buurten van de gemeente. De grootste zijn Binnenstad Oost, Binnenstad West, Theresia Midden, Bomenbuurt Midden, Zeshoeven, Pastorieklamp West, Uitvindersbuurt, Bouwmeestersbuurt Noord, Hoogvenne West, Afrikaanderbuurt Midden, Sint Pieterspark, Kasteel West, Zeeheldenbuurt, Heikant Zuid-Oost, Berkel Noord en Staatsliedenbuurt Oost.

  • Het Zand: Tiendschuur, Westermarkt, Jagersbuurt West, Het Zand Noord-West, Het Zand Noord-Oost, Jagersbuurt Oost, Luchthavenbuurt West, Luchthavenbuurt Oost, Rooi Pannen, Station Universiteit, Bokhamer West, Bokhamer, Vijverlaan en Tweestedenziekenhuis
  • Berkel-Enschot: Berkel Noord, Koningsoord, Eikenbosch, Ruiven, Rauwbraken, Enschot Midden, Enschot Oost, Berkelse Akkers, Enschotse Akkers, Enschot Zuid, Oostkamer Oost, Buitengebied B-E Noord-West, Buitengebied B-E Noord-Oost en Bedrijventerrein Enschot
  • Heikant: Heikant Zuid-Oost, Lijnse Hoek West, Heikant Zuid-West, Heikant West, Heikant Noord-West, Lijnse Hoek Oost, Heikant Oost en Heikant Noord-Oost
  • Binnenstad: Binnenstad Oost, Binnenstad West, Koningsplein en Oude Dijk
  • De Reit: Notre Dame, Kastelenbuurt Noord, Abdij- en Torenbuurt, Sportweg, Universiteit Campus en Kastelenbuurt Zuid
  • Udenhout: Zeshoeven, De Kuil, Achthoeven, De Mortel, Den Bogerd, Groenstraat, Buitengebied Udenhout Noord, Bedrijventerrein Kreitenmolen, Buitengebied Udenhout Zuid-West en Buitengebied Udenhout Zuid-Oost
  • De Hasselt: Kasteel West, Nassaubuurt, Kasteel Oost, Textielbuurt Oost en Textielbuurt West
  • Groeseind-Hoefstraat: Sint Pieterspark, Hoefstraat Zuid, Padua en Hoefstraat Noord
  • Hoogvenne: Hoogvenne West, Tivoli, Hoogvenne Oost, Piushaven en Veemarktkwartier
  • Groenewoud: Groenewoud Midden, Vogeltjesbuurt West, Ezelvense Akkers, Visserijbuurt, Landbouwbuurt, Vogeltjesbuurt Oost, Groenewoud Oost, Groenewoud West en Groenewoud Zuid

Vragen over kledingkast op maat in Tilburg

Werken jullie ook in appartementen in Tilburg?

Ja. We nemen het plaatmateriaal in delen mee naar boven; een lift of een trap met een draai bekijken we bij het inmeten.

Kan ik mijn oude kast laten weghalen?

Ja, dat zetten we in de offerte. Afvoeren van de oude kast rekenen we apart.

Komen jullie ook in Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel?

Ja, in de hele gemeente Tilburg.

Werken jullie in alle buurten van Tilburg, ook in Binnenstad Oost en Binnenstad West?

Ja, in alle 236 buurten van de gemeente Tilburg, waaronder Binnenstad Oost, Binnenstad West, Theresia Midden, Bomenbuurt Midden, Zeshoeven, Pastorieklamp West, Uitvindersbuurt, Bouwmeestersbuurt Noord, Hoogvenne West en Afrikaanderbuurt Midden.

Kledingkast op maat in de buurt van Tilburg

Kledingkast op maat in Tilburg?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten