Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kledingkast op maat in Breda

Een kledingkast die past bij wat jij ophangt en neerlegt, ingebouwd tot het plafond. In Breda en Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel.

Koop of huur in Breda

In de gemeente Breda is 55% van de woningen een koopwoning en huurt 28% van een woningcorporatie. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Huur je? Vraag dan vooraf schriftelijke toestemming aan de verhuurder. Rijksoverheid

Alle wijken van de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopHuur corporatie
Breda noord12.14540%46%
Breda west16.08547%34%
Breda centrum9.59026%33%
Breda noord-west11.05266%29%
Breda oost11.64854%28%
Bavel3.44275%20%
Breda zuid-oost9.17669%17%
Ulvenhout2.16876%17%
Teteringen3.68077%16%
Prinsenbeek5.28179%12%
Breda zuid3.93470%12%

Slaapkamers in Breda

De grootste groep woningen in Breda is gebouwd 1995 tot 2015 (20%). In nieuwere huizen zijn de slaapkamers vaak strak en recht, wat een kast van wand tot wand makkelijk maakt.

41% van de woningen in de gemeente is een appartement. Daar is de slaapkamer vaak de enige plek voor een grote kast, dus telt elke centimeter tot het plafond.

Huurbuurten in Breda

Het grootste deel huurwoningen van een corporatie staat in Geeren-zuid, Geeren-noord en Fellenoord. Woon je daar, vraag dan eerst je verhuurder of een kast op maat mag blijven staan als je verhuist.

25 van de 56 buurten in de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHuur corporatieKoop
Geeren-zuidBreda noord1.78774%20%
Geeren-noordBreda noord1.21363%32%
FellenoordBreda centrum94657%17%
HeuvelBreda west4.19852%35%
HaagpoortBreda west1.03951%34%
BiesdonkBreda noord2.26250%38%
Doornbos-LinieBreda noord2.35349%38%
SchorsmolenBreda centrum2.31345%21%
HeusdenhoutBreda oost2.44044%51%
WisselaarBreda noord1.87643%44%
TuinzigtBreda west4.11740%35%
StationBreda centrum1.31440%19%
KesterenBreda noord-west1.66839%57%
BrabantparkBreda oost5.33437%43%
HeksenwielBreda noord-west1.96535%56%
OverkroetenBreda noord-west1.30234%64%
MuizenbergBreda noord-west1.24033%64%
ValkenbergBreda centrum1.23333%30%
YpelaarBreda zuid-oost3.02431%54%
GageldonkBreda noord-west2.07227%71%
WaterdonkenBreda noord59024%62%
PrincenhageBreda west4.05222%61%
BavelBavel2.34222%73%
ChasséBreda centrum2.18122%41%
OverakkerBreda zuid-oost1.64821%66%

Buurten met grote slaapkamers in Breda

In Buitengebied Teteringen, Heilaar en Buitengebied Prinsenbeek is bijna elke woning een eengezinswoning. Daar heeft de grote slaapkamer vaak een hele wand vrij voor een kledingkast.

15 van de 56 buurten in de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsVrijstaand
Buitengebied TeteringenTeteringen53100%94%
HeilaarBreda west21598%69%
Buitengebied PrinsenbeekPrinsenbeek31897%93%
Buitengebied BavelBavel19392%87%
HagebeemdBreda noord-west8591%87%
BavelBavel2.34289%25%
PrinsenbeekPrinsenbeek4.96388%19%
OverkroetenBreda noord-west1.30286%10%
LiesbosBreda west29986%72%
KrogtenBreda noord7486%39%
TeteringenTeteringen3.58785%17%
KievitsloopBreda noord-west1.77485%3%
Nieuw WolfslaarBavel90785%21%
Effen-RithBreda west36485%76%
MuizenbergBreda noord-west1.24084%4%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Breda en Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We nemen ook door wat je ophangt en neerlegt.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast in, monteren roedes, planken en lades en stellen de deuren af.

Wat kledingkast op maat in Breda kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kledingkast op maat met hang- en legdeel€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Het verschil zit vooral in het binnenwerk: een kast met alleen roedes en legplanken is de vanafprijs, lades, broekhouders en een spiegeldeur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een kast bouwen in een huurwoning zonder dat je weet of de verhuurder het goedvindt.
  • Spiegeldeuren van glas zelf maken: die bestellen we bij een glasleverancier.

Zero-emissiezone

Breda heeft nu een milieuzone binnen de singels, maar die geldt alleen voor diesel vrachtauto's tot en met emissieklasse 5; bestelwagens en personenauto's mogen er gewoon in. Vanaf 1 januari 2029 voert Breda een zero-emissiezone in voor vracht- en bestelvoertuigen. Bron

Parkeren voor de bus in Breda

Breda heeft een tijdelijke parkeervergunning voor bedrijven met KvK-inschrijving en een opdracht met adres, duur en werk, voor maximaal een maand per keer en drie keer per jaar. In de Singelzone kost die ongeveer 29,40 euro per maand (maandag tot en met vrijdag) en in de Centrumzone ongeveer 58,95 euro; voor het Stadshart is hij niet te krijgen. Wie het hele jaar in de stad werkt, kan een Zwerfvergunning Zakelijk nemen voor 1200 euro per jaar, en beide vraag je aan via het P-loket. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 33,6 km rijden naar Breda, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Etten-Leur, Oosterhout, Rijen, Made, Dongen en Raamsdonksveer.

De gemeente Breda telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Breda west (16.085 woningen), Breda noord (12.145 woningen), Breda oost (11.648 woningen), Breda noord-west (11.052 woningen), Breda centrum (9.590 woningen), Breda zuid-oost (9.176 woningen), Prinsenbeek (5.281 woningen), Breda zuid (3.934 woningen), Teteringen (3.680 woningen), Bavel (3.442 woningen) en Ulvenhout (2.168 woningen). Behalve in Breda zelf werken we ook in Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel.

We komen in alle 56 buurten van de gemeente. De grootste zijn Brabantpark, Prinsenbeek, Heuvel, Tuinzigt, Princenhage, Teteringen, Ypelaar, Boeimeer, Ginneken, Heusdenhout, Doornbos-Linie, Bavel, Schorsmolen, Biesdonk, Zandberg en Chassé.

  • Breda west: Heuvel, Tuinzigt, Princenhage, Westerpark, Haagpoort, Effen-Rith, Steenakker, Liesbos, Heilaar en Hazeldonk
  • Breda noord: Doornbos-Linie, Biesdonk, Belcrum, Wisselaar, Geeren-zuid, Geeren-noord, Waterdonken en Krogten
  • Breda oost: Brabantpark, Heusdenhout, Zandberg, Sportpark, Moleneind-oost en Hoogeind
  • Breda noord-west: Gageldonk, Heksenwiel, Kievitsloop, Kesteren, Overkroeten, Muizenberg, Kroeten, Hagebeemd en Emer
  • Breda centrum: Schorsmolen, Chassé, City, Station, Valkenberg en Fellenoord
  • Breda zuid-oost: Ypelaar, Ginneken, Blauwe Kei, Overakker en Mastbos
  • Prinsenbeek: Prinsenbeek en Buitengebied Prinsenbeek
  • Breda zuid: Boeimeer en Ruitersbos
  • Teteringen: Teteringen, Buitengebied Teteringen en Vuchtpolder
  • Bavel: Bavel, Nieuw Wolfslaar en Buitengebied Bavel

Vragen over kledingkast op maat in Breda

Werken jullie ook in appartementen in Breda?

Ja. We nemen het plaatmateriaal in delen mee naar boven; een lift of een trap met een draai bekijken we bij het inmeten.

Kan ik mijn oude kast laten weghalen?

Ja, dat zetten we in de offerte. Afvoeren van de oude kast rekenen we apart.

Komen jullie ook in Prinsenbeek, Teteringen en Ulvenhout?

Ja, in de hele gemeente Breda.

Werken jullie in alle buurten van Breda, ook in Brabantpark en Prinsenbeek?

Ja, in alle 56 buurten van de gemeente Breda, waaronder Brabantpark, Prinsenbeek, Heuvel, Tuinzigt, Princenhage, Teteringen, Ypelaar, Boeimeer, Ginneken en Heusdenhout.

Kledingkast op maat in de buurt van Breda

Kledingkast op maat in Breda?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten