Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Tv meubel op maat in Breda

Een zwevend tv-meubel of een hele wandkast rond de tv, op maat. In Breda en Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel.

Woonkamers in Breda

Gemiddeld is een woning in de gemeente Breda 117 m². Een eengezinswoning uit 1965 tot 1975 is hier gemiddeld 139 m², een uit 1995 tot 2015 165 m². In een doorzonwoning staat de tv vaak tegen de enige dichte muur van de kamer; daar past een meubel van wand tot wand.

De meeste huizen hier zijn gebouwd 1995 tot 2015 (20%). Woonkamers uit die tijd hebben meestal rechte, stenen muren, waaraan een zwevend meubel goed hangt.

Adressen per km² in Breda

De gemeente Breda telt gemiddeld 2.282 adressen per km². Dat is meer dan het gemiddelde van 1.984 in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Hoe dichter de bebouwing, hoe vaker de woonkamer aan een smalle straat ligt en hoe belangrijker het is waar wij de bus kwijt kunnen.

Alle wijken van de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAdressen per km²Appartement
Breda centrum9.5904.07489%
Breda zuid3.9342.93448%
Breda west16.0852.49941%
Breda noord12.1452.48548%
Breda oost11.6482.46645%
Breda zuid-oost9.1762.30336%
Breda noord-west11.0521.28221%
Prinsenbeek5.2811.16612%
Teteringen3.68097815%
Bavel3.44288912%
Ulvenhout2.16857417%

De grootste buurten van Breda

De meeste woningen staan in Brabantpark, Prinsenbeek en Heuvel. Daar zie je van alles: doorzonwoningen met een lange woonkamerwand en appartementen waar het tv-meubel ook bergruimte moet zijn.

25 van de 56 buurten in de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsAppartement
BrabantparkBreda oost5.33446%54%
PrinsenbeekPrinsenbeek4.96388%12%
HeuvelBreda west4.19846%54%
TuinzigtBreda west4.11750%50%
PrincenhageBreda west4.05269%31%
TeteringenTeteringen3.58785%15%
YpelaarBreda zuid-oost3.02454%46%
BoeimeerBreda zuid2.70954%46%
GinnekenBreda zuid-oost2.51471%29%
HeusdenhoutBreda oost2.44062%38%
Doornbos-LinieBreda noord2.35348%52%
BavelBavel2.34289%11%
SchorsmolenBreda centrum2.3131%99%
BiesdonkBreda noord2.26250%50%
ZandbergBreda oost2.22368%32%
ChasséBreda centrum2.18111%89%
GageldonkBreda noord-west2.07276%24%
UlvenhoutUlvenhout2.07083%17%
BelcrumBreda noord1.99054%46%
HeksenwielBreda noord-west1.96572%28%
WisselaarBreda noord1.87667%33%
Geeren-zuidBreda noord1.78742%58%
KievitsloopBreda noord-west1.77485%15%
Blauwe KeiBreda zuid-oost1.71481%19%
KesterenBreda noord-west1.66880%20%

Hoekwoningen per buurt in Breda

Veel hoekwoningen staan in Overkroeten, Muizenberg en Prinsenbeek. Een hoekwoning heeft vaak een raam in de zijgevel, en dus minder dichte wand voor een tv-meubel.

15 van de 56 buurten in de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHoekwoningTussenwoning
OverkroetenBreda noord-west1.30222%49%
MuizenbergBreda noord-west1.24021%55%
PrinsenbeekPrinsenbeek4.96320%35%
GageldonkBreda noord-west2.07220%50%
KievitsloopBreda noord-west1.77420%58%
Blauwe KeiBreda zuid-oost1.71420%53%
TeteringenTeteringen3.58719%34%
GinnekenBreda zuid-oost2.51419%38%
KesterenBreda noord-west1.66819%58%
HeusdenhoutBreda oost2.44018%35%
HeksenwielBreda noord-west1.96518%40%
PrincenhageBreda west4.05217%40%
BavelBavel2.34217%27%
WaterdonkenBreda noord59016%45%
HaagpoortBreda west1.03915%54%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Breda en Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken waar stopcontacten en de antenne- of glasvezelaansluiting zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Ophangen. We hangen of zetten het meubel, werken de kabels weg en stellen kleppen en lades af.

Wat tv-meubel op maat in Breda kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Tv-meubel of wandmeubel tot het plafond€ 900 per strekkende meter
Zwevend tv-meubel€ 450 per strekkende meter

Een zwevend meubel is per meter goedkoper dan een wandkast tot het plafond; kleppen, lades en open vakken met verlichting maken het verschil.

Wat we niet doen

  • Stopcontacten of bekabeling aanleggen in de muur: dat doet een erkend installateur.
  • Een zwevend meubel aan een gipswand hangen zonder regel erachter.

Parkeren voor de bus in Breda

Breda heeft een tijdelijke parkeervergunning voor bedrijven met KvK-inschrijving en een opdracht met adres, duur en werk, voor maximaal een maand per keer en drie keer per jaar. In de Singelzone kost die ongeveer 29,40 euro per maand (maandag tot en met vrijdag) en in de Centrumzone ongeveer 58,95 euro; voor het Stadshart is hij niet te krijgen. Wie het hele jaar in de stad werkt, kan een Zwerfvergunning Zakelijk nemen voor 1200 euro per jaar, en beide vraag je aan via het P-loket. Bron

Zero-emissiezone

Breda heeft nu een milieuzone binnen de singels, maar die geldt alleen voor diesel vrachtauto's tot en met emissieklasse 5; bestelwagens en personenauto's mogen er gewoon in. Vanaf 1 januari 2029 voert Breda een zero-emissiezone in voor vracht- en bestelvoertuigen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 33,6 km rijden naar Breda, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Etten-Leur, Oosterhout, Rijen, Made, Dongen en Raamsdonksveer.

De gemeente Breda telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Breda west (16.085 woningen), Breda noord (12.145 woningen), Breda oost (11.648 woningen), Breda noord-west (11.052 woningen), Breda centrum (9.590 woningen), Breda zuid-oost (9.176 woningen), Prinsenbeek (5.281 woningen), Breda zuid (3.934 woningen), Teteringen (3.680 woningen), Bavel (3.442 woningen) en Ulvenhout (2.168 woningen). Behalve in Breda zelf werken we ook in Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel.

We komen in alle 56 buurten van de gemeente. De grootste zijn Brabantpark, Prinsenbeek, Heuvel, Tuinzigt, Princenhage, Teteringen, Ypelaar, Boeimeer, Ginneken, Heusdenhout, Doornbos-Linie, Bavel, Schorsmolen, Biesdonk, Zandberg en Chassé.

  • Breda west: Heuvel, Tuinzigt, Princenhage, Westerpark, Haagpoort, Effen-Rith, Steenakker, Liesbos, Heilaar en Hazeldonk
  • Breda noord: Doornbos-Linie, Biesdonk, Belcrum, Wisselaar, Geeren-zuid, Geeren-noord, Waterdonken en Krogten
  • Breda oost: Brabantpark, Heusdenhout, Zandberg, Sportpark, Moleneind-oost en Hoogeind
  • Breda noord-west: Gageldonk, Heksenwiel, Kievitsloop, Kesteren, Overkroeten, Muizenberg, Kroeten, Hagebeemd en Emer
  • Breda centrum: Schorsmolen, Chassé, City, Station, Valkenberg en Fellenoord
  • Breda zuid-oost: Ypelaar, Ginneken, Blauwe Kei, Overakker en Mastbos
  • Prinsenbeek: Prinsenbeek en Buitengebied Prinsenbeek
  • Breda zuid: Boeimeer en Ruitersbos
  • Teteringen: Teteringen, Buitengebied Teteringen en Vuchtpolder
  • Bavel: Bavel, Nieuw Wolfslaar en Buitengebied Bavel

Vragen over tv-meubel op maat in Breda

Kunnen de kabels in de muur?

Wij werken ze weg achter het meubel. Kabels in de muur freest een installateur.

Hoe lang duurt het plaatsen in Breda?

Een zwevend meubel hangen we meestal in een dag. Een wandkast tot het plafond duurt één tot twee dagen.

Komen jullie ook in Prinsenbeek, Teteringen en Ulvenhout?

Ja, in de hele gemeente Breda.

Werken jullie in alle buurten van Breda, ook in Brabantpark en Prinsenbeek?

Ja, in alle 56 buurten van de gemeente Breda, waaronder Brabantpark, Prinsenbeek, Heuvel, Tuinzigt, Princenhage, Teteringen, Ypelaar, Boeimeer, Ginneken en Heusdenhout.

Tv-meubel op maat in de buurt van Breda

Tv-meubel op maat in Breda?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten