Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Schuifdeurkast op maat in Breda

Deuren die opzij schuiven, dus geen ruimte nodig voor de kast. Wij maken ze op maat in Breda en Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel.

Tussenwoningen en smalle kamers in Breda

Van de woningen in de gemeente Breda is 35% een tussenwoning en 12% een hoekwoning. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 36% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In een rijtjeshuis is de tweede en derde slaapkamer vaak smal: daar is een schuifdeur de enige deur die open kan zonder dat het bed in de weg staat.

Per wijk scheelt het veel: in Breda noord-west is 51% een tussenwoning, in Breda centrum 9%.

Alle wijken van de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Breda noord-west11.05251%19%
Breda noord12.14540%10%
Breda zuid-oost9.17639%15%
Breda west16.08537%12%
Breda oost11.64835%13%
Prinsenbeek5.28133%18%
Teteringen3.68033%19%
Breda zuid3.93431%9%
Bavel3.44231%15%
Ulvenhout2.16816%13%
Breda centrum9.5909%2%

Appartementen in Breda

41% van de woningen in de gemeente is een appartement, gemiddeld 80 m². In een appartement staat de kast vaak in de gang of naast de slaapkamerdeur; met schuifdeuren blijft de doorgang vrij.

Buurten met de meeste tussenwoningen in Breda

In Kievitsloop, Kesteren en Kroeten is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Juist in de smalle slaapkamers van rijtjeshuizen kiezen we vaak voor schuifdeuren.

25 van de 56 buurten in de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
KievitsloopBreda noord-west1.77458%20%
KesterenBreda noord-west1.66858%19%
KroetenBreda noord-west92458%10%
MuizenbergBreda noord-west1.24055%21%
WisselaarBreda noord1.87654%13%
HaagpoortBreda west1.03954%15%
Blauwe KeiBreda zuid-oost1.71453%20%
WesterparkBreda west1.45152%13%
GageldonkBreda noord-west2.07250%20%
OverkroetenBreda noord-west1.30249%22%
Nieuw WolfslaarBavel90746%13%
ZandbergBreda oost2.22345%14%
WaterdonkenBreda noord59045%16%
BelcrumBreda noord1.99043%10%
YpelaarBreda zuid-oost3.02442%10%
PrincenhageBreda west4.05240%17%
BiesdonkBreda noord2.26240%10%
HeksenwielBreda noord-west1.96540%18%
BoeimeerBreda zuid2.70939%12%
SportparkBreda oost1.61339%12%
TuinzigtBreda west4.11738%9%
GinnekenBreda zuid-oost2.51438%19%
PrinsenbeekPrinsenbeek4.96335%20%
HeusdenhoutBreda oost2.44035%18%
Doornbos-LinieBreda noord2.35335%10%

Appartementen per buurt in Breda

Veel appartementen staan in Schorsmolen, City en Valkenberg. Een schuifdeurkast in de gang houdt daar de doorgang vrij.

15 van de 56 buurten in de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementHuur corporatie
SchorsmolenBreda centrum2.31399%45%
CityBreda centrum1.60393%13%
ValkenbergBreda centrum1.23391%33%
ChasséBreda centrum2.18189%22%
StationBreda centrum1.31487%40%
SteenakkerBreda west32969%0%
FellenoordBreda centrum94659%57%
Geeren-zuidBreda noord1.78758%74%
Geeren-noordBreda noord1.21357%63%
BrabantparkBreda oost5.33454%37%
HeuvelBreda west4.19854%52%
RuitersbosBreda zuid1.22554%11%
Doornbos-LinieBreda noord2.35352%49%
TuinzigtBreda west4.11750%40%
BiesdonkBreda noord2.26250%50%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Breda en Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We controleren of het plafond de bovenrail kan dragen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Rails en deuren. We bouwen de kast in, monteren de rails en stellen de deuren af tot ze licht en recht lopen.

Wat schuifdeurkast in Breda kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Schuifdeuren kosten meer dan draaideuren door het railsysteem; spiegel- of glasdeuren zijn duurder dan deuren in decor.

Wat we niet doen

  • Een bovenrail rechtstreeks in een gipsplafond schroeven zonder regel erachter.
  • Schuifdeuren voor een bestaande kast van een ander merk vervangen: we maken de kast en de deuren samen.

Parkeren voor de bus in Breda

Breda heeft een tijdelijke parkeervergunning voor bedrijven met KvK-inschrijving en een opdracht met adres, duur en werk, voor maximaal een maand per keer en drie keer per jaar. In de Singelzone kost die ongeveer 29,40 euro per maand (maandag tot en met vrijdag) en in de Centrumzone ongeveer 58,95 euro; voor het Stadshart is hij niet te krijgen. Wie het hele jaar in de stad werkt, kan een Zwerfvergunning Zakelijk nemen voor 1200 euro per jaar, en beide vraag je aan via het P-loket. Bron

Zero-emissiezone

Breda heeft nu een milieuzone binnen de singels, maar die geldt alleen voor diesel vrachtauto's tot en met emissieklasse 5; bestelwagens en personenauto's mogen er gewoon in. Vanaf 1 januari 2029 voert Breda een zero-emissiezone in voor vracht- en bestelvoertuigen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 33,6 km rijden naar Breda, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Etten-Leur, Oosterhout, Rijen, Made, Dongen en Raamsdonksveer.

De gemeente Breda telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Breda west (16.085 woningen), Breda noord (12.145 woningen), Breda oost (11.648 woningen), Breda noord-west (11.052 woningen), Breda centrum (9.590 woningen), Breda zuid-oost (9.176 woningen), Prinsenbeek (5.281 woningen), Breda zuid (3.934 woningen), Teteringen (3.680 woningen), Bavel (3.442 woningen) en Ulvenhout (2.168 woningen). Behalve in Breda zelf werken we ook in Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel.

We komen in alle 56 buurten van de gemeente. De grootste zijn Brabantpark, Prinsenbeek, Heuvel, Tuinzigt, Princenhage, Teteringen, Ypelaar, Boeimeer, Ginneken, Heusdenhout, Doornbos-Linie, Bavel, Schorsmolen, Biesdonk, Zandberg en Chassé.

  • Breda west: Heuvel, Tuinzigt, Princenhage, Westerpark, Haagpoort, Effen-Rith, Steenakker, Liesbos, Heilaar en Hazeldonk
  • Breda noord: Doornbos-Linie, Biesdonk, Belcrum, Wisselaar, Geeren-zuid, Geeren-noord, Waterdonken en Krogten
  • Breda oost: Brabantpark, Heusdenhout, Zandberg, Sportpark, Moleneind-oost en Hoogeind
  • Breda noord-west: Gageldonk, Heksenwiel, Kievitsloop, Kesteren, Overkroeten, Muizenberg, Kroeten, Hagebeemd en Emer
  • Breda centrum: Schorsmolen, Chassé, City, Station, Valkenberg en Fellenoord
  • Breda zuid-oost: Ypelaar, Ginneken, Blauwe Kei, Overakker en Mastbos
  • Prinsenbeek: Prinsenbeek en Buitengebied Prinsenbeek
  • Breda zuid: Boeimeer en Ruitersbos
  • Teteringen: Teteringen, Buitengebied Teteringen en Vuchtpolder
  • Bavel: Bavel, Nieuw Wolfslaar en Buitengebied Bavel

Vragen over schuifdeurkast in Breda

Past een schuifdeurkast in een tussenwoning in Breda?

Meestal wel. Juist in de smalle slaapkamers van een tussenwoning is een schuifdeur vaak handiger dan een draaideur.

Lopen schuifdeuren na een paar jaar nog goed?

Met een bovenrail en een geleider onder blijven ze recht lopen. Houd de rail onder vrij van stof en kleding.

Komen jullie ook in Prinsenbeek, Teteringen en Ulvenhout?

Ja, in de hele gemeente Breda.

Werken jullie in alle buurten van Breda, ook in Brabantpark en Prinsenbeek?

Ja, in alle 56 buurten van de gemeente Breda, waaronder Brabantpark, Prinsenbeek, Heuvel, Tuinzigt, Princenhage, Teteringen, Ypelaar, Boeimeer, Ginneken en Heusdenhout.

Schuifdeurkast in de buurt van Breda

Schuifdeurkast in Breda?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten