Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Tv meubel op maat in Oosterhout

Een zwevend tv-meubel of een hele wandkast rond de tv, op maat. In Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind.

Woonkamers in Oosterhout

Gemiddeld is een woning in de gemeente Oosterhout 127 m². Een eengezinswoning uit 1965 tot 1975 is hier gemiddeld 134 m², een uit 1995 tot 2015 170 m². In een doorzonwoning staat de tv vaak tegen de enige dichte muur van de kamer; daar past een meubel van wand tot wand.

De meeste huizen hier zijn gebouwd 1965 tot 1975 (22%). Woonkamers uit die tijd hebben meestal rechte, stenen muren, waaraan een zwevend meubel goed hangt.

Adressen per km² in Oosterhout

De gemeente Oosterhout telt gemiddeld 1.603 adressen per km². Dat is minder dan het gemiddelde van 1.984 in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Hoe dichter de bebouwing, hoe vaker de woonkamer aan een smalle straat ligt en hoe belangrijker het is waar wij de bus kwijt kunnen.

12 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAdressen per km²Appartement
Oosterhout-Centrum3.5412.62062%
Strijen1.5982.40911%
Slotjes4.0021.98942%
Leijsenakkers6271.9071%
West1.4451.72416%
Oosterheide4.0341.57034%
Dommelbergen5.7541.5518%
Vrachelen3.1391.00625%
Industrieterrein Zuid573610%
Dorst1.2612915%
Den Hout4811840%
Oosteind5131203%

De grootste buurten van Oosterhout

De meeste woningen staan in Centrum, Slotjes-Midden en Vrachelen-Noord. Daar zie je van alles: doorzonwoningen met een lange woonkamerwand en appartementen waar het tv-meubel ook bergruimte moet zijn.

25 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsAppartement
CentrumOosterhout-Centrum3.54138%62%
Slotjes-MiddenSlotjes2.28855%45%
Vrachelen-NoordVrachelen1.11172%28%
DorstDorst1.09295%5%
Slotjes-WestSlotjes1.08751%49%
SchildersbuurtDommelbergen1.03798%2%
Oud-WestWest91183%17%
BeemdenbuurtDommelbergen86982%18%
VogelbuurtStrijen84393%7%
Vrachelen-ZuidwestVrachelen83671%29%
StaatsliedenbuurtDommelbergen83480%20%
NatuurkundigenbuurtOosterheide82675%25%
ComponistenbuurtOosterheide79975%25%
BloemenbuurtOosterheide77766%34%
KastelenbuurtStrijen75585%15%
KruidenbuurtDommelbergen74390%10%
SchrijversbuurtOosterheide71091%9%
PaterserfOosterheide71010%90%
Vrachelen-NoordwestVrachelen66288%12%
Slotjes-OostSlotjes62780%20%
SterrenbuurtDommelbergen620100%0%
DonkenbuurtDommelbergen57496%4%
DammenbuurtDommelbergen56691%9%
KanaleneilandWest53486%14%
Vrachelen-ZuidoostVrachelen53069%31%

Hoekwoningen per buurt in Oosterhout

Veel hoekwoningen staan in Sterrenbuurt, Larenbuurt en Kastelenbuurt. Een hoekwoning heeft vaak een raam in de zijgevel, en dus minder dichte wand voor een tv-meubel.

15 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHoekwoningTussenwoning
SterrenbuurtDommelbergen62033%66%
LarenbuurtDommelbergen51126%68%
KastelenbuurtStrijen75525%53%
SchrijversbuurtOosterheide71025%65%
DonkenbuurtDommelbergen57425%68%
NatuurkundigenbuurtOosterheide82624%49%
KruidenbuurtDommelbergen74324%61%
SchildersbuurtDommelbergen1.03723%59%
BeemdenbuurtDommelbergen86921%52%
VogelbuurtStrijen84321%62%
BloemenbuurtOosterheide77720%45%
DammenbuurtDommelbergen56620%65%
Oud-WestWest91119%36%
Vrachelen-NoordwestVrachelen66219%40%
DorstDorst1.09218%34%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken waar stopcontacten en de antenne- of glasvezelaansluiting zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Ophangen. We hangen of zetten het meubel, werken de kabels weg en stellen kleppen en lades af.

Wat tv-meubel op maat in Oosterhout kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Tv-meubel of wandmeubel tot het plafond€ 900 per strekkende meter
Zwevend tv-meubel€ 450 per strekkende meter

Een zwevend meubel is per meter goedkoper dan een wandkast tot het plafond; kleppen, lades en open vakken met verlichting maken het verschil.

Wat we niet doen

  • Stopcontacten of bekabeling aanleggen in de muur: dat doet een erkend installateur.
  • Een zwevend meubel aan een gipswand hangen zonder regel erachter.

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Goed om te weten in Oosterhout

De gemeente schrijft dat de jonge buurten in de analyse aanmerkelijk energiezuiniger zijn dan de oude buurten, en dat bouwjaren en bouwstijlen per stadsdeel sterk overeenkomen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer, Rijen, Breda en Kaatsheuvel.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen), Oosterhout-Centrum (3.541 woningen), Vrachelen (3.139 woningen), Strijen (1.598 woningen), West (1.445 woningen), Dorst (1.261 woningen), Leijsenakkers (627 woningen), Oosteind (513 woningen) en Den Hout (481 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

We komen in alle 43 buurten van de gemeente. De grootste zijn Centrum, Slotjes-Midden, Vrachelen-Noord, Dorst, Slotjes-West, Schildersbuurt, Oud-West, Beemdenbuurt, Vogelbuurt, Vrachelen-Zuidwest, Staatsliedenbuurt, Natuurkundigenbuurt, Componistenbuurt, Bloemenbuurt, Kastelenbuurt en Kruidenbuurt.

  • Dommelbergen: Schildersbuurt, Beemdenbuurt, Staatsliedenbuurt, Kruidenbuurt, Sterrenbuurt, Donkenbuurt, Dammenbuurt en Larenbuurt
  • Oosterheide: Natuurkundigenbuurt, Componistenbuurt, Bloemenbuurt, Schrijversbuurt, Paterserf en De Warande
  • Slotjes: Slotjes-Midden, Slotjes-West en Slotjes-Oost
  • Vrachelen: Vrachelen-Noord, Vrachelen-Zuidwest, Vrachelen-Noordwest en Vrachelen-Zuidoost
  • Strijen: Vogelbuurt en Kastelenbuurt
  • West: Oud-West en Kanaleneiland
  • Dorst: Dorst, Buitengebied Dorst-Zuid, Steenoven en Bosgebied Dorst
  • Leijsenakkers: Leijsenakkers en Molenbuurt
  • Oosteind: Oosteind, Buitengebied-Oosteind-Zuid en Willemspolder

Vragen over tv-meubel op maat in Oosterhout

Kunnen de kabels in de muur?

Wij werken ze weg achter het meubel. Kabels in de muur freest een installateur.

Hoe lang duurt het plaatsen in Oosterhout?

Een zwevend meubel hangen we meestal in een dag. Een wandkast tot het plafond duurt één tot twee dagen.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja, in de hele gemeente Oosterhout.

Werken jullie in alle buurten van Oosterhout, ook in Centrum en Slotjes-Midden?

Ja, in alle 43 buurten van de gemeente Oosterhout, waaronder Centrum, Slotjes-Midden, Vrachelen-Noord, Dorst, Slotjes-West, Schildersbuurt, Oud-West, Beemdenbuurt, Vogelbuurt en Vrachelen-Zuidwest.

Tv-meubel op maat in de buurt van Oosterhout

Tv-meubel op maat in Oosterhout?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten