Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inbouwkast op maat in Waalwijk

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in, van muur tot muur. In Waalwijk en Sprang-Capelle en Waspik.

Hoeveel ruimte een huis in Waalwijk heeft

Volgens het CBS is een eengezinswoning in de gemeente Waalwijk gemiddeld 134 m² en een appartement 80 m². De kleinste eengezinswoningen zijn hier die gebouwd 1945 tot 1965: gemiddeld 117 m². In een kleiner huis levert een kast die tot het plafond doorloopt de meeste bergruimte op, want de ruimte boven een losse kast blijft anders leeg.

Woningen in de gemeente Waalwijk op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201519%147 m²
1965 tot 197518%124 m²
1975 tot 198516%130 m²
1945 tot 196515%117 m²
1985 tot 199512%131 m²
vóór 194511%157 m²
vanaf 20159%151 m²

Wijken in Waalwijk

De WOZ-waarde loopt per wijk uiteen: gemiddeld € 426.000 in Waspik tegen € 355.000 in Waalwijk. In beide bouwen we dezelfde kast, de keuze voor deuren en decor maakt het verschil in prijs.

Alle wijken van de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsWOZ gem.
Waalwijk14.34369%€ 355.000
Sprang-Capelle6.14184%€ 412.000
Waspik2.29991%€ 426.000

Buurten met veel appartementen in Waalwijk

De meeste appartementen staan in Eikendonk, Centrum en Besoyen. In een appartement is geen zolder, dus moet de bergruimte uit kasten in de kamers komen: daar loont een inbouwkast tot het plafond.

16 van de 23 buurten in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementWOZ gem.
EikendonkWaalwijk11381%onbekend
CentrumWaalwijk2.72363%€ 347.000
BesoyenWaalwijk1.86637%€ 363.000
LaageindeWaalwijk1.69036%€ 283.000
BaardwijkWaalwijk1.02036%€ 329.000
Landgoed DriessenSprang-Capelle1.85033%€ 427.000
BloemenoordWaalwijk1.39425%€ 306.000
De HoefWaalwijk94620%€ 332.000
MeerdijkWaalwijk1.28615%€ 589.000
VrijhoeveSprang-Capelle1.80713%€ 361.000
Waspik benedenWaspik1.71812%€ 421.000
AntoniusparochieWaalwijk1.15412%€ 327.000
ZanddonkWaalwijk2.0757%€ 336.000
SprangSprang-Capelle1.2237%€ 435.000
Capelle / Nieuwe VaartSprang-Capelle1.2534%€ 439.000
Waspik bovenWaspik5422%€ 435.000

Rijtjeshuizen in Waalwijk

In Zanddonk, De Hoef en Antoniusparochie staan naar verhouding de meeste tussenwoningen. Daar zit vaak een nis naast de schoorsteen of een trapkast die we kunnen benutten.

15 van de 23 buurten in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningEengezins
ZanddonkWaalwijk2.07559%93%
De HoefWaalwijk94654%80%
AntoniusparochieWaalwijk1.15450%88%
BloemenoordWaalwijk1.39446%75%
LaageindeWaalwijk1.69045%64%
Landgoed DriessenSprang-Capelle1.85039%67%
VrijhoeveSprang-Capelle1.80739%87%
BesoyenWaalwijk1.86626%63%
BaardwijkWaalwijk1.02022%64%
SprangSprang-Capelle1.22321%93%
MeerdijkWaalwijk1.28620%85%
CentrumWaalwijk2.72318%37%
Waspik benedenWaspik1.71817%88%
Waspik bovenWaspik54215%98%
Capelle / Nieuwe VaartSprang-Capelle1.25312%96%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Waalwijk en Sprang-Capelle en Waspik, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. Ook kijken we waar stopcontacten, plinten en leidingen zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, werken de kieren tegen muur en plafond weg met passtukken en hangen de deuren af.

Wat inbouwkast op maat in Waalwijk kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Waarom de ene inbouwkast meer kost dan de andere: schuifdeuren, lades en houtdecor zijn duurder dan draaideuren, legplanken en wit; een scheef plafond vraagt meer passtukken.

Wat we niet doen

  • Elektra aanleggen voor verlichting in de kast: dat laten we doen door een erkend installateur.
  • Schilderen van gegrond MDF. Dat kan een schilder doen, of je doet het zelf.

Parkeren voor de bus in Waalwijk

In het centrum van Waalwijk geldt betaald parkeren op maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur, en op vrijdagavond (koopavond) tot 21.00 uur. Bewoners, bedrijven en hun werknemers in het gebied net buiten de betaalde zone die geen eigen parkeergelegenheid hebben, kunnen in aanmerking komen voor een parkeervergunning. Bron

Zero-emissiezone

Waalwijk staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Goed om te weten in Waalwijk

De gemeente richt de intensieve isolatieaanpak op buurten met veel woningen uit de jaren 60, 70 en 80. Bijna 30 procent van de woningen (6000) heeft energielabel B en de overige 15.000 woningen moeten nog beter geïsoleerd worden. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19 km rijden naar Waalwijk, ongeveer 23 minuten. Op dezelfde rit werken we in Kaatsheuvel, Drunen, Dongen, Raamsdonksveer, Tilburg en Vught.

De gemeente Waalwijk telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Waalwijk (14.343 woningen), Sprang-Capelle (6.141 woningen) en Waspik (2.299 woningen). Behalve in Waalwijk zelf werken we ook in Sprang-Capelle en Waspik.

We komen in alle 23 buurten van de gemeente. De grootste zijn Centrum, Zanddonk, Besoyen, Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Waspik beneden, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk, Capelle / Nieuwe Vaart, Sprang, Antoniusparochie, Baardwijk, De Hoef, Waspik boven en Eikendonk.

  • Waalwijk: Centrum, Zanddonk, Besoyen, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk, Antoniusparochie, Baardwijk, De Hoef, Eikendonk, Industrieterrein Zanddonk, Buitengebied Waalwijk Noord, Industrieterrein Haven en Recreatieoord
  • Sprang-Capelle: Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Capelle / Nieuwe Vaart, Sprang en Buitengebied Capelle
  • Waspik: Waspik beneden, Waspik boven, Industrieterrein Waspik en Buitengebied Waspik

Vragen over inbouwkast op maat in Waalwijk

Hoe snel kunnen jullie in Waalwijk komen inmeten?

Meestal binnen twee werkdagen nemen we contact op voor een afspraak. Vanaf Tilburg is het ongeveer 23 minuten rijden.

Kan de kast tot aan een schuin plafond doorlopen?

Ja. We meten de helling op en zagen de bovenkant mee, zodat de kast netjes aansluit.

Komen jullie ook in Sprang-Capelle en Waspik?

Ja, in de hele gemeente Waalwijk.

Werken jullie in alle buurten van Waalwijk, ook in Centrum en Zanddonk?

Ja, in alle 23 buurten van de gemeente Waalwijk, waaronder Centrum, Zanddonk, Besoyen, Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Waspik beneden, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk en Capelle / Nieuwe Vaart.

Inbouwkast op maat in de buurt van Waalwijk

Inbouwkast op maat in Waalwijk?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten