Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kledingkast op maat in Oosterhout

Een kledingkast die past bij wat jij ophangt en neerlegt, ingebouwd tot het plafond. In Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind.

Koop of huur in Oosterhout

In de gemeente Oosterhout is 61% van de woningen een koopwoning en huurt 32% van een woningcorporatie. Dat is meer dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Huur je? Vraag dan vooraf schriftelijke toestemming aan de verhuurder. Rijksoverheid

12 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopHuur corporatie
Oosterheide4.03442%53%
Strijen1.59854%41%
Slotjes4.00252%40%
Dommelbergen5.75464%33%
Oosterhout-Centrum3.54151%32%
Vrachelen3.13976%19%
West1.44573%16%
Leijsenakkers62784%10%
Dorst1.26187%5%
Den Hout48191%4%
Oosteind51387%3%
Industrieterrein Zuid5793%0%

Slaapkamers in Oosterhout

De grootste groep woningen in Oosterhout is gebouwd 1965 tot 1975 (22%). In huizen uit die jaren is de grote slaapkamer vaak net breed genoeg voor een bed met aan één kant een kast van 2 tot 2,5 meter.

27% van de woningen in de gemeente is een appartement. Daar is de slaapkamer vaak de enige plek voor een grote kast, dus telt elke centimeter tot het plafond.

Huurbuurten in Oosterhout

Het grootste deel huurwoningen van een corporatie staat in Schrijversbuurt, Paterserf en Bloemenbuurt. Woon je daar, vraag dan eerst je verhuurder of een kast op maat mag blijven staan als je verhuist.

25 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHuur corporatieKoop
SchrijversbuurtOosterheide71080%17%
PaterserfOosterheide71072%15%
BloemenbuurtOosterheide77764%33%
SterrenbuurtDommelbergen62059%40%
KastelenbuurtStrijen75557%35%
Slotjes-OostSlotjes62752%45%
Slotjes-MiddenSlotjes2.28850%42%
BeemdenbuurtDommelbergen86948%50%
DonkenbuurtDommelbergen57446%53%
NatuurkundigenbuurtOosterheide82645%52%
LarenbuurtDommelbergen51143%56%
DammenbuurtDommelbergen56642%43%
CentrumOosterhout-Centrum3.54132%51%
VogelbuurtStrijen84327%70%
Vrachelen-NoordwestVrachelen66223%69%
StaatsliedenbuurtDommelbergen83422%74%
ComponistenbuurtOosterheide79921%72%
MolenbuurtLeijsenakkers28221%70%
Vrachelen-NoordVrachelen1.11119%72%
SchildersbuurtDommelbergen1.03718%81%
Vrachelen-ZuidoostVrachelen53018%80%
KanaleneilandWest53417%63%
Oud-WestWest91115%79%
Vrachelen-ZuidwestVrachelen83615%84%
Slotjes-WestSlotjes1.08714%77%

Buurten met grote slaapkamers in Oosterhout

In Sterrenbuurt, Den Hout en Molenbuurt is bijna elke woning een eengezinswoning. Daar heeft de grote slaapkamer vaak een hele wand vrij voor een kledingkast.

15 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsVrijstaand
SterrenbuurtDommelbergen620100%0%
Den HoutDen Hout412100%55%
MolenbuurtLeijsenakkers282100%32%
Buitengebied Dorst-ZuidDorst89100%65%
Buitengebied-Oosteind-ZuidOosteind71100%86%
Buitengebied Den HoutDen Hout69100%83%
Industrieterrein Vijf EikenIndustrieterrein Zuid55100%11%
LarenbuurtDommelbergen51199%5%
LeijsenakkersLeijsenakkers34599%25%
SchildersbuurtDommelbergen1.03798%12%
DonkenbuurtDommelbergen57496%0%
OosteindOosteind41296%54%
De WarandeOosterheide21296%51%
DorstDorst1.09295%22%
VogelbuurtStrijen84393%3%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We nemen ook door wat je ophangt en neerlegt.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast in, monteren roedes, planken en lades en stellen de deuren af.

Wat kledingkast op maat in Oosterhout kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kledingkast op maat met hang- en legdeel€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Het verschil zit vooral in het binnenwerk: een kast met alleen roedes en legplanken is de vanafprijs, lades, broekhouders en een spiegeldeur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een kast bouwen in een huurwoning zonder dat je weet of de verhuurder het goedvindt.
  • Spiegeldeuren van glas zelf maken: die bestellen we bij een glasleverancier.

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Goed om te weten in Oosterhout

De gemeente schrijft dat de jonge buurten in de analyse aanmerkelijk energiezuiniger zijn dan de oude buurten, en dat bouwjaren en bouwstijlen per stadsdeel sterk overeenkomen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer, Rijen, Breda en Kaatsheuvel.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen), Oosterhout-Centrum (3.541 woningen), Vrachelen (3.139 woningen), Strijen (1.598 woningen), West (1.445 woningen), Dorst (1.261 woningen), Leijsenakkers (627 woningen), Oosteind (513 woningen) en Den Hout (481 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

We komen in alle 43 buurten van de gemeente. De grootste zijn Centrum, Slotjes-Midden, Vrachelen-Noord, Dorst, Slotjes-West, Schildersbuurt, Oud-West, Beemdenbuurt, Vogelbuurt, Vrachelen-Zuidwest, Staatsliedenbuurt, Natuurkundigenbuurt, Componistenbuurt, Bloemenbuurt, Kastelenbuurt en Kruidenbuurt.

  • Dommelbergen: Schildersbuurt, Beemdenbuurt, Staatsliedenbuurt, Kruidenbuurt, Sterrenbuurt, Donkenbuurt, Dammenbuurt en Larenbuurt
  • Oosterheide: Natuurkundigenbuurt, Componistenbuurt, Bloemenbuurt, Schrijversbuurt, Paterserf en De Warande
  • Slotjes: Slotjes-Midden, Slotjes-West en Slotjes-Oost
  • Vrachelen: Vrachelen-Noord, Vrachelen-Zuidwest, Vrachelen-Noordwest en Vrachelen-Zuidoost
  • Strijen: Vogelbuurt en Kastelenbuurt
  • West: Oud-West en Kanaleneiland
  • Dorst: Dorst, Buitengebied Dorst-Zuid, Steenoven en Bosgebied Dorst
  • Leijsenakkers: Leijsenakkers en Molenbuurt
  • Oosteind: Oosteind, Buitengebied-Oosteind-Zuid en Willemspolder

Vragen over kledingkast op maat in Oosterhout

Werken jullie ook in appartementen in Oosterhout?

Ja. We nemen het plaatmateriaal in delen mee naar boven; een lift of een trap met een draai bekijken we bij het inmeten.

Kan ik mijn oude kast laten weghalen?

Ja, dat zetten we in de offerte. Afvoeren van de oude kast rekenen we apart.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja, in de hele gemeente Oosterhout.

Werken jullie in alle buurten van Oosterhout, ook in Centrum en Slotjes-Midden?

Ja, in alle 43 buurten van de gemeente Oosterhout, waaronder Centrum, Slotjes-Midden, Vrachelen-Noord, Dorst, Slotjes-West, Schildersbuurt, Oud-West, Beemdenbuurt, Vogelbuurt en Vrachelen-Zuidwest.

Kledingkast op maat in de buurt van Oosterhout

Kledingkast op maat in Oosterhout?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten