Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inbouwkast op maat in Oosterhout

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in, van muur tot muur. In Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind.

Hoeveel ruimte een huis in Oosterhout heeft

Volgens het CBS is een eengezinswoning in de gemeente Oosterhout gemiddeld 143 m² en een appartement 83 m². De kleinste eengezinswoningen zijn hier die gebouwd 1945 tot 1965: gemiddeld 130 m². In een kleiner huis levert een kast die tot het plafond doorloopt de meeste bergruimte op, want de ruimte boven een losse kast blijft anders leeg.

Woningen in de gemeente Oosterhout op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1965 tot 197522%134 m²
1975 tot 198518%132 m²
1995 tot 201517%170 m²
1985 tot 199516%135 m²
vanaf 201511%157 m²
1945 tot 196510%130 m²
vóór 19456%173 m²

Wijken in Oosterhout

De WOZ-waarde loopt per wijk uiteen: gemiddeld € 643.000 in Den Hout tegen € 329.000 in Oosterhout-Centrum. In beide bouwen we dezelfde kast, de keuze voor deuren en decor maakt het verschil in prijs.

12 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsWOZ gem.
Dommelbergen5.75492%€ 354.000
Oosterheide4.03466%€ 331.000
Slotjes4.00258%€ 347.000
Oosterhout-Centrum3.54138%€ 329.000
Vrachelen3.13975%€ 498.000
Strijen1.59889%€ 343.000
West1.44584%€ 428.000
Dorst1.26195%€ 505.000
Leijsenakkers62799%€ 509.000
Oosteind51397%€ 535.000
Den Hout481100%€ 643.000
Industrieterrein Zuid57100%€ 350.000

Buurten met veel appartementen in Oosterhout

De meeste appartementen staan in Paterserf, Centrum en Slotjes-West. In een appartement is geen zolder, dus moet de bergruimte uit kasten in de kamers komen: daar loont een inbouwkast tot het plafond.

25 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementWOZ gem.
PaterserfOosterheide71090%€ 302.000
CentrumOosterhout-Centrum3.54162%€ 329.000
Slotjes-WestSlotjes1.08749%€ 424.000
Slotjes-MiddenSlotjes2.28845%€ 311.000
BloemenbuurtOosterheide77734%€ 276.000
Vrachelen-ZuidoostVrachelen53031%€ 479.000
Vrachelen-ZuidwestVrachelen83629%€ 558.000
Vrachelen-NoordVrachelen1.11128%€ 430.000
NatuurkundigenbuurtOosterheide82625%€ 291.000
ComponistenbuurtOosterheide79925%€ 370.000
StaatsliedenbuurtDommelbergen83420%€ 392.000
Slotjes-OostSlotjes62720%€ 340.000
BeemdenbuurtDommelbergen86918%€ 304.000
Oud-WestWest91117%€ 401.000
KastelenbuurtStrijen75515%€ 345.000
KanaleneilandWest53414%€ 475.000
Vrachelen-NoordwestVrachelen66212%€ 549.000
KruidenbuurtDommelbergen74310%€ 403.000
SchrijversbuurtOosterheide7109%€ 266.000
DammenbuurtDommelbergen5669%€ 328.000
VogelbuurtStrijen8437%€ 341.000
DorstDorst1.0925%€ 488.000
DonkenbuurtDommelbergen5744%€ 316.000
OosteindOosteind4124%€ 518.000
De WarandeOosterheide2124%€ 840.000

Rijtjeshuizen in Oosterhout

In Donkenbuurt, Larenbuurt en Sterrenbuurt staan naar verhouding de meeste tussenwoningen. Daar zit vaak een nis naast de schoorsteen of een trapkast die we kunnen benutten.

15 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningEengezins
DonkenbuurtDommelbergen57468%96%
LarenbuurtDommelbergen51168%99%
SterrenbuurtDommelbergen62066%100%
SchrijversbuurtOosterheide71065%91%
DammenbuurtDommelbergen56665%91%
VogelbuurtStrijen84362%93%
KruidenbuurtDommelbergen74361%90%
SchildersbuurtDommelbergen1.03759%98%
KastelenbuurtStrijen75553%85%
BeemdenbuurtDommelbergen86952%82%
StaatsliedenbuurtDommelbergen83451%80%
NatuurkundigenbuurtOosterheide82649%75%
ComponistenbuurtOosterheide79945%75%
BloemenbuurtOosterheide77745%66%
KanaleneilandWest53444%86%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. Ook kijken we waar stopcontacten, plinten en leidingen zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, werken de kieren tegen muur en plafond weg met passtukken en hangen de deuren af.

Wat inbouwkast op maat in Oosterhout kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Waarom de ene inbouwkast meer kost dan de andere: schuifdeuren, lades en houtdecor zijn duurder dan draaideuren, legplanken en wit; een scheef plafond vraagt meer passtukken.

Wat we niet doen

  • Elektra aanleggen voor verlichting in de kast: dat laten we doen door een erkend installateur.
  • Schilderen van gegrond MDF. Dat kan een schilder doen, of je doet het zelf.

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Goed om te weten in Oosterhout

De gemeente schrijft dat de jonge buurten in de analyse aanmerkelijk energiezuiniger zijn dan de oude buurten, en dat bouwjaren en bouwstijlen per stadsdeel sterk overeenkomen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer, Rijen, Breda en Kaatsheuvel.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen), Oosterhout-Centrum (3.541 woningen), Vrachelen (3.139 woningen), Strijen (1.598 woningen), West (1.445 woningen), Dorst (1.261 woningen), Leijsenakkers (627 woningen), Oosteind (513 woningen) en Den Hout (481 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

We komen in alle 43 buurten van de gemeente. De grootste zijn Centrum, Slotjes-Midden, Vrachelen-Noord, Dorst, Slotjes-West, Schildersbuurt, Oud-West, Beemdenbuurt, Vogelbuurt, Vrachelen-Zuidwest, Staatsliedenbuurt, Natuurkundigenbuurt, Componistenbuurt, Bloemenbuurt, Kastelenbuurt en Kruidenbuurt.

  • Dommelbergen: Schildersbuurt, Beemdenbuurt, Staatsliedenbuurt, Kruidenbuurt, Sterrenbuurt, Donkenbuurt, Dammenbuurt en Larenbuurt
  • Oosterheide: Natuurkundigenbuurt, Componistenbuurt, Bloemenbuurt, Schrijversbuurt, Paterserf en De Warande
  • Slotjes: Slotjes-Midden, Slotjes-West en Slotjes-Oost
  • Vrachelen: Vrachelen-Noord, Vrachelen-Zuidwest, Vrachelen-Noordwest en Vrachelen-Zuidoost
  • Strijen: Vogelbuurt en Kastelenbuurt
  • West: Oud-West en Kanaleneiland
  • Dorst: Dorst, Buitengebied Dorst-Zuid, Steenoven en Bosgebied Dorst
  • Leijsenakkers: Leijsenakkers en Molenbuurt
  • Oosteind: Oosteind, Buitengebied-Oosteind-Zuid en Willemspolder

Vragen over inbouwkast op maat in Oosterhout

Hoe snel kunnen jullie in Oosterhout komen inmeten?

Meestal binnen twee werkdagen nemen we contact op voor een afspraak. Vanaf Tilburg is het ongeveer 28 minuten rijden.

Kan de kast tot aan een schuin plafond doorlopen?

Ja. We meten de helling op en zagen de bovenkant mee, zodat de kast netjes aansluit.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja, in de hele gemeente Oosterhout.

Werken jullie in alle buurten van Oosterhout, ook in Centrum en Slotjes-Midden?

Ja, in alle 43 buurten van de gemeente Oosterhout, waaronder Centrum, Slotjes-Midden, Vrachelen-Noord, Dorst, Slotjes-West, Schildersbuurt, Oud-West, Beemdenbuurt, Vogelbuurt en Vrachelen-Zuidwest.

Inbouwkast op maat in de buurt van Oosterhout

Inbouwkast op maat in Oosterhout?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten