Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Boekenkast op maat in Oosterhout

Een boekenkast of kastenwand van wand tot wand, met planken die niet doorbuigen. In Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind.

Woningen en waarde in Oosterhout

De gemiddelde WOZ-waarde in de gemeente Oosterhout is € 387.000. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 409.000 euro in de 25 plaatsen waar we het meest werken. 10% van de woningen is vrijstaand en 8% twee-onder-een-kap. In die huizen is vaak een werkkamer of een lange wand in de woonkamer, waar een kastenwand de plek is voor boeken en een bureau.

12 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenVrijstaandWOZ gem.
Den Hout48159%€ 643.000
Oosteind51360%€ 535.000
Leijsenakkers62728%€ 509.000
Dorst1.26129%€ 505.000
Vrachelen3.13914%€ 498.000
West1.44510%€ 428.000
Dommelbergen5.7545%€ 354.000
Industrieterrein Zuid5714%€ 350.000
Slotjes4.0025%€ 347.000
Strijen1.5983%€ 343.000
Oosterheide4.0344%€ 331.000
Oosterhout-Centrum3.5414%€ 329.000

Oudere huizen in Oosterhout

6% van de woningen in de gemeente is gebouwd vóór 1945. Oudere huizen zijn hier in de minderheid; in jongere huizen zijn de muren rechter, wat het inbouwen sneller maakt.

28% is van 1995 of later. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 29% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Buurten met de hoogste WOZ-waarde in Oosterhout

De hoogste gemiddelde WOZ-waarde heeft De Warande, Buitengebied Den Hout en Den Hout. Daar staan vaker ruime huizen met een werkkamer of een lange wand voor een kastenwand.

25 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenWOZ gem.Vrijstaand
De WarandeOosterheide212€ 840.00051%
Buitengebied Den HoutDen Hout69€ 744.00083%
Den HoutDen Hout412€ 626.00055%
Buitengebied-Oosteind-ZuidOosteind71€ 614.00086%
Buitengebied Dorst-ZuidDorst89€ 562.00065%
Vrachelen-ZuidwestVrachelen836€ 558.00011%
Vrachelen-NoordwestVrachelen662€ 549.00016%
LeijsenakkersLeijsenakkers345€ 527.00025%
OosteindOosteind412€ 518.00054%
DorstDorst1.092€ 488.00022%
MolenbuurtLeijsenakkers282€ 486.00032%
Vrachelen-ZuidoostVrachelen530€ 479.00020%
KanaleneilandWest534€ 475.00012%
Vrachelen-NoordVrachelen1.111€ 430.00012%
Slotjes-WestSlotjes1.087€ 424.00010%
KruidenbuurtDommelbergen743€ 403.0005%
SchildersbuurtDommelbergen1.037€ 401.00012%
Oud-WestWest911€ 401.0009%
StaatsliedenbuurtDommelbergen834€ 392.00010%
ComponistenbuurtOosterheide799€ 370.0006%
KastelenbuurtStrijen755€ 345.0003%
LarenbuurtDommelbergen511€ 344.0005%
VogelbuurtStrijen843€ 341.0003%
Slotjes-OostSlotjes627€ 340.0005%
Industrieterrein Vijf EikenIndustrieterrein Zuid55€ 335.00011%

Twee-onder-een-kap per buurt in Oosterhout

De meeste twee-onder-een-kapwoningen staan in Industrieterrein Vijf Eiken, De Warande en Slotjes-Oost. Daar is de woonkamer vaak breed genoeg voor een kastenwand met een bureau.

15 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTwee-onder-een-kapKoop
Industrieterrein Vijf EikenIndustrieterrein Zuid5544%93%
De WarandeOosterheide21233%99%
Slotjes-OostSlotjes62731%45%
Den HoutDen Hout41222%91%
DorstDorst1.09221%87%
OosteindOosteind41221%86%
Oud-WestWest91119%79%
LeijsenakkersLeijsenakkers34519%95%
Slotjes-WestSlotjes1.08717%77%
MolenbuurtLeijsenakkers28217%70%
Buitengebied Den HoutDen Hout6917%93%
Buitengebied-Oosteind-ZuidOosteind7114%89%
Vrachelen-NoordwestVrachelen66213%69%
KanaleneilandWest53413%63%
Vrachelen-ZuidwestVrachelen83611%84%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken hoe de muur is opgebouwd, zodat we de kast goed kunnen bevestigen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, bevestigen hem aan de muur en werken de aansluiting op plafond en vloer af.

Wat boekenkast op maat in Oosterhout kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Boekenkast of open kastenwand€ 700 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Open vakken zijn de vanafprijs; dichte kasten onder, een bureau of een brug over een deur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een hoge kast los tegen de muur zetten.
  • Planken met een te grote overspanning maken omdat het er strakker uitziet.

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Goed om te weten in Oosterhout

De gemeente schrijft dat de jonge buurten in de analyse aanmerkelijk energiezuiniger zijn dan de oude buurten, en dat bouwjaren en bouwstijlen per stadsdeel sterk overeenkomen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer, Rijen, Breda en Kaatsheuvel.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen), Oosterhout-Centrum (3.541 woningen), Vrachelen (3.139 woningen), Strijen (1.598 woningen), West (1.445 woningen), Dorst (1.261 woningen), Leijsenakkers (627 woningen), Oosteind (513 woningen) en Den Hout (481 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

We komen in alle 43 buurten van de gemeente. De grootste zijn Centrum, Slotjes-Midden, Vrachelen-Noord, Dorst, Slotjes-West, Schildersbuurt, Oud-West, Beemdenbuurt, Vogelbuurt, Vrachelen-Zuidwest, Staatsliedenbuurt, Natuurkundigenbuurt, Componistenbuurt, Bloemenbuurt, Kastelenbuurt en Kruidenbuurt.

  • Dommelbergen: Schildersbuurt, Beemdenbuurt, Staatsliedenbuurt, Kruidenbuurt, Sterrenbuurt, Donkenbuurt, Dammenbuurt en Larenbuurt
  • Oosterheide: Natuurkundigenbuurt, Componistenbuurt, Bloemenbuurt, Schrijversbuurt, Paterserf en De Warande
  • Slotjes: Slotjes-Midden, Slotjes-West en Slotjes-Oost
  • Vrachelen: Vrachelen-Noord, Vrachelen-Zuidwest, Vrachelen-Noordwest en Vrachelen-Zuidoost
  • Strijen: Vogelbuurt en Kastelenbuurt
  • West: Oud-West en Kanaleneiland
  • Dorst: Dorst, Buitengebied Dorst-Zuid, Steenoven en Bosgebied Dorst
  • Leijsenakkers: Leijsenakkers en Molenbuurt
  • Oosteind: Oosteind, Buitengebied-Oosteind-Zuid en Willemspolder

Vragen over boekenkast op maat in Oosterhout

Kan een kastenwand om een deur heen?

Ja. Boven de deur komt dan een brug met vakken, en de kast loopt aan beide kanten door.

Werken jullie ook in monumenten in Oosterhout?

Een kast binnen in een woning raakt meestal niets aan het monument. Is je huis een rijksmonument, overleg dan vooraf met de gemeente of er iets aan de binnenkant beschermd is.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja, in de hele gemeente Oosterhout.

Werken jullie in alle buurten van Oosterhout, ook in Centrum en Slotjes-Midden?

Ja, in alle 43 buurten van de gemeente Oosterhout, waaronder Centrum, Slotjes-Midden, Vrachelen-Noord, Dorst, Slotjes-West, Schildersbuurt, Oud-West, Beemdenbuurt, Vogelbuurt en Vrachelen-Zuidwest.

Boekenkast op maat in de buurt van Oosterhout

Boekenkast op maat in Oosterhout?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten